18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
vass 2016-01-28, 18:07 2
Velture napisał/a:

KURWA MAĆ!

SORKA MODERATORZY ZA CAPSA CHOCIAŻ KLIKAM SHIFT!

MUSZĘ TO POWIEDZIEC DEBILOM ale oni nie przeczytają tego bez zwrócenia im uwagi.

To jebany protest taryfiarzy.
Coś co swojego czasu miało miejsce w warszawie jak cierpiarze protestowali przed przewozem osób.

Wszyscy taryfiarze są jak jeden chuj jebany. Stawki z pizdy wyssane i boją się konkurencji.
Pamiętacie strajki złotówek jak było euro 2012 w Polsce? Strajkowali aby podniesiono im maksymalne stawki bo chcieli kurwa zbijać w miesiąc kokosy większe niż przez cały rok normalnie wyciągają.


Nie denerwuj się tak bo Ci żyła pęknie.
Kurwa albo jest jakiś porządek, albo rozpiździaj.
Taxi płaci podatki, ZUS, kasy fiskalne itp koszty kursów, świadectw i ubezpieczeń.
Jak mu z zarobionego kilometra na czysto zostanie 20-30% to dużo.
Tak, że albo wszyscy przewoźnicy płacą tak samo, albo nikt nie płaci, wtedy można uczciwie konkurować.
Zgłoś
Avatar
Maciek22377 2016-01-28, 18:08 2
Protestują bo Uber, spoko, mają prawo, ale na chuj napierdalają ludziom po autach? Pałować ich za to srogo...
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2016-01-28, 18:32 2
@vass a chuj mnie obchodzi, że biedne zasrane taksiarze muszą płacić ZUS? Ma być kurwa wolny rynek, ja jako konsument mogę sobie iść do dziadka mieszkającego w bloku, by mi wyrwał zęba za drobną opłatę, albo mogę wybrać normalną przychodnie stomatologiczną mój wybór, moje ryzyko. I z transportem tak samo.
Kurwa jebane chujki piździulki, taksiarze pierdoleni, byś chociaż trochę zaznał smaku roboty tych kurew za komuny, to byś tak za nimi nie płakał, łaska i traktowanie klienta jak bydło, kto raz skorzystał z taksy w PRL'u ten wie. Wielu jeszcze pamięta ten stan rzeczy i do dzisiaj próbują się zachowywać jak gnój i robić łaskę. Ave Uber, Ave markety z niskimi podatkami, chuj w narodowskie spierdoliny i neokomunistyczne ścierwa.



Ja zawsze będę pamiętał jak te kurwy przez okno się darły "Jada na Bielszowice, kto chyntny?" I kurwa wsiadłeś takiemu i mówisz, że chcesz na Wirek, a on ci na to "wypierdalaj mi stąd", bo mu się kurwa nie chciało, taka wtedy była polityka; czy się stoi, czy się leży 1000zł się należy... -.- a jak na chuja doniosłeś do partii, to cię później do żadnej taksy w mieście nie chcieli wpuścić, gnoje trzymały się razem jak te pierdolone ciabary. Chuj z nimi, chuj w nich. Wiedzą, że robią chujową robotę, za którą się tyle nie należy to strajkują, tak samo jak Hołdys, który pierdoli, że mu się cały naród ma składać na pensje "bo piractwo", prawda jest taka, że jego muzyka to dno i metr mułu, więc nikt nie kupuje, to chce wycyganić od uczciwie pracujących. Tłusta świnia.
Zgłoś
Avatar
vass 2016-01-28, 18:42 1
@Samudaripen chyba Cie lekko w główkę berecik uciska
Zgłoś