18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Flupy z pizdy
fleischmann • 2011-01-12, 19:55
Zbigniew SAJNÓG

FLUPY Z PIZDY

- mam flupy - usłyszałem
od dziewczyny i myślę: co?
- co? - pytam
- no, leci mi z pizdy.

-------------

Po napisaniu tego wiersza, autor najwyraźniej stwierdził, że to szczyt jego możliwości i popełnił samobójstwo.

za Wikipedią:

Flupy z pizdy – wiersz Zbigniewa Sajnoga opublikowany w 1991 roku w czasopiśmie literackim "brulion". Sajnug był poetą z kręgu Totartu, anarhizującej grupy poetyckiej, kturej happeningi wyrażały moralny nihilizm.
Zgłoś
Avatar
G................y 2011-01-12, 20:02 3
"kturej happeningi wyrażały" błagam wgraj sobie FF tam masz edycje tekstu...
KTÓREJ kurwa KTÓREJ !!
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2011-01-12, 20:03 143
Ja pierdole. Trzeba być nieźle upośledzonym, żeby kopiując tekst z Wiki słowo w słowo pierdolnąć ortografa
Zgłoś
Avatar
ttt666 2011-01-12, 20:06 2
iscie zajebiste.....
zabil sie gdy zakontaktowal co za gniot napisal
Zgłoś
Avatar
feranos 2011-01-12, 21:06 2
Ehh nie ma to jak przebywać z kulturą, nawet na sadisticu, teraz można powiedzieć, że to kulturalny portal

@gordon_gekko & lashlo
może po prostu ma jakiegoś pokevirusa, który tworzy mu ortografy w czasie kopiowania ^^
Zgłoś
Avatar
G................y 2011-01-12, 21:09
nie kurwa naoglądał się za dużo matura to bzdura
Zgłoś
Avatar
fleischmann 2011-01-12, 21:41 4
Ruszylibyście dupy siedząc na tych swoich krzesłach/fotelach, weszli na Wikipedię i sprawdzili, że to specjalnie. Kurwa, tacy z was ignoranci, że nawet "Nuż w bżuhu" z rozpędu byście poprawili.
Zgłoś
Avatar
G................y 2011-01-12, 23:36 13
fleischmann napisał/a:

Ruszylibyście dupy siedząc na tych swoich krzesłach/fotelach, weszli na Wikipedię i sprawdzili, że to specjalnie. Kurwa, tacy z was ignoranci, że nawet "Nuż w bżuhu" z rozpędu byście poprawili.



bo pisze się nóż w brzuchu
Zgłoś
Avatar
fleischmann 2011-01-13, 1:58 6
gordon_gekko napisał/a:



bo pisze się nóż w brzuchu



Masz facet i dokształć się pl.wikipedia.org/wiki/Nu%C5%BC_w_b%C5%BCuhu

ja jebię...
Zgłoś
Avatar
G................y 2011-01-13, 10:57 8
fleischmann napisał/a:



Masz facet i dokształć się pl.wikipedia.org/wiki/Nu%C5%BC_w_b%C5%BCuhu

ja jebię...



a co mnie obchodzą jakieś chwasty i awangarda poetycka, który pisze się przez óóóóó a tutaj dajesz przykład futuryzmu piszmy jeszcze hoinka, guuwno, kópa, rze. Ok nie będą to błędy ortograficzne dyslektyku tylko futuryzm kurwa futuryzm. WON
Zgłoś
Avatar
fleischmann 2011-01-13, 12:34 1
Tylko ci cepa dać i do pługa przymocować. Albo do polityki lepiej, tam pasujesz, jak ulał!
Zgłoś
Avatar
Vangee 2011-01-13, 13:40 6
Po pierwsze, jakiś palant który napisze jakieś gówno o flupach, albo robi celowe błędy ortograficzne czy maluje lub rzeźbi coś pojebanego, nie jest artystą ani poetą tylko nieudacznikiem i idiotą, który nie różni się niczym od ludzi rysujących kutasy na ławkach i piszących "HUJ" na murach...
Zgłoś
Avatar
G................y 2011-01-13, 14:21 3
fleischmann napisał/a:

Tylko ci cepa dać i do pługa przymocować. Albo do polityki lepiej, tam pasujesz, jak ulał!



nie wiem czy admini to zdejmą ale mam nadzieje że nie. Po takim cepie jak ty to mój dziadek do karocy wchodził. Powtarzam WON
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-01-13, 14:24 2
gordon_gekko, wiesz co to interpunkcja?
Zgłoś
Avatar
G................y 2011-01-13, 15:38
tip.top napisał/a:

gordon_gekko, wiesz co to interpunkcja?



takie coś z takim czyś bez takiego czegoś. Dobrze gadam ?? tzw. wihajster. BTW czep się raczej ortografii niż moich braków przystankowych. Bo tutaj aż oczy bolą....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie