18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Muzułmanie chcą kolejnego meczetu w stolicy. - Ten, który powstaje przy rondzie Zesłańców Syberyjskich, nie jest budoawny przez gminę wyznaniową - twierdzą. Władze miasta są zaskoczone tymi żądaniami - podaje IAR.


Czy Wy też uważacie, że to jest lekka przesada?
Mają swój kraj - rozumiem, religia ich jednoczy.
Ale niech decydują o budowie kolejnych świątyń u siebie.

Dać im palec, a upierdolą rękę. Nie jestem antysemitą, rasistą i tak dalej. Ale to już jest kurwa mać przesada,
wszyscy wszystko chcą - te pokurwieńce spod pałacu chcą milionów krzyży w Polsce. Muzułmańce kolejny meczet, mimo, że jeden nie jest wybudowany.

Może od razu damy im wszystkim po 40 naszych dziewic i ładunki wybuchowe.
Ten kraj jest pojebany...

Może kebaby byłyby tańsze.
Cholera, szkoda, że to nie Turcy.

Zamieńmy Częstochowę na meczet!
Zgłoś
Avatar
Ingles 2010-08-22, 0:59 4
Kurwa jaki ciemniak. Tak, tak to do Ciebie Meffiu.

"Mają swój kraj - rozumiem, religia ich jednoczy.
Ale niech decydują o budowie kolejnych świątyń u siebie."

To już jak Polak to na pewno katolik, a jak muzułmanin to na pewno obcokrajowiec
Kwestia tego jaką religię wyznajesz jest całkowicie niezależna od tego skąd pochodzisz. No chyba, że jesteś słabeuszem, któremu otoczenie i katecheci w szkołach mówią w co masz wierzyć.

"Może od razu damy im wszystkim po 40 naszych dziewic i ładunki wybuchowe."

Kurwa stereotypowe, prowincjonalne myślenie. W dupie byłeś i gówno widziałeś, a jedyni muzułmani jakich znasz to ci z telewizji, z tandetnych newsów o terroryźmie.

"Ten kraj jest pojebany..."

Ten kraj jest piękny, tylko ludzie jak Ty są zjebani.
Zgłoś
Avatar
Meffiu 2010-08-22, 1:35 6
galo11 napisał/a:

Kurwa jaki ciemniak. Tak, tak to do Ciebie Meffiu.

"Mają swój kraj - rozumiem, religia ich jednoczy.
Ale niech decydują o budowie kolejnych świątyń u siebie."

To już jak Polak to na pewno katolik, a jak muzułmanin to na pewno obcokrajowiec
Kwestia tego jaką religię wyznajesz jest całkowicie niezależna od tego skąd pochodzisz. No chyba, że jesteś słabeuszem, któremu otoczenie i katecheci w szkołach mówią w co masz wierzyć.

"Może od razu damy im wszystkim po 40 naszych dziewic i ładunki wybuchowe."

Kurwa stereotypowe, prowincjonalne myślenie. W dupie byłeś i gówno widziałeś, a jedyni muzułmani jakich znasz to ci z telewizji, z tandetnych newsów o terroryźmie.

"Ten kraj jest pojebany..."

Ten kraj jest piękny, tylko ludzie jak Ty są zjebani.



Przyznaję, w tym co napisałeś prawda jest. Lecz sam spójrz - o tym gdzie postawić odpowiedni meczet/bazylikę decydują ludzie. Mentalność ludzka jest taka, że jeśli człowiek jest wierzący, to nawet będzie chodził te 10 kilometrów dalej do kościoła/meczetu - zrobi to z własnej wiary. Spójrz na Polskę, tutaj mamy co 500 metrów kościół, żyjemy w kraju katoli - trzeba przyznać. Dziwnym trafem "polscy Muzułmanie" - brzydkie określenie nie potrzebują - wróć, błędne określenie. Nie widzą potrzeby stawiania tylu meczetów. Rozgłosu potrzebują mniejszości, by poczuć się wolnymi. Tutaj liczy się wiara, a nie pieprzony budynek wystawiony na cześć Boga, czy proroka.
Powiedz mi dlaczego wyznawcy innych religii załatwiają wszystkie sprawy religijne "po cichu". To jest po prostu pieprzona nagonka mediów, w tym katolickim kraju.

"Kurwa stereotypowe, prowincjonalne myślenie. W dupie byłeś i gówno widziałeś, a jedyni muzułmani jakich znasz to ci z telewizji, z tandetnych newsów o terroryźmie."

Jeżeli nie rozumiesz aluzji literackiej to nie wiem dlaczego udzielasz się na forum hejtując. Oczywiście - nie zabraniam im budować świątyń i tym podobnych, ale na cholerę robią taki rozgłos. Gdyby to chodziło o jakieś nękanie Muzułmanów w świątyni - rozumiem. Ale już żądają drugiej świątyni jak nawet tej pierwszej nie zobaczyli!

Chodzi mi o to głównie, że wymagają zbyt wiele.
Popieram - kraj jest piękny. Przykładowo widoki w Karpatach.
Ludzie mieszkający w tym kraju są pojebani - potrafię zachować dystans. Na swój sposób również jestem "zjebany".

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
kosmal88 2010-08-22, 2:09
Też jestem ''zjebany'' jakos nie przepadam za kiebabami i innym ciaciarajstwem wliczając to zjebów co mi Krakowsie blokują
Gdyby ktos chcial kościół w kebabowie zbudowac to mielibyśmy go na hardzie.
Na kiego wała nam kolejne pojebane pseudoświątynie?! Nie lepiej odjebac parę zybli biednym dzieciom?

Na pohybel tym instytucjom co się nazywają Domami Bożymi (jaki to Bóg by nie był)!!!

to już wolę kolejny nocny na mojej dzielnicy - tu świadomie(lub nie ) płacisz podatek.

Ten Kraj jest Piękny!!!
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2010-08-22, 10:16
Meffiu napisał/a:

Oczywiście - nie zabraniam im budować świątyń i tym podobnych, ale na cholerę robią taki rozgłos.



Jakoś nie widziałem żadnego muzułmanina co by biegał po ulicach mojego miasta i krzyczał że chce meczetu. Więc widzisz, rozgłos to im robisz m.in. Ty, ale na pewno cała dziennikarska hołota, która z byle gównianej informacji potrafi zrobić problem skali przynajmniej państwowej.
Zgłoś
Avatar
gibdzioch 2010-08-22, 10:36 1
@up
Bo to sa kurwa zmyslne bestie...to jest tak jak ktos juz nadmienil wyżej. Jak katolik by chcial postawic kosciół w panstwie islamskim to by z glowa w dupie wrocil, a w Europie to wielki płacz jak im meczetu nie postawia. Jebac poklony na dywaniku to moga se w domu...
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2010-08-22, 10:59
Chylę przed nimi czoło że są tacy sprytni, że dali radę wszystkich oszukać. A nie, zaraz! Ciebie przecież nie oszukali! Boś Ty nie taki głupi, ba, Ty pewnie najmądrzejszym i najbystrzejszym człowiekiem na ziemi jesteś, na Ciebie nie działają ich tanie sztuczki!

3ch rzeczy nie znoszę najbardziej: folkloru, każdego kolejnego dnia i pierdolenia że wszystko to mistyfikacja, podstęp, kryją się za tym masoni, komuniści, araby, żydzi, strefa 51, pedały i chuj wie co jeszcze...
Zgłoś
Avatar
Silent Dread Man 2010-08-22, 12:48 1
W tym kraju jest więcej kościołów niż szalet by się można wysrać, i chcesz mi wmówić autorze ,że jeden meczet zrobi mi różnice? Dla mnie to jedno czy to katolik, muzułmanin, żydzi czy scjentolodzy. 90% religii wrzucam do jednego wora, wszyscy pierzycie 3 po 3 o miłości, tolerancji a nie potraficie żyć obok siebie. Jeśli ten meczet ma kogoś wku**** w tym kraju to ja jestem za.
Zgłoś
Avatar
Ozi666 2010-08-22, 12:53
Mnie się np nie widzi z moich podatków finansować modlitewni dla obcokrajowców, uważam że dostatecznie poświęcamy się wpuszczając ich tu, przecież nie mamy obowiązku. Nasi młuzumanie siedzą na dupach i robią swoje i z nikim nie mają problemu. Jeden meczet w stolicy to i tak za dużo ale jak już ma być trudo podejrzewam że jesli z naszych podatków wybudują ich więcej to podejrzewam że kwiat naszej łysawej młodzieży skutecznie umili im życie
Zgłoś
Avatar
Basika063 2010-08-22, 13:18 1
W Polsce są kościoły rzymsko-katolickie, synagogi, cerkwie i wiele innych. Jest mi obojętne, ilu wyznawców jakich religii jest moimi sąsiadami, tylko jakimi są ludźmi. Nienawiść, niedouczenie i tępa dewocja katolików w Polsce jest wyznacznikiem, jacy ludzie tutaj mieszkają i co sobą reprezentują. Kościołów w naszym kraju mamy od zajeb*nia i ciut, ciut, więc, powinno się znaleźć miejsce kultu wyznawców innych religii, co gwarantuje konstytucja.
Zgłoś
Avatar
chuppster 2010-08-22, 19:45
Nasza ekipa, w tym ja, przeżyła aż trzykrotną próbę zjedzenia przez hipopotama – opowiada Faktowi Wojciechowska. – Miałam sytuację, kiedy zęby hipopotama znalazły się na wysokości mojej twarzy. Na szczęście w odpowiednim momencie zdążyłam się cofnąć. Zupełnie nie było mi do śmiechu – wspomina Martyna, która jednak na szczęście z afrykańskiej przygody... wyszła z twarzą.
Zgłoś
Avatar
wssp 2010-08-23, 14:30
Ciekawe gdzie byś im znalazł te dziewice.
Zgłoś
Avatar
Ross Pierre Dolevas 2010-08-23, 17:15
wssp, w podstawówce
Zgłoś
Avatar
mackie 2010-08-23, 17:25
wpierdalajcie dalej kebaby. smacznego!
Zgłoś
Avatar
LadyBergamoth 2010-08-23, 17:52
Na moim osiedlu, gdy było jeszcze nowe, kościół już stawiali choć nie było chodników - mimo ze kilka minut drogi dalej jest kolejny. Jeśli to wkurwi ojca dyrektora i jemu podobnych to niech stawiają se meczet. Byle gówno nie dzwoniło co rano na całą okolicę, jak wszystkie okoliczne kościoły, wychodzące z założenia, że mogą rozprzestrzeniać łoskot im dalej tym lepiej, a kto chce o 6-tej spać to jego problem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie