18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Kadewua 2013-01-21, 19:58
fajnie fajnie, podoba mi sie, koles cos robi, jakos sie realizuje, napewno duzym wyzwaniem jest stanc przed publika i musiec ich rozsmieszyc, tym bardziej, ze na smiech ludzi wplywa wiele czynnikow, od ich nastroju ogolnego, poczucia humoru, zrozumienia zartu, do tego dochodzi twoj stres, przy kabaretach widac, ze gdy graja ten sam skecz to sytuajce skeczowe nie zawsze smiesza taksamo, no wystep to jest chwila, atmosfera itp. ja sam wiem bo gram koncerty, i wiem jak roznie bywa z publika, pozdrowionka
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2013-01-21, 20:03 4
Naziolek napisał/a:

Tragicznie niski humor, nic dziwnego, że występujesz w jadłodajni dla bezdomnych



Przyjebałeś się w jednym temacie, przypierdalasz się w kolejnym. Nie podoba się, to scroll down, jak to sam gdzieś ująłeś. Nikt nie każe Ci oglądać kabaretów czy komików.

Poza tym Twoje teksty w stylu jadłodajni dla ubogich są na najniższym możliwym poziomie. Tak Cię boli, że komuś coś wychodzi? Przykry jesteś.
Zgłoś
Avatar
P(r)OLAND 2013-01-21, 20:22
Jestes wspanialy.
Gratuluje dystansu do swojej osoby - jest, to wielka zaleta.
Brawa dla tego Pana!
Zgłoś
Avatar
jubbaday 2013-01-22, 10:47
Zdecydowanie piwo. Dawać czadu chłopaki!
W końcu coś co nie jest ani gwarą śląską ani
tym samym żartem odgrzewanym przez 15 lat.
Zgłoś
Avatar
jachyba 2013-01-22, 13:07 3
Wczoraj wrzucałem fragment swojego występu. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ilością piw, które będę pił do końca roku
1 raz tutaj nikt nie mówił, że jestem debilem, niedorozwojem itd. więc zobaczymy czy dziś też się uda
Tym razem kilka słów o Milionerach i Hubercie
Źródło: youtube.com/user/KomediowaTV

Zgłoś
Avatar
Cockandball 2013-01-22, 13:11 2
nieudany występ. przykro mi. ale dam Ci piwo.
Zgłoś
Avatar
Darson666 2013-01-22, 13:15
Ogólnie jestem przeciwny wrzucaniu kabaretów na sadistica. Jestem na nie.
Zgłoś
Avatar
krzeminiak 2013-01-22, 13:16
Ale ty jesteś zabawny...
Zgłoś
Avatar
1024 2013-01-22, 13:28 1
tak to jest jak się nie płaci abonamentu rtv .. rodzina domaga się rozrywki, więc najstarszy syn służy jako repacement. Idealnie gdy syn jest ćpunem .. łatwiej zmienić kanał

Czy to był udany występ? .. jesteś pewien? .. ale na pewno?
Zgłoś
Avatar
martymcfly 2013-03-26, 4:41
666 piwo, zdrówko Pawblos
Zgłoś
Avatar
jachyba 2013-03-28, 0:33
@up Kurde przegapiłem, a chciałem sobie tym screenem wytapetować pokój. Na pamiątkę
Zgłoś