18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Flaga św. Jerzego kojarzy się z krucjatami, może więc ranić uczucia muzułmanów – dlatego władze angielskiego miasteczka Radstock nie zdecydują się na powieszenie jej na miejskim maszcie z uwagi na uczucia szesnastu mieszkańców wyznających islam.



link do art:
euroislam.pl/index.php/2013/05/flaga-sw-jerzego-jest-politycznie-niepoprawna/

kurwa czlowiek we wlasnym kraju jest nieproszonym gosciem
Zgłoś
Avatar
Davidzior 2013-05-26, 12:57 2
Samo słowo "muzułmanin" przy wymawianiu kojarzy mi się z żulem śpiącym w kartonach, rozgniecionym ślimakiem i wielbłądem. Sam nie wiem czemu
Zgłoś
Avatar
bober4 2013-05-26, 13:03 2
I niech teraz ktoś zaprzeczy, że Breivik nie miał racji, może w zły sposób do tego podszedł, ale wiedział co będzie się działo w Europie...
Zgłoś
Avatar
ZiZU 2013-05-26, 13:04
Oni po prostu wpychają im miecz do ręki i wypinają anus do ruchania. Co za cipy.
Zgłoś
Avatar
Hempsmoker 2013-05-26, 13:10 4
Co to kurwa za moda jest teraz robienia z mniejszości - większość z nienormalnych - normalnych a z normalnych - "nietolerancyjnych". Nosz kurwa jego mać! Żeby kraj z tak długą historią dawał się jebać mniejszości (w dodatku imigrantów) w dupę na tyle, żeby we własnym kraju flagi nie można było wywiesić. Obudźcie mnie bo ja chyba kurwa śpię...
Zgłoś
Avatar
obrus 2013-05-26, 13:24 1
nie ma co w czwartek Boże Ciało po ostatnich wydarzeniach z duma pójdę w procesji...tu jest Lechistan kozojebcy
Zgłoś
Avatar
T................r 2013-05-26, 14:06 7
trzeba glosowac na ksenofobow i rasistow i najlepiej ludzi aspolecznych... kaczynski jest jaki jest ale nie lubi ani niemcow ani ruskich a co dopiero wszelkich innych kurew afrykansko azjatyckich!

ja jestem otwarty. zapraszam kazda nacje do Polski ale pod jednym waruunkiem. na dziendobry musza zjesc swinskie mieso poprzytulac psa a potem znalesc szybko prace, a jak nie to wypierdalac tam gdzie jest im lepiej i chuj( to o pracy zeby byl pretekst wyjebac cyganow)
Zgłoś
Avatar
Cirion 2013-05-26, 14:12
Flaga Anglii - Krzyż św. Jerzego

Flaga Szkocji - krzyż św. Andrzeja

Union Jack - zawiera powyższe plus krzyż św. Patryka symbolizujący Irlandię

Ba! Krzyż jest na fladze Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii, Szwajcarii plus pewnie w niezliczonych flagach miast, regionów geograficznych a nawet klubów sportowych (Barcelona, AC Milan )

Nie wiedziałem ze jesteśmy tak kurewsko nietolerancyjni Powinniśmy się wszyscy wstydzić, a za kare co 10 z nas powinien mieć upierdoloną głowę maczetą! W imię postępu i tolerancji!

Edit:
thisisbath.co.uk/Radstock-Town-Council-votes-buy-St-George-s-flag/stor...

Sprawa na szczęście skończyła sie dobrze. Ale sam fakt, że ktoś mógł wpaść na taki pomysł jest po prostu przerażający.
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2013-05-26, 14:27 1
ciekawe czy w moskwie zaczną się tak chuje panoszyć - św. Jerzy zabijający smoka widnieje na herbie Moskwy:D
Zgłoś
Avatar
Bituminiorz 2013-05-26, 14:42 3
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-05-26, 15:05 1
Autor zamieścił dość jednostronny materiał, bo w tym mieście tych 16 muslimów nie jest aż tak pojebanych i również się śmieją z polityka, który usunął flagę Anglii. Oni nie prosili o usunięcie flagi, to ten skrajny lewicowiec usunął bez żadnego pytania flagę. U nas banda pojebów zawiesiła nocą krzyż od Popiełuszki w świeckim sejmie więc nie mówcie jacy to my lepsi
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2013-05-26, 19:20
A ja się kurwa domagam pieniędzy, które mi państwo Polskie zajebało!

I chuj!!!!!
Zgłoś
Avatar
Michazzz 2013-05-26, 23:16
@Magik2501

Jak oglądałem filmik jak ciapaty dzieciak bije niemca po kasku to było śmiesznie. Ale wyobraźmy sobie, że ciapate dzieci biją nasze.... To ja chyba wolę dostać wpierdol od rodzimego dresa, bo przynajmniej będę wiedział, że taki rodzimy dresol z kijem bejsbolowym nie wpuści ciapactwa do naszego kraju .
Zgłoś
Avatar
werther 2013-05-27, 11:57
Rozumiem już, czego się bała Lady Gaga...
Zgłoś