18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
We Francji, nad którą krąży coraz poważniejsze widmo legalizacji “małżeństw” i prawa adopcji dzieci dla homoseksualistów, nasilają się państwowe represje wobec osób opowiadających się za tradycyjnym modelem rodziny. Przed kilkoma dniami w Paryżu dwóch żandarmów postanowiło zatrzymać na ulicy mężczyznę, który posiadał bluzę z – jak to określili żandarmi – “stereotypowym symbolem”.

“Stereotypowy symbol”, o którym mowa, przedstawiał grafikę z tradycyjnym modelem rodziny – mamę, tatę oraz dwójkę dzieci. Zdaniem dwóch paryskich żandarmów, którzy postanowili zatrzymać posiadacza bluzy, symbol ten “naruszał dobre obyczaje”, w związku z czym zdecydowali się oni podjąć interwencję. Mężczyźnie nakazano zdjąć bluzę lub zakryć “niemoralny” symbol; gdy ten odmówił, żandarmi przewieźli go na główną komendę policji w Paryżu.

Policja po kilkugodzinnych “oględzinach” bluzy zdecydowała się przekazać sprawę do sądu, a sam Franck Talley (posiadacz bluzy) usłyszał, że jest podejrzany o “działanie sprzeczne z dobrymi obyczajami” (sic!). O losie “niemoralnego” mężczyzny zdecyduje teraz sąd – jeżeli przychyli się on do absurdalnych oskarżeń policji, podejrzanemu grozi nawet do kilkuset euro grzywny. Wszystko to w związku z bluzą przedstawiającą prorodzinną grafikę.

Francuski parlament przyjął w lutym tego roku nową ustawę, zezwalającą parom homoseksualnym na zawieranie małżeństw cywilnych i adopcję dzieci według tych samych zasad, co normalne pary, wprowadzając przy tym sprzeczne z logiką pojęcie “rodzice tej samej płci”. Przeciwko nowemu prawu na ulicach wielu francuskich miast demonstrują tysiące Francuzów – jedna z ostatnich tego typu manifestacji w Paryżu zgromadziła ponad milion osób.

“Niemoralny” symbol z bluzy zatrzymanego:


//na podstawie: Agence Presse France
//tekst użyczony ze strony na podstawie: autonom.pl
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-04-07, 2:08 27
Mam nadzieję, że zanim Europa umrze na chorobę zwaną "poprawnością polityczną" to ja będę już w Australii. Pozdrawiam cię, Emilko, i dziękuję za to, że mi to uświadomiłaś i zwróciłaś uwagę na to, że jest jeszcze jedno, normalne miejsce na świecie.
Zgłoś
Avatar
grot 2013-04-07, 2:12 1
Ta kobieta z obrazka i tak pewnie ma kutasa.

Zgłoś
Avatar
E................t 2013-04-07, 2:21 22
Sranie w banie. W necie nie ma żadnych info nt. Frank-a Talley-ego. Zwykła ściema homofobów. Poza tym nikt o zdrowych zmysłach nie zatrzymywałby kogoś za taki symbol.
Zgłoś
Avatar
Philipek 2013-04-07, 2:28
@BongMan polecam Australie z calego serca sam juz tam sie wybieralem, ale mozna powiedziec, ze wygralem los na loterii do dostatniego zycia w polsce, bez wysilku. gram na cheatach xD
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-04-07, 4:28 1
pewnie chuja w tym prawdy
Zgłoś
Avatar
zuq4 2013-04-07, 4:34 92
Zachód to gówno owinięte w ładny cukierkowy papierek,POLSKA jest jednym z ostatnich bastionów europejskiego konserwatyzmu i jestem przekonany że wkońcu wyjdzie nam to na dobre,pod jednym warunkiem:MY obywatele musimy o to walczyć i nie możemy dać sobie wcisnąć jakiś chorych sprzecznych z naturą reguł narzucanych nam przez pedalskie ugrupowania.Ludzie ich trzeba wkońcu nauczyć że dziecko MUSI mieć MAME i TATE a dupa służy do srania
Zgłoś
Avatar
Pokahontaz 2013-04-07, 5:52 20
@BongMan

Mam siostrę w Australii, sam bym chętnie wyjechał tam po maturce no ale jak sobie pomyślę o tych ptasznikach i wężach...

...chociaż nie, wolę ptaszniki od pedałów.
Zgłoś
Avatar
V................t 2013-04-07, 8:02 12
BongMan napisał/a:

Mam nadzieję, że zanim Europa umrze na chorobę zwaną "poprawnością polityczną" to ja będę już w Australii. Pozdrawiam cię, Emilko, i dziękuję za to, że mi to uświadomiłaś i zwróciłaś uwagę na to, że jest jeszcze jedno, normalne miejsce na świecie.



Z serii: "alkoholem uniesiony BongMan."
Zgłoś
Avatar
Truckerek 2013-04-07, 9:25
@up
Z serii żal ściska dupę... Chcesz wyjechać wyjeżdżaj nikt Ci nie broni i nie będzie komentować...
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-04-07, 9:32 3
BongMan napisał/a:

Mam nadzieję, że zanim Europa umrze na chorobę zwaną "poprawnością polityczną" to ja będę już w Australii. Pozdrawiam cię, Emilko, i dziękuję za to, że mi to uświadomiłaś i zwróciłaś uwagę na to, że jest jeszcze jedno, normalne miejsce na świecie.



widać, że nie masz pojęcia o australii. przez rządy lewackiej szajki ten skądinąd piękny i dostatni kraj niedługo dorówna europie. ostatnio opodatkowali emerytury 15% podatkiem
Zgłoś
Avatar
Pery86 2013-04-07, 9:33
Pewnie nie był arabem i dlatego...
Zgłoś
Avatar
krs133 2013-04-07, 9:35 4
Ludzie uczcie się strzelać, bo coś czuje, że ta umiejętność niebawem może nam się przydać...
Zgłoś
Avatar
icek Berg 2013-04-07, 9:37 3
Świat stanął na chuju i tańczy sobie breaka ...
Zgłoś
Avatar
Realbartu 2013-04-07, 9:39 2
@krs133
Czym się uczyć strzelać? Gumą od majtek czy od kaleson?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie