18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Dobre wieści z Zachodu.
Jak podaje strona Stop Islamisation of the world, francuski rząd ma zamiar uciąć o 83% pomoc dla imigrantów.

Można? Można.



Zmiana polityki.
Minister Spraw Wewnętrznych Manuel Valls po spotkaniu w sprawie Krajowej Imigracji i Integracji zapowiedział zmiany w sprawie m. in. pomocy finansowej dla imigrantów. Zmiany wejdą nie prędko, bo od 1.03.2014, a zmniejszą one dotacje o 83%. Zmniejszone zostanie także odszkodowanie dla imigrantów z tego tytułu, że dobrowolnie wrócą do swoich krajów.

(Rozumiecie? Francja płaci obecnie 300 euro każdemu dorosłemu i 100 euro za każdego małoletniego, jeśli dobrowolnie wrócą tam, skąd przybyli. Te odszkodowania będą zmniejszone odpowiednio do 50 i 30 euro.)

Przyczyny.
Jednym z głównych powodów jest bezrobocie we Francji. Pracodawcy są obciążeni płaceniem dużych składek socjalnych. Każdy Francuz bezpośrednio wpłaca pieniądze na zasiłki dla imigrantów w tej formie. A te kwoty rosną.
Inny powód jest mniej złożony - po prostu polityka prowadzona przez lata, która polegała na tym, że imigrantom dawano gratisy, by się szybciej przystosowali, nie zadziałała. Oni uczynili z tego swój sposób na życie, wpajany kolejnym pokoleniom. Życie z zasiłków.
Kolejny powód jest mniej pośredni - wzrost przestępczości w dzielnicach muzułmańskich. Od gangów, przez sprzedaż narkotyków, kradzieże kończąc na zamieszkach z podpalanymi samochodami w tle. Tu jednak łatwo rzucić zarzut o rasizm.



Badania i statystyki.
Według Narodowego Instytutu Statystyk i Badań Ekonomicznych w drugiej połowie roku 2010 Francję zamieszkiwało ponad 5.000.000 imigrantów, czyli ok. 8% społeczeństwa. Najliczniejsze narodowości w grupie imigrantów do Algierczycy, Marokańczycy i Portugalczycy. W 2011 roku przyznano obywatelstwo 66.000 osób. Przybywa wciąż liczba imigrantów w krajów muzułmańskich, głównie z Turcji. Kraj jest zalewany obcą kulturą, ideologią i religią.
Badania wykazują, że dzieci imigrantów są słabiej przygotowane do życia w społeczeństwie. Nie podejmują nauki, potem pracy. Tylko 14% z nich osiąga wyższe pozycje społeczne.

Skutki.

Nie wiem, jak Wam, ale mi nie wydaje się, by oni powiedzieli "ok, w porządku, pójdziemy szukać domu w innym kraju i dziękujemy za dotychczasowe, dostatnie życie". Moim zdaniem wyciągną pochodnie, wszelką broń białą oraz palną i udowodnią całej Europie czerwono na białym, że islam to religia pokoju.

Oby tak nie było, oby Francja nie spłonęła jak zapałka.

Swoją drogą, ciekawe że nasi Tatarzy potrafili się przystosować to kraju-gospodarza i żyć normalnie.

źródło: siotw.org/modules/news_english/item.php?itemid=1047

Po więcej zapraszam na
facebook.com/stop.islamizacji.eu

Zgłoś
Avatar
Cirion 2013-01-08, 16:23
Cytat:

Swoją drogą, ciekawe że nasi Tatarzy potrafili się przystosować to kraju-gospodarza i żyć normalnie.



Bo "nasi Tatarzy" są "nasi" od kilkuset lat i nigdy nie było ich procentowo tak wielu jak tych pracujących inaczej we Francji
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-01-08, 18:58 2
Niesamowicie mnie to cieszy aczkolwiek jeśli socjal we Francji i Niemczech sie zmnienszy do poziomu bliskiego naszemu zaleje nas fala brudasów, a znając życie Polska jeszcze podniesie im ten socjal bo przecież jesteśmy zieloną wyspą i możemy pokazać jacy to bogaci jesteśmy, ale dobrze niech próbują myślę, że wtedy nasza hooliganka weźmie sprawy w swoje ręce i ciapaci będą stąd spierdalać szybciej niż przyszli.
Swoją droga już widzę flagi wisły i cracowi powiewające nad Wisłą do której ciapaci są wrzucani na przymusową kąpiel - nosz kurwa pewny jestem, że jak by to ktoś namalował to ten obraz pójdzie za grube miliony.. :O
Zgłoś
Avatar
oksi89 2013-01-08, 20:56 1
Nic nie zmniejszą Francuzi.

Chcieli podnieść podatki najbogatszym- to najbogatsi zaczęli uciekać za granicę (wielkie halo z Arnaultem i Depradieu)

Tyle, że ciapaci nie mają gdzie (i za co) uciekać. Obserwując ich [szmatogłowych] tok rozumowania, to oni po prostu kurwa Francję spalą. Obudzimy się kiedyś i w radiach przy śniadaniu czy w samochodzie usłyszymy, że Paryż płonie. Rasistowski, nietolerancyjny Paryż, oczywiście.
Zgłoś
Avatar
P................y 2013-01-09, 13:07
Nie powiem, że to wspaniały pomysł, powinni zająć się tym już dawno. Po prostu logiczne i zdrowe rozwiązanie. Obawiam się jednak, że super tolerancyjna europa może potępić to jakże "rasistowskie" wyjście i nic z tego nie będzie. Jedyne co ja bym zafundował z podatków to deportacja, albo kulka w łeb dla każdego brudasa ciągnącego socjal. Jeśli jednak uda im się to wprowadzić to też myślę, że szmatogłowi uznają, że im się należy i zaczną palić samochody. Za co powinni już do nich strzelać moim zdaniem.
Jak w pełni rozumiem ten pomysł, to ten z podatkiem 75% był zupełnie poraniony, eurokomuna. Nie ogarniam co się dzieje w baniakach polityków i to nie tylko u nas.
Zgłoś