18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
riffa 2013-01-21, 18:24 25
Za "sorry, ze Ci przerwałem" respekt. Uwielbiam interakcje scena kontra widownia. Standup tez całkiem całkiem.
Zgłoś
Avatar
M................i 2013-01-21, 18:30 1
jachyba napisał/a:



Można prosić o szczegóły? Nie kradnę dowcipów tylko opowiadam swoje. Jak możesz to napisz co to za komik, bo nie lubię takich sytuacji. Pzdr



"ChybaTy"

... Gdybym wiedział, jak skitrać swoje informacje w sieci to bym Cie pocisnął jak burą suk[e]
Zgłoś
Avatar
sadystycznie bolesny 2013-01-21, 18:33 3
shakall1980 napisał/a:

Czekam na stand up od BongMana



Zgłoś
Avatar
z................k 2013-01-21, 18:40
Bardzo udany występ, uwielbiam stand-up'y amerykańskie z mega ostrym humorem - np. Louis CK (the best!), uważam, że brakuje tego w Polsce - oby tak dalej
Zgłoś
Avatar
Doomik 2013-01-21, 19:00
powodzenia w dalszej karierze. Ostatnio stałem się fanem stand upów, ze względu na sporą liczbę moich znajomych którzy to praktykują. Osobiście uważam, że jest to jedna z lepszych opcji na wieczorne piwerko ze znajomymi bądź laską! Trzymaj się
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-01-21, 19:04 1
kolejyn załosny pajac, ktory inspiracje do swoich ypocin czerpie z czyjegoś nieszczęscia (dzieci w afryce)
aśmiewanie sie z innych z ich kalectwa i biedy
brawo, kabaret w chuj na wysokim poziomie
Zgłoś
Avatar
Kondra 2013-01-21, 19:13 3
@up
Idź być napinaczem gdzie indziej. To jest sadistic, a nie gorzkie żale. Swoją drogą - 90% Twoich postów to narzekanie - w chuj smutne musisz mieć życie.

Do autora: Nie cierpię kabaretów, stand-up'y też omijam szerokim łukiem. Mimo to przyznam, że rozbawiłeś mnie i bardzo mi się podobało. Tak trzymaj
Zgłoś
Avatar
razzielus 2013-01-21, 19:17
Motyw z czapką podjebany z innego stand up'a ale ogólnie nieźle ci wyszło
Zgłoś
Avatar
Kotli 2013-01-21, 19:17 1
borisklinga napisał/a:

kolejyn załosny pajac, ktory inspiracje do swoich ypocin czerpie z czyjegoś nieszczęscia (dzieci w afryce)
aśmiewanie sie z innych z ich kalectwa i biedy
brawo, kabaret w chuj na wysokim poziomie



Choćbyś był nie wiadomo jak zajebisty w swojej dziedzinie, zawsze znajdzie się jakiś pierdolony gimbus na Sadolu, który powie ci, że jesteś żałosny.
Zgłoś
Avatar
Naziolek 2013-01-21, 19:18
Ile się płaci takiej widowni?
Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-01-21, 19:21 4
Naziolek napisał/a:

Ile się płaci takiej widowni?


Tyle co twojej kobiecie - nic.
Zgłoś
Avatar
qrvishon 2013-01-21, 19:30
jachyba napisał/a:

Można prosić o szczegóły? Nie kradnę dowcipów tylko opowiadam swoje. Jak możesz to napisz co to za komik, bo nie lubię takich sytuacji. Pzdr


tez tak pomyslalem ze zawinales ten zart z czapka od Michała Kempy
zrobiles to samo co on w programie "comedy central prezentuje"
to jest w tym odcinku na yt /watch?v=1igVQOD0grk
a i za material piwo
Zgłoś
Avatar
jachyba 2013-01-21, 19:39
qrvishon napisał/a:


tez tak pomyslalem ze zawinales ten zart z czapka od Michała Kempy
zrobiles to samo co on w programie "comedy central prezentuje"
to jest ten odcinek ale cos mi nie chce sie wczytac
moze u Ciebie bedzie dzialalo to obczaj
a i za material piwo



Zgadza się. Michał robił motyw z czapką. Puszczał ją w obieg po widowni. Moim zdaniem moja wersja jest inna niż Michała, dlatego zrobiłem to bez żadnych oporów. Tutaj troszkę tego nie widać, ponieważ fragment poprzedzający motyw z czapką jest wycięty. Pokazuję oburzenie, że ktoś uważa mnie za Rumuna, po czym zachowuję się jak Rumun prosząc o pieniądze. Tak czy siak już nie robię tego motywu na scenie bo za mało kasy wpadało
Zgłoś
Avatar
Naziolek 2013-01-21, 19:50
Tragicznie niski humor, nic dziwnego, że występujesz w jadłodajni dla bezdomnych
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2013-01-21, 19:58
jachyba, jesteś zdrowo pojebany Wariat, masz też dobre teksty, choć czasem jedziesz strasznie sucho. Ale OK, każdy jest inny, niemniej ja jestem na tak. Piwo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie