18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
LordJamaican 2014-02-08, 1:04 1
W identycznym zderzeniu zginęła moja babcia, z tym że zapierdalający (w tym przypadku ten z kamerą), na skrzyżowaniu wymusił i chciał zdążyć. Efekt był taki, że w skutek odniesionych obrażeń kobieciny nie udało się odratować. Zdjęć i dowodów już nie mam, ale mogę tylko powiedzieć że przy takim zderzeniu w siedzenie pasażera nie da się wsadzić nawet małego dziecka więc chuja tam widzę, ale na szczęście nikogo nie ma od strony uderzenia.

...a szkoda, byłby hard
Zgłoś
Avatar
Sapphiron 2014-02-08, 1:10
Szkoda że nie jechał szybciej byłoby bardziej widowiskowo
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-02-08, 1:13
+18? da fuq
Zgłoś
Avatar
Marllix 2014-02-08, 6:47 2
LordJamaican napisał/a:

W identycznym zderzeniu zginęła moja babcia, z tym że zapierdalający (w tym przypadku ten z kamerą), na skrzyżowaniu wymusił i chciał zdążyć. Efekt był taki, że w skutek odniesionych obrażeń kobieciny nie udało się odratować. Zdjęć i dowodów już nie mam, ale mogę tylko powiedzieć że przy takim zderzeniu w siedzenie pasażera nie da się wsadzić nawet małego dziecka więc chuja tam widzę, ale na szczęście nikogo nie ma od strony uderzenia.

...a szkoda, byłby hard



Moja też babcia w wypadku zginęła,tylko że to było uderzenie w tył i do rowu polecieliśmy,miałem wtedy 6 lat i lekarze dawali mi 1%(ciotka tak mówiła tydzień temu) na przeżycie (uszkodzenie pnia mózgu czy jakoś tak)no ale na wasze nieszczęście nic mi nie jest i i'am fine

P.S:Taka ciekawostka,że brat (5lat) wtedy przez przednią wyleciał i nic mu się nie stało.Miał szczęście jebany bo płot stał blisko.
Zgłoś
Avatar
Janóż 2014-02-08, 7:27
ni chuja nie jechał 50. z 80 spokojnie
Zgłoś
Avatar
MudPie 2014-02-08, 7:42 1
Janóż napisał/a:

ni chuja nie jechał 50. z 80 spokojnie


Spójrz na prędkość z GPS, jest na dole ekranu, trzeba doliczyć lekkiego laga stąd ~50. W szczytowym punkcie doszlo do 61, ale to jest pomiar jeszcze z przed naciśnięcia hamulca
Zgłoś
Avatar
Steven 2014-02-08, 11:53 2
Marllix napisał/a:



Moja też babcia w wypadku zginęła,tylko że to było uderzenie w tył i do rowu polecieliśmy,miałem wtedy 6 lat i lekarze dawali mi 1%(ciotka tak mówiła tydzień temu) na przeżycie (uszkodzenie pnia mózgu czy jakoś tak)no ale na wasze nieszczęście nic mi nie jest i i'am fine

P.S:Taka ciekawostka,że brat (5lat) wtedy przez przednią wyleciał i nic mu się nie stało.Miał szczęście jebany bo płot stał blisko.



Wszyscy jesteśmy wzruszeni.
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2014-02-08, 12:59 1
Ale ten klakson w chuj pomógł ;]
Zgłoś
Avatar
K................6 2014-02-08, 13:32 6
@Steven obyś kiedyś też nie musiał się wzruszyć
Zgłoś
Avatar
norbertus20 2014-02-08, 13:39 1
Siła uderzenia była spokojnie 80km/h +
Do prędkości jadącego auta (50) trzeba doliczyć prędkość focusa z którą się poruszał w momencie zderzenia, jeśli jechał zgodnie z przepisami, to pewnie wytracił w tym poślizgu nie więcej jak z 15 km/h czyli razem 85km/h.
Zgłoś
Avatar
asco 2014-02-08, 13:53
Zawsze sie zastanawialem po co oni wlaczaja te wycieraczki po uderzeniu
Zgłoś
Avatar
Adam_uS 2014-02-08, 13:56 3
kmph? Czy to nowa jednostka układu SI?
Zgłoś
Avatar
norbertus20 2014-02-08, 14:00 3
Adam_uS,
Kod:
kmph? Czy to nowa jednostka układu SI?


Słabo się uczyłeś tych jednostek-km per second/hour.
Zgłoś
Avatar
Trzyszcz 2014-02-08, 14:09 4
"Siła uderzenia była spokojnie 80km/h +
Do prędkości jadącego auta (50) trzeba doliczyć prędkość focusa z którą się poruszał w momencie zderzenia, jeśli jechał zgodnie z przepisami, to pewnie wytracił w tym poślizgu nie więcej jak z 15 km/h czyli razem 85km/h"
Nieprawda. Dodaje się prędkości 2 pojazdów i dzieli na dwa. Dlaczego? Jak samochód uderzy w betonową ścianę to cała siła idzie w niego (zakładając, że ściana nie ulega uszkodzeniu).Jak zderzają się samochody to siła rozkłada się na oba. Nawet w pogromcach mitów był odcinek temu poświęcony.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie