18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Fizyka a wiara
Ralphie • 2015-01-23, 17:25
Witam,
Z racji takiej, że zaczyna się weekend, dodaję jeden z ciekawszych wykładów profesora Meissnera. Zachęcam do wysłuchania kogoś z "wyższej półki". Prowadzący jest ekspertem dot cząstek elementarnych, 15 letnie powiązanie z teorią strun.

Ze względu na to, że jest to człowiek co ma coś do powiedzenia ze względu na jego obszerna wiedzę ( a nie jak większość specjalistów po humanistyce) bardzo wciągający temat



Zalecany czteropak ze względu na długość wykładu.
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2015-01-24, 12:44 1
Komus podobaja sie takie tematy to zapraszam do swoich:
sadistic.pl/nassim-haramein-fundamentalny-fraktal-tworzenia-vt299089.htm
sadistic.pl/magrav-technology-vt305546.htm
I oczywiscie piwo dla autora,zmiana paradygmatu fizyki oznacza zmiane postrzegania swiata,niestety wnioskuje,ze nie kazdy na takie info gotowy.Nie chodzi o to,ze to musi byc swieta prawda i koniec tylko samo pomyslenie i otwarcie na nowe mozliwosci,im wiecej informacji czlowiek zbiera tym latwiej skleja puzzle a przeciez jak to moze byc,zebysmy w dobie takiej technologii i postepu prawie nic nie wiedzieli o powstaniu swiata(a i oficjalna wersje pochodzenia czlowieka mozna luzno poddac watpliwosci)???Jak dla mnie to celowa zagrywka elit,ten caly system edukacjii zamiast uczyc tylko tworzy jeszcze wiekszy metlik bo calosc koniec koncow nihuja nie spojna.
Tak jak koles nawinal w wyzej wymienionym temacie-atomy skladaja sie 99,99999% z pustki a to powinno WSZYSTKIM DAC do myslenia.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2015-01-24, 18:26 2
Bardzo interesujące. Fajnie że nie odrzuca innych teorii a stara się znaleść meritum we wszystkich możliwościach. Zawsze powtarzam, że jeśli świat rządzi się prawami, czy też planami to musi istnieć coś co te plany czy prawa ustanawia, więc architekt. Kto nim jest brzmii pytanie.
Zgłoś
Avatar
s................k 2015-01-24, 20:05 2
Fajny wykład i dobrze się słucha, a to co podlinkowałeś @Mesjaszowaty to jakieś naciągacze i oszołomy, tak to pasuje do tego filmiku jak pięść do oka.
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2015-01-24, 22:08
szyszkownik,
Nie wszystko wszystkim musi sie podobac/pasowac,szanuje twoja opinie lecz uwazam (jak i wiele moich znajomych rowniez a gimby to nie sa,czasem ludzie na wysokich stanowiskach) inaczej
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2015-01-25, 21:00
Mesjaszowaty, pan profesor twoje chore pomysły już zanegował kiedy mówił o doświadczeniach. Twoje magiczne kosmiczne energie grawitacyjne nie są możliwe do doświadczalnego udowodnienia. Jak trollujesz to ucz się od innych tutejszych trolli.
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2015-01-26, 10:15
Ork.Fajny,
Wrzuce taki link: ujarani.com/286223
Tam mozesz dowodzic slusznosci swoich racji i wyklocac sie po komentach jak to wspaniale juz wszystko wiesz, bo mi tylko zal ciebie,twojego rozumowania i szkoda mi na takie cos czasu-zero szacunku do ciebie za wypisywanie glupot i wkrecanie ich na sile innym. ja do wiedzy podchodze luzno bo jest jeszcze wiele do odkrycia a ty pod kazdy komem sie spinasz jakbym ci dziecko wyruchal.
Moj cytat z wyzej:"Nie chodzi o to,ze to musi byc swieta prawda i koniec tylko samo pomyslenie i otwarcie na nowe mozliwosci"
Ciagnij sie zamkniety lbie przekonany o swietosci swoich przekonan, obrzydza mnie twoje ego.
BTW:nawrzucaj moze troche materialow od siebie(ork.przyjebany-tematow:1),to boki kurwa pozrywam.

Co rusz pokazujesz swoja ignorancje: sadistic.pl/czterej-jezdzcy-dawkins-dennett-harris-hitchens-vt340763.htm3768251
Co za nieprzyjemny odpad z ciebie
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2015-01-26, 11:21 2
Mesjaszowaty, huehuehuehuehue. Nie chcę Cię martwić ale p. Meissner przedstawia całkowicie odwrotny przekaz od tego który przedstawią czterej głupcy apokalipsy. Serio. Jak chcesz trollować to rób to z sensem. Prof. Meissner mówi jasno że nie znam żadnego przykładu poza Galileuszem, w którym Kościół przeszkadzał nauce a Ty to kurwa zestawiasz z filmem gdzie czterech idiotów mówi że Kościół co chwilę coś odrzuca bo co chwilę jakieś odkrycie obala tezy z Biblii, których de facto w Biblii nie ma.
i to tyle z mojej dyskusji z Tobą. To raczej jest post dla innych którzy to czytają a nie wiedzą żeś idiota z natury lub wyboru.

"BTW:nawrzucaj moze troche materialow od siebie(ork.przyjebany-tematow:1),to boki kurwa pozrywam."|
Nie jestem tak mądry jak Ty. Nie znam się na fizyce kwantowej, tym czym jest życie ws. do życia naszej planety, historii naszej planety w stosunku do odwiedzin przez obcych, istnieniu innych gatunków ludzi-gigantów, pozyskiwaniu energii z niczego i setek innych rzeczy w których jesteś specjalistą...
Ja tutaj wypowiadam się czasem tylko w kwestiach biochemii komórki, polityki-ekonomii oraz historii XX wieku, czasem historii kościoła w stosunku do wojen religijnych czy rożnych reformacji. I na dodatek robię to tak że staram się nie stawiać tez, których niekoniecznie jestem wstanie bezpiecznie obronić, a zadaję ludziom pytania odnośnie ich tez, które podważają ich sens i zmuszają do zadania sobie samemu pytań.
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2015-01-26, 12:06
Ork.Fajny napisał/a:

Mesjaszowaty, huehuehuehuehue. Nie chcę Cię martwić ale p. Meissner przedstawia całkowicie odwrotny przekaz od tego który przedstawią czterej głupcy apokalipsy. Serio. Jak chcesz trollować to rób to z sensem. Prof. Meissner mówi jasno że nie znam żadnego przykładu poza Galileuszem, w którym Kościół przeszkadzał nauce a Ty to kurwa zestawiasz z filmem gdzie czterech idiotów mówi że Kościół co chwilę coś odrzuca bo co chwilę jakieś odkrycie obala tezy z Biblii, których de facto w Biblii nie ma.
i to tyle z mojej dyskusji z Tobą. To raczej jest post dla innych którzy to czytają a nie wiedzą żeś idiota z natury lub wyboru.

"BTW:nawrzucaj moze troche materialow od siebie(ork.przyjebany-tematow:1),to boki kurwa pozrywam."|
Nie jestem tak mądry jak Ty. Nie znam się na fizyce kwantowej, tym czym jest życie ws. do życia naszej planety, historii naszej planety w stosunku do odwiedzin przez obcych, istnieniu innych gatunków ludzi-gigantów, pozyskiwaniu energii z niczego i setek innych rzeczy w których jesteś specjalistą...
Ja tutaj wypowiadam się czasem tylko w kwestiach biochemii komórki, polityki-ekonomii oraz historii XX wieku, czasem historii kościoła w stosunku do wojen religijnych czy rożnych reformacji. I na dodatek robię to tak że staram się nie stawiać tez, których niekoniecznie jestem wstanie bezpiecznie obronić, a zadaję ludziom pytania odnośnie ich tez, które podważają ich sens i zmuszają do zadania sobie samemu pytań.



o kurwa.Daje linka do tematu,w ktorym jasno wychodzi na to,ze wypisujesz bez znajomosci/zapoznania sie z wrzuconym materialem i przy tym zniechecasz do ogladania tego innych(nienawidze,informacje powinno sie szerzyc a nie tlamsic) a ty mi wyskakujesz, ze w jednej wrzucie twierdzony jest inny przekaz niz w drugiej i ze to,ze ja tam cos od siebie napisalem jest powodem twierdzenia,ze jestem idiota i trollem?moje myslenie poprostu nie miesci sie w twoich zalanych muzulmanska sperma ramach wybrakowanej jak i rowniez niedopieszczonej kreatywnie wyobrazni, nic dziwnego,ze nie nadazasz i na sile probujesz mi dojebac metke,uspokoje cie-nie mecz sie,bo i tak do niczego madrego nie dojdziesz, lepiej spozytkuj swoja energie w inny sposob,nie wiem odsniez chodnik co byc starsza sasiadka orla nie wyjebala, przynajmniej zrobisz cos pozytecznego dla swiatla.fizyka kwantowa nie jest taka trudna do zrozumieni w swoich zalozeniach jak mogloby sie wydawac.potrzeba tam jednak troszke wyobrazni i otwartego umyslu.co do reszty dojeby z twojej strony na inne tematy-pierdoli mnie to,ze moje wypowiedzi nie zgadzaja sie z twoim tokiem myslenia,nad niektorymi kwestiami siedze dluzej niz ty nad tymi swoimi spierdolonymi rumunskimi komorkami,polityki widzialem wiecej na wlasne oczy niz ty kiedykolwiek przeczytales ale huj z tym jak i huj z toba.co do zarzutu na nie odpisywanie niektorym:jak widze,ze dalsza proba jakiejkolwiek spojnej,logicznej dyskusji nie ma jakiegokolwiek sensu i mam doczynienia z kretynem to zazwyczaj przestaje pisac bo jaki sens tlumaczyc cos na sile(jak ty to robisz niewolniku definicji) lub sie tu tylko wyzywac.jestes jednym z rzadkich wyjatkow dla ktorych poswiece 5 min,zeby udowodnic ci jak bardzo sie mylisz (vide swiezy przyklad Harris) brzydki trolu. Zaznaczylem w pierwszym postulacie tutaj,ze lubie takie tematy co nie jest przeciez jednoznaczne z tym, iz zgadzam sie z powyzszym mowca w temacie ateistow pisalem,ze wartosciowa czy tam rzeczowa jak i wysoko inteligentna dyskusja moim zdaniem co kurwa jeszcze nie oznacza, ze zgadzam sie z ktorakolwiek z tamtych osob wstrzymuje sie czasem od osadzania bo nie uwazam sie za madrzejszego od tamtych czy niektorych innych,taka roznica.
P.S.odsniez
Zgłoś
Avatar
666WalczaK666 2015-01-26, 18:22 3
@Mecipowaty

Rzadko piszę komentarze bo mi sie nie chce logowac ale jestes taką c*pą, że nie wytrzymałem.
Muszę ci uswiadomic kmiocie że internet jest duży i w 99,9 procentach pusty jak twoj leb, oczywisice zgodzisz sie ze mną bo taka jest prawda. I ludzie mają wyjebane na twój bełkot także wstrzymaj konie i nie obrażaj bo nikogo nie obchodzi, że mama wsadzała ci pilki bejsbolowe w dupe uczac cie podstaw
astrofizyki i zapadania sie gwiazd. Może cie czegos nauczyła ale na pewno nie manier prostacki pucybucie.

Takze morda w dupe i ssij kupe.

Co do tematu bo juz sie zalogowałem. Nie ma niczego takiego jak konflikt miedzy nauka a religią i nigdy nie było bo człowiek rozwija sie od zarania dziejów i jedno z drugim idzie od tej pory w parze. Jedno kształtuje drugie. Lanie wody. Rozwoj zawsze szedl do przodu i jest to nieuniknione jak nieskonczonosc.
Bóg to cos czego nie rozumiemy a nauka to bada od tysiąca lat. Tyle w temacie. Sedno.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2015-01-27, 5:55 1
666WalczaK666, podpisuje się pod postem tego pana. Pod obiema jego częściami.
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2015-01-27, 7:52
666WalczaK666 napisał/a:

@Mecipowaty

Rzadko piszę komentarze bo mi sie nie chce logowac ale jestes taką c*pą, że nie wytrzymałem.
Muszę ci uswiadomic kmiocie że internet jest duży i w 99,9 procentach pusty jak twoj leb, oczywisice zgodzisz sie ze mną bo taka jest prawda. I ludzie mają wyjebane na twój bełkot także wstrzymaj konie i nie obrażaj bo nikogo nie obchodzi, że mama wsadzała ci pilki bejsbolowe w dupe uczac cie podstaw
astrofizyki i zapadania sie gwiazd. Może cie czegos nauczyła ale na pewno nie manier prostacki pucybucie.

Takze morda w dupe i ssij kupe.

Co do tematu bo juz sie zalogowałem. Nie ma niczego takiego jak konflikt miedzy nauka a religią i nigdy nie było bo człowiek rozwija sie od zarania dziejów i jedno z drugim idzie od tej pory w parze. Jedno kształtuje drugie. Lanie wody. Rozwoj zawsze szedl do przodu i jest to nieuniknione jak nieskonczonosc.
Bóg to cos czego nie rozumiemy a nauka to bada od tysiąca lat. Tyle w temacie. Sedno.



"Rzadko pisze komentarze,bo nie chce mi sielogowac,ale jestem pedalem i niewytrzymalem".Ktory to juz raz gdy ktos (zwykly zaburaczony cwel)sie "specjalnie" loguje,niedlugo zaczna sie "specjalnie" rejestrowac
Do sedna:rozumiem,ze z toba zawsze trzeba sie zgadzac bo taka jest twoja prawda i jest to jedyna prawda,taka najprawdziwsza,trzeba walic na przytake bo jeszcze focha jebniesz i bedziesz wypisywal tu rozgoryczony cebulaczku swoje zale w przerwach pomiedzy takimi igraszkami ze swoja stara jak ta : sadistic.pl/kalowe-igraszki-vt339467.htm
(stad ten twoj pomysl o ssaniu kupy,domyslam sie,ze innych zabaw nie znasz a jeszcze pchasz w to badylka ku uciesze swej plodzicielki Zeby nie bylo,twoj tekst:"Muszę ci uswiadomic kmiocie że internet jest duży i w 99,9 procentach pusty jak twoj leb, oczywisice zgodzisz sie ze mną bo taka jest prawda. I ludzie mają wyjebane na twój bełkot także wstrzymaj konie i nie obrażaj bo nikogo nie obchodzi, że mama wsadzała ci pilki bejsbolowe w dupe" .
Zaczales pierwszy jechac po mnie wlaczajac w to moja rodzine a logujesz sie by zaznaczyc mi azebym nikogo nie wyzywal i jestem prostackim pucybutem,fuck logic przykra gowniarzeria z was,21 i 22 lat, no kurwa rozumy powpierdalali, taa chyba od dupy strony co by sie tam nie rozwijalo to zapewniam was,ze wy juz sie bardziej nie rozwinicie skoro w tym wieku jedynie takie "mondrosci" jestescie w stanie sklecic , jebniesz jeden z drugim hejta a potem sie trzepie pod to jak opetany. Mysle,ze powodem takich podrygow jest w waszym przypadku bez watpienia przegrane zycie,dupa was zdradza/szef jebie codziennie w rozjebane kafsko a zapierdalacie za 1200 zl brutto/ksiadz za mocno was przytulal,huj was tam wie podzielcie sie moze swoimi mega przezyciami, czy to z dziecinstwa czy z terazniejszosci na lamach tego portalu,to by rozwialo kilka watpliwosci (ale tylko kilka, bo wiekszosc z latwoscia mozna wydedukowac z zawartej merytoryki w waszych tryplowatych spierdolinach).To jak bedzie? Zabroncie mi wypisywac po internetach swojego zdania,no kurwa tego jeszcze nie bylo,wiec klekajcie do miecza niedorobione uposledzone we wszystkich mozliwych atrybutach dzieciaczki.
W razie jakichs niescislosci poprawie pozniej, jestem po przepracowanej nocce wiec buble moga sie zdarzyc, 2500 tys samo sie kurwa nie zarobi,cebulawskie nasienia. A zaraz ide poruchac najsliczniejsza laske co lezy pokoj obok po czym pojdziemy wszyscy wspolnie z nasza przepiekna i madra coreczka na zajebisty spacerek,jak taka przykladowa rodzina.A ty walczak tam niezapominaj zasrac szpary starej bo jeszcze sie obrazi i znowu tu cos bedziesz wypisywal niechcianego.
Ork,odsniezyles pajacu?sie kurwa nawet sam nie potrafisz obronic pismiennie trenujesz jak twoj Idol?moze na trojkata wam sie zbiera?ciezko dywagowac co splodza te intelektualne pielesze tak was widze.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2015-01-27, 19:51 1
Mesjaszowaty, zią... To Ty masz udowodnić że technologie z linków, które podałeś, istnieją i są fizycznie możliwe. Nie zrobiłeś tego tam ani nie zrobiłeś tego tu. Więc nie mam o czym więcej pisać z Tobą. Twój potok słów spływa po mnie jak po kaczce.
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2015-01-28, 7:48
Do wrzucanych przeze mnie linkow/materialow/tematow tak naprawde nie trzeba nic dodawac bo zarowno fakty jak i one same "mowia"za siebie jednak znajac mentalnosc takich becwalow jak ty staralem sie je conieco urozmaicic. Bo widzisz ty akurat jestes takim przypadkiem, ktory kwestionuje pewne ogolnodostepne informacje (oczywiscie net only,TV ci nie pokaze pacanie bo to wbrew ich interesom) jak np.ufo, huj z tym,ze astronauci ktorzy tam byli deklaruja bliskie spotkania jak i te dalsze,huj z tym,ze odtajniono po ponad 50 latach milczenia akta z Roswell jak i wiele innych black project'ow.Sa ogolnie dostepne na rzadowych stronkach ju es eja a na te przeciez uwielbiasz sie powolywac (pieknie,rzad ci mowi co jest a ty to lykasz i najgorsze,ze puszczasz przy tym dalej ha przeciez to takie zweryfikowane) i przypierdalasz sie,ze ufo nihuja wysmiewasz z gory nie ogladajac nawet(Harris udowodnil tylko, ze ty nawet nie przegladasz wrzucanych mateialow a sie udzielasz jak profesor).Tobie to kurwa nawet jakby ufo zesralo sie na glowe twierdzilbys,ze lupiez,wiec o czym mowa?kolejny przyklad-ludzie kurwa giganty, pomylony przeszczepie,gdzie ci pisalem, ze w to wierze?dojebalem od siebie klausa done tylko po to byc go ludzie moze poznali,moze zainteresowali, ma ciekawy wyklad o czaszkach z Peru ktore ludzkie nie sa i nigdy nie byly,wszytko spoczywa w muzeum pierdolony racjonalisto, idz tam kurwa na kolanach,przepraszaj i badaj to kurwa po swojemu jebany naukowcu od huj wie ilu bolesci. Zgaduje,ze Nassima tez nawet nie ogarnales,byloby to typowe dla takiej miernoty z dupy splodzonej jak ty.Jego przekaz byl jasny,dzieci nadazaja no ale 8 godz ogladania to raczej dla takiego niedojeba za duzo. Do reszty tematow nawet mi sie nie chce odwolywac.Ty jestes z grupy tych lemingow co mysla, ze WTC ciapasy rozjebaly,zgadlem? Domyslam sie,ze takich rzeczy nawet nie weryfikujesz,bo i po co,tvn powiedzial.Pisalem ci kurwa,czesto nie pisze-prawda i huj, bo zwyczajnie uwazam sie na to za glupi. Jak mam ci niby udowodnic, ze cos jest mozliwe (np. nieskonczona energia) skoro nie umiem wykladac jak jakis psor,a gdyby tak bylo,to wlasnie taki zawod bym mial. Poprostu moja wyobraznia dopuszcza do siebie taka mozliwosc, z twoja za to bysmy dalej lupali kamieniem o kamien, bo przeciez to czy tamto niemozliwe z definicji.
Zgłoś
Avatar
666WalczaK666 2015-01-28, 20:12 1
ile ty masz lat pajacu ? z tego co widze to mało bo jeszcze jarasz sie tym ze nauczyłeś się pisac i troche naduzywasz swojego talentu. pierdolony anal fabeto. Czujnym okiem psychologa dostrzegam rowniez, ze piszac swojego ostatniego posta troche plakalaś. I bardzo dobrze ze tyle czasu poswieciles odpisujac, cieszy mnie to niezmiernie ze az tak ci dojebalem. Takim popierdkom spoleczenstwa nalezy dosrac bo aby na szczescie sa takimi mentalnymi idiotami ze biora do siebie jeszcze posty w internecie.

A tak serio to mi sie przykro zrobilo trochę że tyle informacji chciales mi przekazac z takim wyrzutem jakbym ci tate zgwalcil. Przepraszam cię. Pozdrawiam i odrob cwiczenia rehabilitacyjno-korekcyjne no pa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie