18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
FREEDOM
Samudaripen • 2014-03-02, 16:49
UWAGA BO PIERDOLNIE!

Kiedy wiesz, że twój kraj jest naprawdę wolny?
Gdy za pobicie żyda policja aresztuje cię pod zarzutem znęcania się nad zwierzętami.



post nie miał na celu obrażenia żadnej mniejszości narodowej

[ Komentarz dodany przez: Moderator: 2014-03-03, 08:40 ]
Ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
f................r 2014-03-02, 16:53 2
gówno prawda! nie słuchać murzyna!
Zgłoś
Avatar
Kaskaderdx10 2014-03-02, 17:25 3
wolny to jest jak za pobicie żyda dostaniesz zasiłek
Zgłoś
Avatar
Marxe 2014-03-02, 19:48 36
wolny wtedy,kiedy za zastrzelenie mordercy dostajesz medal i nagrode pieniężna a nie więzienie
Zgłoś
Avatar
Forczman 2014-03-02, 23:19 2
No to pojadę klasyką:
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2014-03-02, 23:40
A czemu żyda, a nie ciapatego?
Zgłoś
Avatar
f................r 2014-03-03, 11:38 1
@up, bo kolega autor chciał się dowartościować, bo sam jest ciapaty.
Zgłoś
Avatar
jolmen13 2014-03-03, 12:03 1
O co chodzi z tymi żydami to ja pojęcia nie mam. Nie znam ani jednego, nie mam pojęcia czemu ich tak nie lubią. Mają świetną kuchnię i ciekawą kulturę (mam na myśli tu przede wszystkim muzykę).

No ale wiadomo to żydzi rządzą światem razem z Iluminati, Masonami, Reptalionami, kosmitami i nazistami, którzy mają swoje bazy ukryte na księżycu.
Zgłoś
Avatar
Redline 2014-03-03, 12:21
@up zaraz koledzy po fachu wytłumaczą Ci niżej, o co chodzi z tymi żydami.
Zgłoś
Avatar
Porcela 2014-03-03, 13:29 4
@jolmen13 ja Ci wytłumaczę
sądziłam, że to stereotypy, dopóki żydzi nie zaczęli przyjeżdżać do naszego hotelu w celu poznania jakże przykrej historii, która spotkała ich naród w Warszawie
sądziłam, bo to czas przeszły, to nie ludzie - to zwierzęta, mam na myśli osobniki w wieku nastoletnim nie posiadającego minimalnego wychowania w kwestii kultury czy obycia wśród ludzi, problemy stwarza im także higiena osobista oraz obcowanie z windą, znajomość języków obca jest znikoma ograniczona do kilku słów, także nie rozumie to nawet opierdalania chyba, że znasz jidysz...
i nie mówię o dzieciakach z biednych rodzin, którym się poszczęściło wyjechać z kraju na jakiś czas, to młodzi ludzie z prywatnych szkół sowicie opłacanych przez rodziców;
większość z nich nie wygląda tak jak wyobrażamy sobie żyda (dość jasna karnacja, ciemne lub rude włosy, pejsy) - otóż to głównie ciemnoskórzy, czasem nawet wręcz czarnoskórzy, nie wnikam jak się wymieszali z arabami, ale wyglądają kropka w kropkę;
za to pokoje po wizycie takiej wydającej z siebie głośne zwierzęce odgłosy watahy nadają się do kapitalnego remontu - śmieci rzucają pod siebie, łamią meble, klamki, rozbijają muszle (z ich obsługą mają największy problem), zawartość bagażu ląduje na ziemi razem ze śmieciami - najwyraźniej smród im nie przeszkadza a jest permanentny, zamiast kulturalnie obejrzeć telewizję oblegają korytarze siedząc na podłodze uprzykrzając życie innym gościom swym bełkotem...
widok pożywiającego się stada jest bezcenny - połowa jedzenia nie trafia do ust i jest rozdeptywana (może błędnik im się jebnął), a rzuca się to na jedzenie jakby miesiąc nie jadło, sztućce? a co to?

szacunek do kogokolwiek jest im obcy, nawet do własnej historii, więc czemu mają na niego zasługiwać?
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2014-03-03, 20:51
Porcela,
Dokładnie żyd to już nie ten żyd co kiedyś znaczy oszczędny, inteligentny, wyuczony itd. itp. teraz to zamienia się w motłoch, jeszcze do tego myślą(co nie którzy), że są rasą panów i wszystko im można, jednak nawet do pięt nie dorastają swoim przodkom Tak jakby się role odwracają, Żyd niegdyś mądry zamienia się w nieuka, a Polak niegdyś jełop i cham wyśmiewany przez cały świat uczy się języków(z młodego pokolenia każdy bez wyjątku potrafi się dogadać po angielsku, coraz więcej osób zna co najmniej dwa języki obce), jest wykształcony no i coraz więcej Polaków potrafi dobrze gospodarować pieniędzmi (nie tak jak kiedyś stereotypowy Polak roztrwania wszystko co możliwe na wódę i inne rozrywki).
A wy wszyscy up puknijcie się w głowę.. może zaleciało antysemityzmem czy jak to tam się nazywa, ale proszę was.. zazdrość? Niby o co..Macie już mózgi wyprane tymi wszystkimi filmami jak to "biedoki" zazdrościły Żydom i za to ich mordowali.. Poza tym jakby zamiast żyda był cygan/rusek/arab to byście przyklaskiwali i o żadnych antyciapatyzmach/rusofobiach nie gadali
Jak kogoś uraziłem to sorry, takie życie
Zgłoś