18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
100imiQtas 2023-03-05, 7:28
Jej kariera jest skończona. Cokolwiek by nie krzyczał ona nie miała powodu a tym bardziej prawa go uderzyć. Każdy prawnik ją załatwi.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2023-03-05, 7:31
100imiQtas napisał/a:

Jej kariera jest skończona. Cokolwiek by nie krzyczał ona nie miała powodu a tym bardziej prawa go uderzyć. Każdy prawnik ją załatwi.



Co ty pierdolisz? Ona mu przyjebała za oplucie munduru i stawianie oporu przy zatrzymaniu. Póki tylko krzyczał, to jakoś go nie biła.
Zgłoś
Avatar
Kat-men-Du 2023-03-05, 10:47
Cycu320 napisał/a:

Agresja policji... Nieuzasadnione użycie siły wobec małoletniego. Uderzenie w twarz zatrzymanego, atak na tle rasistowskim. Kobieta rasy czarnej uderza dziecko rasy białej, czy tam rudej. Policjantka do zwolnienia.



Jeszcze mu będzie płacić dożywotnio rete za stres jaki doznał przy zatrzymaniu. I Love UK.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-03-05, 16:11 1
Udało mi się odszukać film z początkiem.

Tego gówniarza to do wora a wór do jeziora i tyle w temacie.

Zgłoś
Avatar
DmNQ 2023-03-05, 19:13 1
VeIture napisał/a:

Udało mi się odszukać film z początkiem.
Tego gówniarza to do wora a wór do jeziora i tyle w temacie.



Security zajebiście broni XD
Zgłoś
Avatar
bolego 2023-03-05, 21:36 1
Ciekawe czy jakby bialy policjant jebnal plombe czarnemu dziecku czy byloby tak w mediach fajnie i prawidlowo
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2023-03-06, 18:42
Smarkacza powinni oddać do piwnic polskiego episkopatu. Już ci by go naprostowali. Mają ku temu narzędzia. Oj mają.
Zgłoś
Avatar
Jebacpis69 2023-03-07, 11:25
Taki wygląd prawackich odpadów z sadistica XD
Zgłoś