18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
🔥 Mycie brudasów w Belgii - teraz popularne
Fistulacja - krowy z dziurą
HotBoy • 2013-01-01, 20:38
Głównymi pobudkami do tego typu ingerencji w ciało krowy są potrzeby naukowe. Pierwsze „dziurawe krowy” pojawiły się w hodowlach uniwersyteckich w Stanach Zjednoczonych i do dziś w tego typu ośrodkach jest ich najwięcej. Wgląd do żołądka pozwala analizować proces trawienia, przeprowadzać eksperymenty. "Dziurawa krowa" jest także doskonałym materiałem dla studentów, by mogli zgłębiać tajniki zwierzęcego organizmu. To jakby anatomia i fizjologia na żywo.

Zgłoś
Avatar
niki272 2016-04-18, 22:44
Ktorego wyrazu w "maximizes the profits" nie rozumiesz?
Zgłoś
Avatar
nerusss 2016-04-18, 22:44 1
Jako człowiek z ukończoną szkołą rolniczą, przyznam ci że czegoś takiego w życiu nie widziałem, ani nie słyszałem o czymś takim. Przypomina mi to trochę nazistowskie eksperymenty.
Zgłoś
Avatar
barni123pl 2016-04-18, 22:45 1
jak by wam zupy z krowy nalewali ja pierdole wszystko widzialem ale ta krowa z bakiem na gowno no pieknie pewnie w ocynku
Zgłoś
Avatar
1.Michal 2016-04-18, 22:46 15
Nie jestem rolnikiem i krowę może raz w życiu dotykałem, ale jestem ekspertem. Takie dziury robi się w celu badań naukowych. Sprawdza się procesy trawienia i dobiera odpowiednią żywność. Takie krowy są "szczęśliwe" pod tym względem, że zanim trafią na talerz przeżyją dłużej, niż koleżanki bez dziury. Dla samej krowy dziury nie są większym problemem i nie odczuwają one żadnego bólu.
Zgłoś
Avatar
B................r 2016-04-18, 22:53
Może tu chodzi o odprowadzenie gazów trawiennych, gdy krowa naje się za dużo? Odkręcają wtedy zawór żeby jej nie rozsadziło
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2016-04-18, 22:53 1
Z opisu wynika, że to otwory do bezpośredniego dokarmiania krówek w celu testowania nowych pasz. Również nie jestem ekspertem.
Zgłoś
Avatar
dr.benzoesan 2016-04-18, 23:06 37
To jest zawór do dosypywania kakała... Kakaowe mleko w kartonach to myśleliście że skąd jest?
Zgłoś
Avatar
marcin3184 2016-04-18, 23:20
ha ha odpowietrznik
Zgłoś
Avatar
Wlodar221 2016-04-18, 23:26 1
1.Michal oraz BrainDryer mają rację- wypowiada się technik weterynarii ;] pozdro
Zgłoś
Avatar
JPablo 2016-04-19, 0:07 1
Cytat:

Z opisu wynika, że to otwory do bezpośredniego dokarmiania krówek w celu testowania nowych pasz. Również nie jestem ekspertem.


Trochę racji masz, krowy podczas jedzenia i wydalania strawionego pokarmu wytwarzają szkodliwy [dla natury chyba czy coś takiego] gaz, dlatego rolnicy zaczęli podawać im paszę która ogranicza te gazy o połowę, lecz krówkom to nie smakuje i nie chcą tego żreć, czytałem że przez te otwory "wsadza" im się pokarm do brzucha
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2016-04-19, 0:40 1
nerusss napisał/a:

Jako człowiek z ukończoną szkołą rolniczą, przyznam ci że czegoś takiego w życiu nie widziałem, ani nie słyszałem o czymś takim. Przypomina mi to trochę nazistowskie eksperymenty.

To chujowa ta twoja szkoła musiała być, bo ja byłem u rodziny na malutkim gospodarstwie i krowy miały takie dziureczki w brzuszkach. Nawet sobie pogrzebałem z ciekawości.
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2016-04-19, 2:58 5
@gówniaczek To się nazywa "odbyt".
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2016-04-19, 9:04
masz odbyt w brzuchu?
Zgłoś
Avatar
wojciechorama 2017-03-28, 21:08
UWAGA kolega ktory stwierdzil ze chodzi o testowanie nowych gatunkow pasz mial racje. Pozwolcie ze podsumuje wasze wypociny. Dlaczego prezentuja to jako cos fajnego ? Bo robaki tego nie żrą. A dlaczego tego nie żrą ? BO GMO TO KURWA TRUCIZNA

Krowy tez nie chca ruszac kukurydzy czy innych smieci GMO, dlatego wycina im sie w brzuchach dziury, dostarcza to gowno bezposrednio do zaladka, a my potem żremy mięsko 3 sortu. Gówno, które sami pakujecie w holandii i wysylacie nam do POLSKI. Chcesz być zdrowy ? Polecam ograniczyć się do picia wody.

józekdeluxe napisał/a:

Z opisu wynika, że to otwory do bezpośredniego dokarmiania krówek w celu testowania nowych pasz. Również nie jestem ekspertem.



UWAGA kolega ktory stwierdzil ze chodzi o testowanie nowych gatunkow pasz mial racje. Pozwolcie ze podsumuje wasze wypociny. Dlaczego prezentuja to jako cos fajnego ? Bo robaki tego nie żrą. A dlaczego tego nie żrą ? BO GMO TO k***A TRUCIZNA

Krowy tez nie chca ruszac kukurydzy czy innych smieci GMO, dlatego wycina im sie w brzuchach dziury, dostarcza to gowno bezposrednio do zaladka, a my potem żremy mięsko 3 sortu. Gówno, które sami pakujecie w holandii i wysylacie nam do POLSKI. Chcesz być zdrowy ? Polecam ograniczyć się do picia wody.
Zgłoś