18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Dobre wieści z Zachodu.
Jak podaje strona Stop Islamisation of the world, francuski rząd ma zamiar uciąć o 83% pomoc dla imigrantów.

Można? Można.



Zmiana polityki.
Minister Spraw Wewnętrznych Manuel Valls po spotkaniu w sprawie Krajowej Imigracji i Integracji zapowiedział zmiany w sprawie m. in. pomocy finansowej dla imigrantów. Zmiany wejdą nie prędko, bo od 1.03.2014, a zmniejszą one dotacje o 83%. Zmniejszone zostanie także odszkodowanie dla imigrantów z tego tytułu, że dobrowolnie wrócą do swoich krajów.

(Rozumiecie? Francja płaci obecnie 300 euro każdemu dorosłemu i 100 euro za każdego małoletniego, jeśli dobrowolnie wrócą tam, skąd przybyli. Te odszkodowania będą zmniejszone odpowiednio do 50 i 30 euro.)

Przyczyny.
Jednym z głównych powodów jest bezrobocie we Francji. Pracodawcy są obciążeni płaceniem dużych składek socjalnych. Każdy Francuz bezpośrednio wpłaca pieniądze na zasiłki dla imigrantów w tej formie. A te kwoty rosną.
Inny powód jest mniej złożony - po prostu polityka prowadzona przez lata, która polegała na tym, że imigrantom dawano gratisy, by się szybciej przystosowali, nie zadziałała. Oni uczynili z tego swój sposób na życie, wpajany kolejnym pokoleniom. Życie z zasiłków.
Kolejny powód jest mniej pośredni - wzrost przestępczości w dzielnicach muzułmańskich. Od gangów, przez sprzedaż narkotyków, kradzieże kończąc na zamieszkach z podpalanymi samochodami w tle. Tu jednak łatwo rzucić zarzut o rasizm.



Badania i statystyki.
Według Narodowego Instytutu Statystyk i Badań Ekonomicznych w drugiej połowie roku 2010 Francję zamieszkiwało ponad 5.000.000 imigrantów, czyli ok. 8% społeczeństwa. Najliczniejsze narodowości w grupie imigrantów do Algierczycy, Marokańczycy i Portugalczycy. W 2011 roku przyznano obywatelstwo 66.000 osób. Przybywa wciąż liczba imigrantów w krajów muzułmańskich, głównie z Turcji. Kraj jest zalewany obcą kulturą, ideologią i religią.
Badania wykazują, że dzieci imigrantów są słabiej przygotowane do życia w społeczeństwie. Nie podejmują nauki, potem pracy. Tylko 14% z nich osiąga wyższe pozycje społeczne.

Skutki.

Nie wiem, jak Wam, ale mi nie wydaje się, by oni powiedzieli "ok, w porządku, pójdziemy szukać domu w innym kraju i dziękujemy za dotychczasowe, dostatnie życie". Moim zdaniem wyciągną pochodnie, wszelką broń białą oraz palną i udowodnią całej Europie czerwono na białym, że islam to religia pokoju.

Oby tak nie było, oby Francja nie spłonęła jak zapałka.

Swoją drogą, ciekawe że nasi Tatarzy potrafili się przystosować to kraju-gospodarza i żyć normalnie.

źródło: siotw.org/modules/news_english/item.php?itemid=1047

Po więcej zapraszam na
facebook.com/stop.islamizacji.eu

Zgłoś
Avatar
Moreq 2013-01-07, 23:21 72
Kurwa, ale się cieszę. Zajebista wiadomość w poniedziałek, nic mi nie spierdoli tego tygodnia (chyba że mi w weekend jakiś chuj lusterko w aucie urwie).
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-01-07, 23:22
Oho, nie spodziewałem się, że kiedykolwiek to powiem, ale brawa dla lewaków, chociaż nie jestem pewien, czy to się nie skończy w taki sposób, że imigranci zamiast wrócić do swoich krajów zostaną we Francji .
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2013-01-07, 23:26 2
Ciekawe, najpierw pojawił się straszak na "yntelektualne elyty" w postaci 75%, a teraz zabierają darmówki emigrantom

Jestem za, bardzo dobrze, to co się działo powodowało kryzys.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-01-07, 23:27 9
Mam znajomego we Francji. Zarabia marne 1500 euro zapierdalając, gdzie w tym czasie bezrobotni ciapaci mający po 10 dzieci dostają z tego powodu zasiłki w wys 3 tys euro. Im więcej dzieci się narobi tym więcej ma się zasiłku. Ale widzę, że to się zaczyna zmieniać i dobrze.
Zgłoś
Avatar
Butter 2013-01-07, 23:34 8
chcieć zmniejszyć dotacje a zrobić to dwie różne rzeczy.

Osobiście myślę, że jeżeli obniżą dla nich socjal, szmatogłowy i mudzyny zrobią powtórkę z 14 lipca 1789, albo przynajmniej jakieś małe palenie aut.

Jednak pomysł jak najbardziej na miejscu, oby im się udało i skosili tych którym zmiany nie będą się podobały.
Zgłoś
Avatar
Mathii90 2013-01-07, 23:39 4
ale taka czekoladke jak na pierwszym zdjeciu to bym sobie pierdolnal
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-01-07, 23:41
Butter, przecież tu nie ma nic o obniżce socjalu, tylko o obniżce "odprawki" dla imigrantów, ci którzy zostają, to dalej tyle samą będą dostawać.
Zgłoś
Avatar
ocjokrakow 2013-01-07, 23:42 3
Zaczyna sie! Panowie. 2-3 lata i będziemy świętować. Europa dla Europejczyków!!
Zgłoś
Avatar
ooip 2013-01-07, 23:42 3
niech sie pierdola te jebane kebaby
Zgłoś
Avatar
Crossblade 2013-01-07, 23:46 1
Bardzo, bardzo dobrze. A My jyinteligentni POLACY ściągnijmy tez brudasów do naszego pięknego kraju( zasiłek troche mniejszy niz u żabojców bo 200 oczywiście pln a nie ojro ) i niech tutaj nam ruchają nasze matki, zony i kochanki...i ku**a córki też ! Francja spłonie bo nie wierze, że zawszone allachy ot tak zrezygniją ze świadczeń jakie im się "należą".
Zgłoś
Avatar
croyna 2013-01-07, 23:46 2
Pater patriae napisał/a:

Butter, przecież tu nie ma nic o obniżce socjalu, tylko o obniżce "odprawki" dla imigrantów, ci którzy zostają, to dalej tyle samą będą dostawać.



Może nie wyraziłem się do końca klarownie, obniżka odprawek to tylko część cięć. Pozostałe zasiłki również ulegną zmniejszeniu, jak np. dla bezrobotnych i na dzieci.

croyna napisał/a:

Zmniejszone zostanie także odszkodowanie dla imigrantów z tego tytułu, że dobrowolnie wrócą do swoich krajów.

Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-01-07, 23:49 2
Walcie się, mieszkałem w Juan les pins przez jakiś czas i powiem wam, że marokańce mieli najlepszy hasz jaki jarałem w życiu, niech tam sobie siedzą, bo może jeszcze tam pojadę w przyszłości
Zgłoś
Avatar
elda1987 2013-01-07, 23:56
i bardzo dobrze, ja im pomoge sie pakowac nawet niech wracają skąd przyszli - tak myślę ja i tak myśli 3/4 szarego społeczeństwa Europy. Jak muzlim chce zostac - won do pracy, zarabiać jak uczciwy obywatel. Nie jest w stanie wyżywić rodziny? Wynocha do siebie, kozy wypasac.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-01-08, 0:01
Cytat:

Może nie wyraziłem się do końca klarownie, obniżka odprawek to tylko część cięć. Pozostałe zasiłki również ulegną zmniejszeniu, jak np. dla bezrobotnych i na dzieci.



Aha, to wybacz, mea culpa, to przez ten głupi alkohol , w takim razie będzie rozpierducha!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie