18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
We Francji, nad którą krąży coraz poważniejsze widmo legalizacji “małżeństw” i prawa adopcji dzieci dla homoseksualistów, nasilają się państwowe represje wobec osób opowiadających się za tradycyjnym modelem rodziny. Przed kilkoma dniami w Paryżu dwóch żandarmów postanowiło zatrzymać na ulicy mężczyznę, który posiadał bluzę z – jak to określili żandarmi – “stereotypowym symbolem”.

“Stereotypowy symbol”, o którym mowa, przedstawiał grafikę z tradycyjnym modelem rodziny – mamę, tatę oraz dwójkę dzieci. Zdaniem dwóch paryskich żandarmów, którzy postanowili zatrzymać posiadacza bluzy, symbol ten “naruszał dobre obyczaje”, w związku z czym zdecydowali się oni podjąć interwencję. Mężczyźnie nakazano zdjąć bluzę lub zakryć “niemoralny” symbol; gdy ten odmówił, żandarmi przewieźli go na główną komendę policji w Paryżu.

Policja po kilkugodzinnych “oględzinach” bluzy zdecydowała się przekazać sprawę do sądu, a sam Franck Talley (posiadacz bluzy) usłyszał, że jest podejrzany o “działanie sprzeczne z dobrymi obyczajami” (sic!). O losie “niemoralnego” mężczyzny zdecyduje teraz sąd – jeżeli przychyli się on do absurdalnych oskarżeń policji, podejrzanemu grozi nawet do kilkuset euro grzywny. Wszystko to w związku z bluzą przedstawiającą prorodzinną grafikę.

Francuski parlament przyjął w lutym tego roku nową ustawę, zezwalającą parom homoseksualnym na zawieranie małżeństw cywilnych i adopcję dzieci według tych samych zasad, co normalne pary, wprowadzając przy tym sprzeczne z logiką pojęcie “rodzice tej samej płci”. Przeciwko nowemu prawu na ulicach wielu francuskich miast demonstrują tysiące Francuzów – jedna z ostatnich tego typu manifestacji w Paryżu zgromadziła ponad milion osób.

“Niemoralny” symbol z bluzy zatrzymanego:


//na podstawie: Agence Presse France
//tekst użyczony ze strony na podstawie: autonom.pl
Zgłoś
Avatar
Paweł33 2013-04-07, 9:46
Czytam, a w mojej głowie narasta pytanie: czy ich po*ebało do reszty?
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-04-07, 9:49 3
Nic dziwnego, ze francja (specjalnie z małej) to wymyśliła. W końcu jak jakiś naród jest w stanie wymyślić taki pojebany język jak francuski gdzie 70% czytasz inaczej niż napisałeś to musi mieć już w mózgu preferencje do bycia zjebanym.
Zgłoś
Avatar
sinjids 2013-04-07, 9:50 2
Jedyna informacja o aresztowaniu Franka, którą znalazłem to ta: whosarrested.com/kentucky/mccracken-county/paducah/mcj/2681151-frank-talley

Ten temat to jakiś pojebany trolling, widać zresztą kto myśli, a kto jest lemingiem po komentarzach. Internetowi bojownicy się kurwa znaleźli z sadisticową wyrocznią.
Zgłoś
Avatar
Pirat353 2013-04-07, 10:02
że jeszcze archeolog i jemu podobni lewaki , nie skomentowali tego tematu, to jestem zaskoczony, pewnie dupa go boli po sobotniej nocy i nie ma ja siedzieć przed komputerem
Zgłoś
Avatar
oponaodjelcza 2013-04-07, 10:21 3
Dwóm żandarmom nie pasuje prorodzinny symbol, chyba domyślam się co mogą robić po godzinach... Francja strzeliła sobie takiego samobója tymi małżeństwami, że nigdy sobie tego nie wybaczy - społeczeństwo się starzeje, geje i lesbijki mogą zawierać małżeństwa, z których nie będzie żadnych dzieci - mamy ujemny przyrost naturalny. I wygląda na to, że "uratują" ich przed tym szmatogłowi z 4 żonami na chłopa i gromadką dzieci nadrabiającą przyrost naturalny z nawiązką...
Zgłoś
Avatar
Symbian 2013-04-07, 10:32
świat sie kończy
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-04-07, 10:45 2
Świat się kończy, ludzie uwierzą we wszystko co przeczytają na sadistic :O
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-04-07, 10:46 1
Realbartu napisał/a:

@krs133
Czym się uczyć strzelać? Gumą od majtek czy od kaleson?


W dobie internetu kupienie broni nie stanowi problemu. Na rynku bez problemu dostaniesz glocka, colta, ak, czy svd, do tego male c4 zamkniete w opakowaniu dezodorantu ,,Axe". Problem jedynie stanowi cena, jednak biorac pod uwage to iz planujesz zostac ,,malym komandosem" wydatek z rzedu 10-20k pln nie powinien stanowic problemu. A jesli chcesz miec bron pozyskana z bardziej legalnych zrodel, proponuje stare, dobre czarnoprochowce, ktore w PL sa dozwolone (jednak strzelac z nich mozna tlyko na strzelnicy), problem stanowi kupno prochu, ktore raczej trza ogarniac z zagranicy lub samemu wyprodukowac.
Zgłoś
Avatar
Loki91 2013-04-07, 11:18
@Lordzik92
Porządny proch czarny z Czech- w Granicach 60-80zł/kg(na jeden strzał idzie ledwie kilka gram prochu).
Koszt zrobienia własnego 1kg PORZĄDNEGO czarnego prochu- w granicach 15zł i W CHUJ roboty(jeśli ma być profesjonalny).

Tak czy inaczej proch to już tylko w zasadzie formalność.
Zgłoś
Avatar
toto92 2013-04-07, 11:21
troll jak chuj ,
1 żandarm nigdy ie pójdzie na policje to dwie inne instytucje we Francji
2 jak pisał sadol wyżej nie ma żadnych wzmianek na temat tego franka a poza-tym jak by coś takiego się wydarzyło
to byłoby Franck T
3 daj linka gdzie można kupić klamkę ?
Zgłoś
Avatar
wdiko 2013-04-07, 11:31 1
A propo pedałów.. (jak by co to do nich nic nie mam.... nawet szacunku )
przypomniał mi się taki oto kawał:

p- (tfu!) pedał
L- Lekarz

Przychodzi pedał do lekarza po odbiór wyników z badań:
p: -Panie doktorze co mi jest?
L: -Ma pan AIDS..
p: -O mój bosze! Jak to możliwe? Co mam robić? Niech mi pan pomoże!
L: -No jest taki jeden sposób.
p: -Jaki?
L: -A więc tak... Pojedzie pan do Meksyku.. tam będzie pan musiał pic teqilli ile wlezie...
Żreć najostrzejsze taco i tortille... z ekstra sosem tabasco i powinno pomóc.
p: -Ale panie doktorze, czy to naprawdę mi to wszystko pomoże.
L: -Z AIDS pana nie wyleczy, ale przypomni sobie pan do czego służy dupa.
Zgłoś
Avatar
tenkowal 2013-04-07, 11:48 9
do wszystkich, którzy czepiają się o brak źródła:
lefigaro.fr/actualite-france/2013/04/05/01016-20130405ARTFIG00287-un-p...

nie mogliście znaleźć, bo artykuł na autonom.pl zawierał błędnie napisane nazwisko. może zamiast pluć od razu, że brak rzetelnych źródeł, to pogrzebcie lepiej.
Zgłoś
Avatar
presscot 2013-04-07, 12:29 5
Episkopat napisał/a:

Sranie w banie. W necie nie ma żadnych info nt. Frank-a Talley-ego. Zwykła ściema homofobów. Poza tym nikt o zdrowych zmysłach nie zatrzymywałby kogoś za taki symbol.



A jednak. Poza tym nie ma czegoś takiego jak homofobia. Idiotyczne pojęcie wymyślone, aby wmówić normalnym ludziom że to oni są chorzy, a nie Ci co mają macice w dupie.
Zgłoś
Avatar
Zjuq 2013-04-07, 12:34
Dzisiaj im pozwolimy na wszystko co chcą, jutro za wyjście z dziewczyną na spacer nas wsadzą bo ich obrażamy afiszowaniem i inna orientacją niż te pedały.
Zgłoś
Avatar
drzymek1906 2013-04-07, 12:51
A propo Australii... Nowa Zelandia o wiele lepsza.. No ale o gustach sie nie dyskutuje, jest to moja subiektywna opinia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie