18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
przechvj 2013-08-21, 13:57
qbcki napisał/a:

Parę lat temu odwiedzałem znajomego zimą (około -10C poniżej zera). Było u niego kilkoro znajomych w tym niestety 'tylko ładna' Sandra. Poszliśmy po browary z tym kolegą i gdy wchodziliśmy do domu z powrotem on wykrzyknął z przekąsem "kurwa tam jest chyba z minus pińćset!". Ona na to szybko z miną pogardy i wyższości intelektualnej - "Taaaaaa minus pińćset... to by cie zamroziło!." Potem inny kolega tłumaczył jej na tapczanie linie równoległe...



Nie rozumiem ale hola hola na tapczanie nic mi nie będziesz tłumaczył
Zgłoś
Avatar
GKC 2013-08-21, 14:04 1
Mitorr napisał/a:

How's it going in temperature −273,15 °C?

It's 0K!

Zgłoś
Avatar
tanazwamusibycdostepna 2013-08-21, 15:23
Oho i już ktoś podłapał gifa z poprzedniego tematu i zaraz będzie to samo co pod postami z Mariuszem Kacem Kielonko.
Zgłoś
Avatar
kam332 2013-08-21, 16:16
wkurwia mnie ten zul pozdro dla kumatych, zajebalbym mu chetnie...
Zgłoś
Avatar
MauMauMaurycy 2013-08-21, 17:00
matye

Pierdolony idioto idź naucz się co to jest sarkazm
Zgłoś
Avatar
stefan567890 2013-08-21, 17:22 3
debilem jest ten kto pisze "°C" i uwaza, ze to jest odpowiednie oznaczenie dla Kelwina...
Zgłoś
Avatar
keyti 2013-08-21, 20:12
@up
obawiam się że nie załapałeś..

a tak serio to nikt nie załapał gry słów a własciwie liter?
nie rozumiem skąd te pińćset piw...

[tu obrazek tego pomarszczonego kolesia i tekst że nie chce już dłużej żyć na tej planecie...]
Zgłoś
Avatar
matye 2013-08-21, 22:03 6
Rivalez napisał/a:

debilem jest ten kto pisze "°C" i uwaza, ze to jest odpowiednie oznaczenie dla Kelwina...



specjalnie dla ciebie żart po polsku, nawet dodam króciutkie opisy.

Jak tam w temperaturze −273,15 °C (i tutaj zjebie mogę napisać, że -273,15 STOPNI CELSJUSZA TO KURWA ZERO ABSOLUTNE)
Jest 0K (a tutaj pizdo jest coś innego, czyli ZERO KELWINÓW. Skala ta zaczyna się od właśnie zera absolutnego, czyli -273,15 °C to 0K)

Mam nadzieję, że twój mały móżdżek to pojmie. A tymczasem zapraszam do pierwszego lepszego gimnazjum, przyda ci się znajomość skal temperatury i umiejętność czytania ze zrozumieniem. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Mariano Mexicano 2013-08-22, 17:26
matye napisał/a:



specjalnie dla ciebie żart po polsku, nawet dodam króciutkie opisy.

Jak tam w temperaturze −273,15 °C (i tutaj zjebie mogę napisać, że -273,15 STOPNI CELSJUSZA TO KURWA ZERO ABSOLUTNE)
Jest 0K (a tutaj pizdo jest coś innego, czyli ZERO KELWINÓW. Skala ta zaczyna się od właśnie zera absolutnego, czyli -273,15 °C to 0K)

Mam nadzieję, że twój mały móżdżek to pojmie. A tymczasem zapraszam do pierwszego lepszego gimnazjum, przyda ci się znajomość skal temperatury i umiejętność czytania ze zrozumieniem. Pozdrawiam.



Ok, gościu wytłumaczyłeś bo akurat to wiedziałeś, ale mógłbyś tak nie obrażać, bo twój tekst świadczy o tym że twój móżdżek nie jest większy od jego móżdżka.

Zgłoś
Avatar
Novik 2013-08-24, 9:41
ciezki zart dobry na swoim miejscu ;]
Zgłoś