18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ciekawe zjawisko kiedy francuska policja dla odmiany robi coś z ciapakami wspierającymi palestynę.

Niesamowity zbieg okoliczności, że jak przeciwko konkretnie żydom to policja ma z góry rozkaz aby coś zrobić ale jak przeciwko białym i/lub chrześcijanom skandowali to policja miała wywalone jajca.


pszypadek?
Zgłoś
Avatar
barman32 2023-10-13, 12:18 2
Syropzczosnku napisał/a:

W okresie międzywojennym (w Polsce) i wcześniej, w miastach było wysokie prawdopodobnie, że jak wyjdziesz wieczorem to albo nie wrócisz (chyba że w trumnie) albo jak przyjdziesz to pobity i okradziony i to właśnie dzięki policji wszystko zaczęło wyglądać w miarę bezpiecznie, ale widzę że chcesz żeby te czasy wróciły…



Weź sobie poczytaj o międzywojennej tzw. Policji Państwowej, o tym jak tłumiła protesty w Ostrowcu Świętokrzyskim, albo o komisji do badania nadużyć i znęcania się nad więźniami. Normalnie padłem jak przeczytałem Twój komentarz. Daj mi numer do swojego dilera. A nie, to pewnie policyjny magazyn z którego podbierasz.
Zgłoś
Avatar
b_easy 2023-10-13, 12:38
Dobrze im tak.
Zgłoś
Avatar
feniks777 2023-10-13, 12:56
ooo i to jest praworzadnosc i prawdziwa demokracja
Zgłoś
Avatar
Syropzczosnku 2023-10-13, 12:59 1
barman32 napisał/a:

Weź sobie poczytaj o międzywojennej tzw. Policji Państwowej, o tym jak tłumiła protesty w Ostrowcu Świętokrzyskim, albo o komisji do badania nadużyć i znęcania się nad więźniami. Normalnie padłem jak przeczytałem Twój komentarz. Daj mi numer do swojego dilera. A nie, to pewnie policyjny magazyn z którego podbierasz.



Wedze że policja cię kiedyś po dupsku spałowała i temu teraz takie nastawienie. Oj biedactwo

Zgłoś
Avatar
paul_88 2023-10-13, 13:05 2
SantaMaria napisał/a:

oczywiście ani na polacie, ani na tvnpo, ani na tvpis tego nie zobaczycie... bo nasze stacje są w rękach... żydów


Najlepiej pisać takie brednie a nawet nie właczyć tv. Dziś na CNN i TVN to pokazali
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-10-13, 15:19
Francuski rząd nie chce stracić certyfikatu koszerności więc napierdalają w protestujących żeby nie urazić ochrzczonych scyzorykiem
Zgłoś
Avatar
rob-855 2023-10-13, 16:06
aha

regulamin zymian...to cenzura
mozemy zaczac odliczanie 1.2.3 kiedy cia-paki z gazu beda w EUROPIE.
czas start
jeden chujek tam i tu trzeba bedzie na malpki placic i jeszcze ciapek ci siostre ruchac ,a p0lska siostra byc happy
Zgłoś
Avatar
pablov 2023-10-13, 17:21
I bardzo kurwa dobrze
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2023-10-13, 18:23 1
Daft Punk hahahaha tyle że więcej tego



Niech pałują i jednych i drugich!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
antychryst333 2023-10-13, 21:34
Francja pewnie się w końcu spali i Niemcy też
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-10-14, 2:16
Dla zachowania równowagi



Jak będą podkurwiać ciapatych u siebie bardziej to zrobią im znowu Charlie Hebdo czy inny Dakar
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-10-14, 10:29 1
Ciekawe zjawisko to sa Polacy ktorzy nienawidza arabow a jak chodzi o Palestynczykow to placza nad ich losem wnieboglosy.
Ja nie jestem hipokryta i nienawidze wszystkich arabow twk samo.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-10-14, 11:41
barman32 napisał/a:

Czuć od ciebie pieskiem z daleka. "Okoliczność łagodząca dla twojej głupoty" - systemowy slang widać ostro wrył się w banie. Chłopie - ja nie mówię, że policja nie jest potrzebna. Potrzebna jest, ale taka, która ludzi chroni, a nie ciemięży za judaszowskie srebrniki. Dużo można by o tym gadać - ale w tym przypadku nie ma z kim.



do laryngologa, bo coś u ciebie z węchem nie tak! oglądaj więcej telewizji, będziesz jeszcze głupszy!
Zgłoś
Avatar
Promek 2023-10-14, 17:10
moze w koncu rozpierdola tych kozojebcow w drobny mak. juz wole pejsatych przynajmniej nie wsadzaja kosy ludziom postronnym na ulicach.
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-10-14, 17:23 1
Wiewór napisał/a:

Ciekawe zjawisko to sa Polacy ktorzy nienawidza arabow a jak chodzi o Palestynczykow to placza nad ich losem wnieboglosy.
Ja nie jestem hipokryta i nienawidze wszystkich arabow twk samo.


Kluczem do tego paradoksu jest Żyd. Dla bezmózgiej narodowej patologii, która przeważa na tym portalu ktokolwiek bije Żyda jest bohaterem z automatu. Gdy Żyda bije Arab ich mózgi przełączają się w tryb uwielbienia dla kozojebcy, choćby jutro miał zgwałcić ich siostrę albo żonę. Co tam, najważniejsze, że bije Żyda. Takie umysłowe zaćmienie.
Zgłoś