18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Formikofilia
rolinka • 2012-12-08, 19:44


Formikofilia – rodzaj zoofilii, w której podniecenie i satysfakcję seksualną sprawiają gryzące lub pełzające po ciele (szczególnie w okolicach genitaliów, odbytu lub sutków) owady na przykład karaluchy albo inne małe zwierzęta, choćby ślimaki.

Podniecenie jest wywoływane przez swędzenie, łaskotanie, żądlenie lub gryzienie przez owady, ale także widok innej osoby, która silnie reaguje na obecność czy dotyk owadów.

Formikofile mogą zwabiać owady, rozsmarowując na ciele miód, dżem i inne podobne substancje. W niektórych przypadkach przyjemność może być czerpana z umieszczania insektów w odbycie lub pochwie, gdzie podniecające są dla nich bodźce wywołane przez próbujące się wydostać owady. Odmianą formikofilii jest „fetyszyzm zgniatania”, gdy podniecenie wywołuje rozgniatanie owadów lub widok rozgniatającej je osoby (np. kobiety przy pomocy obcasa).
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-12-08, 20:25 37
Wrzucić do tego samego wora co pedałów, transów, pedofilów i znaleźć odpowiednio głębokie jezioro!
Zgłoś
Avatar
CorT7 2012-12-08, 21:10 1
Ja się poważnie pytam, jak bardzo chorym zjebem trzeba być żeby podniecać się czymś takim ?!?!?! (to samo tyczy się reszty popierdolonych fetyszy)
Zgłoś
Avatar
TamGdzies 2012-12-08, 21:45
@up...ale i cierpliwym... wez zlap tyle karaluchow

...ale reasumując, to kazdy jest chyba formikocostam- po kazdym lazi tysiace roztoczy i pajeczakow

..kurwa, nie wiedzialem, ze moge z tego czerpac przyjemnosc

...teraz jak ktos bedzie mial grype bede mowil
- kichnij na mnie!
- och, zajebiscie
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2012-12-08, 22:47 2
zeby przywrocic normalnosc, trzeba by zaczac wieszac pejsow w pierwszej kolejnosci, a wszelkich zboczencow zaraz po nich.
Zgłoś
Avatar
j2m2 2012-12-08, 23:18 2
stąd tekst "nie pierdol tylko smaruj dżemorem"
Zgłoś
Avatar
zeto88 2012-12-09, 12:48 1
@TamGdzies e tam łapać. Przecież można łatwo kupić jako karmówkę dla zwierząt. Żeby nie było to ja owadów nie lubię, preferuje małe szczurki (dla węża)
Zgłoś
Avatar
S................l 2012-12-09, 17:22 1
bez nich nie istniałby hard. Z drugiej strony... nie lepiej oglądać egzekucje? Jakoś dziwne jest gapienie się jak inni sobie walą
Zgłoś
Avatar
wściekły_koleś 2012-12-09, 17:43 1
A jeśli by taki delikwent zwabiał owady rozsmarowując fekał po ciele ,a potem zacząłby się tarzać zabijając nieszczęsne stworzonka dla własnej satysfakcji to jak nazwać takie zaburzenie...formitokoprosadofilia? Pytam bo nie wiem jak mam to lekarzowi "wyłożyć", pewnie i tak przepisze mi antybiotyki i rutinoscorbin...
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-12-09, 17:47
Jakby temat był na hardzie to dałbym filmik
Zgłoś
Avatar
djoshin 2012-12-09, 18:19
bloodwar zapomnialeś o cyganach
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2012-12-09, 18:28 2
bloodwar napisał/a:

Wrzucić do tego samego wora co pedałów, transów, pedofilów i znaleźć odpowiednio głębokie jezioro!


Albo zjebów takich jak ty
Zgłoś
Avatar
ZIP18PL 2012-12-09, 20:02 1
bloodwar

To nada się idealnie:
infra.org.pl/wiat-tajemnic/strefy-anomalne/1164-anomalnaja-rossija-syb...
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-12-09, 20:21
Już wiem po co wielu bohaterów harda robiło różne mało smaczne rzeczy.
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2012-12-09, 20:30 1
bloodwar napisał/a:

Wrzucić do tego samego wora co pedałów, transów, pedofilów i znaleźć odpowiednio głębokie jezioro!


Po co jeziora takimi zasmiecac, uruchomić Oświęcim i po sprawie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie