18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
qqluxcriu 2015-08-22, 22:32 13
MadDave napisał/a:


Tylko po co dżojstik w grze w której gracz komendami steruje postacią? Przyznaj się, włączyłeś w połowie i ci się nie spodobało albo nie znasz angielskiego.

Jak dla mnie bomba, sam chciałbym w coś takiego zagrać, choćby z czystej ciekawości.



wbij na chatroulette to zobaczysz że większość siedzi tam z dżojstikami w rękach ;]
Zgłoś
Avatar
h................o 2015-08-22, 22:36 3
MadDave napisał/a:


Tylko po co dżojstik w grze w której gracz komendami steruje postacią? Przyznaj się, włączyłeś w połowie i ci się nie spodobało albo nie znasz angielskiego.

Jak dla mnie bomba, sam chciałbym w coś takiego zagrać, choćby z czystej ciekawości.


Ja pierdolę, weź wyjdź, bo widać że nie ogarniasz za bardzo
Zgłoś
Avatar
fredum 2015-08-22, 22:40
Najlepszym fps-em jest Vietcong. Piękna grafika, rozbudowany SP, MP lepszy niż w battlefieldzie 3. Kto nie grał ten nie wie co to prawdziwa gra. P.S jeśli nie umiesz go zainstalować nie zasługujesz żeby w niego grać
Zgłoś
Avatar
Aquanikus 2015-08-22, 23:01
@Cały_Internet masz tego więcej?? Kiedy to było emitowane?? Ktoś jeszcze ma takie "szalone" pomysły ??
Zgłoś
Avatar
KociBolec 2015-08-22, 23:10
@dawkeo0 Nie mierz innych swoją miarą.
Zgłoś
Avatar
piotrek_poldek 2015-08-22, 23:22 15
@Cały_Internet Zdemolowało mnie to nagranie. Wielkie artystki chciały zrobić kawał sztuki, przybył klasyczny Janusz i doprowadził je do porządku. PIWO !
Zgłoś
Avatar
Runej 2015-08-22, 23:50 1
te z grzesia to Karolina Wiktor i Aleksandra Kubiak z grupy 'performanckiej' "sędzia główny" miłego googlowania
Zgłoś