18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
kufel01 2012-11-01, 12:23 16
Zgłoś
Avatar
torro 2012-11-01, 12:25 2
To rosyjska telewizja ma oczy? Nos i usta też ma?
Zgłoś
Avatar
M00nSpeLL 2012-11-01, 12:30 1
torro napisał/a:

To rosyjska telewizja ma oczy? Nos i usta też ma?


Hehe.Bardzo śmieszny żart ...
Zgłoś
Avatar
pjetja 2012-11-01, 13:09 6
jeszcze troche to francuzi zaczna żyć w gettach przez ciapatych . ale tak to jest jak sie sra do własnego gniazda
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-11-01, 13:31 11
W Rosji też mają podobne problemy, ale tam się nie patyczkują i skutecznie zniechęcają do przyjazdów. Co prawda, to sytuacja w Rosji jest trochę inna od tej we Francji, do "Kraju Rad" imigrują głównie ludzie Kaukazu i Azji Centralnej, ale nie po zasiłki (bo takowe są jeszcze mniejsze niż w Polsce), jak ma to miejsce we Francji, tylko do pracy.

Z jednej strony to w napływie imigrantów widzę zagrożenie dla Europy i Europejczyków, ale z drugiej strony to jakoś nie jest mi szczególnie żal Francuzów, Niemców, czy Szwedów, bo sami są sobie winni..
Zgłoś
Avatar
inf3kkted 2012-11-01, 13:51 6
oj przydało by sie tam z 10 Breivików;/
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2012-11-01, 14:07 4
Ludzie którzy nie jedzą świniny nie mogą być normalni
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-11-01, 14:28 10
w sumie niejedzenie świniny jest zdrowe ale i tak ciapatych trzeba wypierdolić z Europy
Zgłoś
Avatar
MaestroRCS 2012-11-01, 15:45 2
Ja wiem, że ten skurwiel zabił w chuj Polaków i niewinnych nacji, ale aż chciało by się zakrzyknąć- Hitler, wróć! Tak właśnie wygląda pierdolona poprawność polityczna, drodzy państwo...
Zgłoś
Avatar
Browarek 2012-11-01, 15:51 2
A ja się pytam dlaczego wyraz "rosyjski" jest napisany duża literą, z szacunku?
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2012-11-01, 16:16 15
Polska może i ma wiele różnorakich problemów, ale mamy jedną rzecz, której może nam zazdrościć cała Europa - najbardziej jednolite etnicznie społeczeństwo spośród wszystkich państw kontynentu. Praktycznie nie ma mniejszości narodowych. Gdzie nie spojrzeć, czy to Hiszpania, czy Francja, Wielka Brytania lub Niemcy, Norwegia czy Grecja, Rumunia lub Ukraina albo Łotwa, wszędzie mają poważne problemy z imigrantami zarówno świeżymi jak i "zasiedzonymi", które nam znane są jedynie z relacji telewizyjnych i wywołują wręcz niedowierzanie. Chrońmy nasz skarb i siłę państwa polskiego - jednorodność etniczną. Jak? W bardzo prosty sposób - brak świadczeń socjalnych. Ci wszyscy imigranci migrują tam gdzie będą mogli bezkarnie ciągnąć pieniądze od państwa (zwłaszcza na dzieci, poprzez równego rodzaju becikowe, zapomogi, płatne urlopy, itp). Pamiętajcie o tym idąc do wyborów i słuchając co dane partie proponują i nie głosujcie na tych, co chcą dawać nasze pieniądze nierobom, bo jak nie to za kilkanaście lat obudzimy się z ręką w nocniku, w kraju który nie będzie już naszym krajem.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2012-11-01, 16:20 1
Rems napisał/a:

w sumie niejedzenie świniny jest zdrowe ale i tak ciapatych trzeba wypierdolić z Europy



Tak samo zdrowe jak "allah akbar" ;p
Zgłoś
Avatar
Obiniu 2012-11-01, 16:25
Jest Prodigy, jest piwo. Przypomniały mi się te tłumy afro-amerykanów pod wieżą Eiffla "pieć za jeden ejro"
Zgłoś
Avatar
torro 2012-11-01, 16:47 1
M00nSpeLL napisał/a:

Cytat:


To rosyjska telewizja ma oczy? Nos i usta też ma?


Hehe.Bardzo śmieszny żart ...



W każdym razie śmieszniejszy, niż bezmyślne przepisywanie bezsensownego tytułu z Youtube...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie