18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
j................� 2012-11-01, 17:28
co za kłamstwa i oszczerstwa przecież ciapaci i murzyni nie dilują tylko pracują po 12 h / 7 dni w tygodniu! francja nie może narzekać gdyby nie oni nie miałaby na co pieniędzy wydawać ani kogo utrymywać a tak się interes kręci,kryzys tez.

Imigranci przybywajcie do Polski mamy tu tylu tolerancyjnych ludzi niech i oni z wami trochę pożyją i przekonają się jacy wy super jesteście!
Aha i możecie się czuć jak u siebie w domu i narzucać nam swoją religię,zabierać pracę i narzucać swoje poglądy my tolerancyjni jesteśmy bo przecież murzyn,ciapaty i inne muzułmany to też ludzie!
Zgłoś
Avatar
Cyco 2012-11-01, 17:38
Zwierzęta, tak piękny kraj zniszczyć a i jeszcze te fajne francuskie dupcie się mieszają z brudasami
Zgłoś
Avatar
MichuSk8 2012-11-01, 17:40 1
Ja pierdole... dobrze, że polska nie jest tolerancyjnym krajem. Murzyni urodzeni w usa to chuj bo są prawie normalnymi ludźmi, ale cała reszta zwierząt powinna siedzieć i głodować w afryce.
Zgłoś
Avatar
siwielec29 2012-11-01, 17:45
strzelac bez ostrzezenia !!
Zgłoś
Avatar
Pysio0 2012-11-01, 17:56
Jeżdżę do Paryża dosyć często (średnio 2x w miesiącu) i niestety, ale większość co widać na tym filmiku to prawda, którą sam zaobserwowałem. Jest tam od cholery chińczyków! Mega zajebiście dużo! Czarnych tak samo. Francuzów widać dosłownie sporadycznie (tych prawdziwych). Paryż to taki mikser do którego wrzucono wszystkie rasy świata i narodowości.
najlepsze jest to, że jadąc autostradą do Paryża, tuż na wlocie widać jak przy torach kolejowych utworzyły się osiedla slamsowe. "Domy" z desek znalezionych gdziekolwiek, na pierwszy rzut oka bida jak ja pierdziele. Ale gdy się uważnie przyjrzymy, co drugi ma na dachu antenę satelitarną
Po ulicach jeździ mnóstwo busów pomalowanych przez graficiarzy (którzy zamiast murów znaleźli sobie auta). Ogólnie jest to dosyć niebezpieczne miasto jeśli ktoś się zachowuje nieodpowiednio Nie wiem jak w turystycznych częściach miasta bo tam nie bywam zbyt często.
Jeśli chcecie to wrzucę Wam kilka zdjęć z tego cudownego miasta.

PS Mają wypożyczalnię samochodów elektrycznych i ogromną wypożyczalnię rowerów z czujnikami gps
Zgłoś
Avatar
Zdzichuu 2012-11-01, 18:36 1
Sam często jeżdze do San Denis. Nie możesz pojechać samemu, bo masz 75% szans, że w zostawionym aucie na obcych blachach wywalą szybę i okradną. Nie będą gołosłownym już dwa razy szyba była do wymiany + szukanie kurtek i innych rzeczy wyrzuconych na ziemię.

Prócz tych "osiedli slamsow" sa tez osiedla cygańskie. Gdzie jest to już klasa średnio-wysoka. Same drogie campery, busy itp. Ostatnio wprowadzili zakaz zbierania grzybów powyżej 5kg, bo jak cyganie wchodzili po 200 chłopa do lasu, to dla nielicznych francuzów już nie zostawało (dochodzi tu jeszcze kwestia prywatnych lasów).

Z cyganami jest jeszcze jeden problem. Jak Ci wjadą na posesję to chyba po 48 godzinach (czy72) już to jest jako pewien rodzaj zasiedzenia i musisz z nimi negocjować, żeby się wynieśli
Zgłoś
Avatar
skrapi21 2012-11-01, 19:21 1
takie sa skutki wpuszczania brudasow do wlasnegokraju chronmy polske jak chca gdziesmieszkac to niech oni sie dostosuja do kraju a niekrajjest dostosowywany do nich wszystkie kraje sie na tym przejechaly
Zgłoś
Avatar
j................1 2012-11-01, 19:39
A tam pier*olenie.

Wszyscy wiemy ze wiele-kultorowsc masowej ilosci emigrantow 1-wszej generacji z dwoch roznych swiatow ma swietne efekty pod kazdym wzgledem.
Zgłoś
Avatar
wojtecki2005 2012-11-01, 20:10
obudzili się po fakcie teraz to nie Francja tylko arabofrancja zobaczycie za lat naście będzie wojna z iśśśślamiem
Zgłoś
Avatar
M00nSpeLL 2012-11-01, 21:17
james91 napisał/a:

A tam pier*olenie.

Wszyscy wiemy ze wiele-kultorowsc masowej ilosci emigrantow 1-wszej generacji z dwoch roznych swiatow ma swietne efekty pod kazdym wzgledem.



Żartujesz czy ty tak na serio ?
Zgłoś
Avatar
SzybkiSasza 2012-11-02, 0:43
I się skończy, jak w "13 Dzielnicy"
Zgłoś
Avatar
okotdi 2012-11-02, 6:58 1
Siedze w Holandii.
I tutaj mozna zauwazyc jedna rzecz.
Wiatraki (czyt. holendrzy) sa tak zjebani, ze nie dotarlo do nich, ze ciapate (wylaczajac Surinam bo to ich dawna kolonia) to plaga z ktora trzeba walczyc, wkladajac wiekszy wysilek niz w walke z szarancza. Te allach akbary tutaj sa trylion milionow razy lepiej traktowani niz Polacy.
Pracowalem w zakladzie gdzie poranna przerwa byla ruchoma, bo ciapate musza modlic sie dokladnie o wschodzie slonca, a we Wigilie Bozego Narodzenia Polacy pracowali do 19.00 gdzie czarna maz zostala puszczona do domu o 15.00. To jest glowny powod dla ktorego mimo, ze pracuje tutaj nie mam najmniejszego szacunku dla "otwartego" i "tolerancyjnego" narodu holenderskiego. Przynajmniej jako w/w sa przedstawiani w swiecie.
A jak mi ktos mowi, ze w Holandii jest zajebiscie, to napada mnie taki atak smiechu, ze mi pampers przecieka.

Podsumowujac.

Ciapate bydlo trzeba spalic zywcem, bo jak zakopiesz w ziemi, to bedziesz mial nieurodzajna ziemie mimo, ze to gowno.
Zgłoś
Avatar
jackalski 2012-11-05, 14:47
Tak mi się skojarzyło:


okotdi napisał/a:

A jak mi ktos mowi, ze w Holandii jest zajebiscie, to napada mnie taki atak smiechu, ze mi pampers przecieka.



Ojejciu. Jak Ci tak niedobrze, to może wyjedziesz?
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2023-07-11, 13:40
Dobrze to przedstawili. Teraz we Francji jest 5x gorzej
Zgłoś