18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
mygyry 2018-12-27, 16:28 3
You Can Die
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-12-27, 16:39 9
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Wspaniały świat białych i żółtych, gdzie biali byliby tymi najgłupszymi
Kurwa się rozmarzyłem


Co nie zmienia faktu że i tak biali panowali by nad kitajcami, nawet jeśli ci szybciej rozwiązują sudoku. Z prostej przyczyny: inteligencja nie oznacza mądrości. Inaczej każdy matematyk, fizyk czy informatyk, miałby super furę, super laski i górę kasy. Inteligencja nie wystarczy, trzeba jeszcze być mądrym
Zgłoś
Avatar
mesjans 2018-12-27, 18:39 22
janlew napisał/a:


Co nie zmienia faktu że i tak biali panowali by nad kitajcami, nawet jeśli ci szybciej rozwiązują sudoku. Z prostej przyczyny: inteligencja nie oznacza mądrości. Inaczej każdy matematyk, fizyk czy informatyk, miałby super furę, super laski i górę kasy. Inteligencja nie wystarczy, trzeba jeszcze być mądrym


Inteligencja jest składową mądrości, bo inteligencja w połączeniu z wiedzą dają mądrość. Jeżeli uważasz że owocem mądrości jest super bryka i super laski to raczej nie jesteś mądry, a po prostu piszesz o mądrości z perspektywy głupiego.
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2018-12-27, 18:54
Break dance- hmmmm... Może był fanem Busta Rhyms'a a głosy w głowie podpowiadały mu "break ya neck"
Zgłoś
Avatar
kwas79 2018-12-27, 20:10
Dla mnie masz stajla
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-12-27, 20:42 1
mesjans napisał/a:


Inteligencja jest składową mądrości, bo inteligencja w połączeniu z wiedzą dają mądrość. Jeżeli uważasz że owocem mądrości jest super bryka i super laski to raczej nie jesteś mądry, a po prostu piszesz o mądrości z perspektywy głupiego.


Jest wiele definicji i pojęć mądrości, na pewno nie jest to IQ + wiedza. To raz. A piszę o typowych marzeniach nerdów z bardzo wysokim IQ, nie o moich. I tak, są one głupie, bo i oni są głupi. Na tyle że nie potrzafią nawet ich osiągnąć, mając możliwości. A wszystko mimo bardzo wysokiego IQ. Gdyż to tylko IQ, a nie mądrość.
I tak są lepsi od ludzi wykształconych, powyżej małego IQ i braku mądrości.
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2018-12-27, 21:02 1
Ciekawe jak to jest, że niektórzy rodzą się bez instynktu samozachowawczego. Dlaczego takie jednostki wciąż się pojawiają? Dlaczego nie wymarli dawno temu?
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2018-12-27, 21:17
Rebeliant_ZPF, nie szkoda Ci czasu na pisaniu takiego steku bzdur? Masz za płytkie rozumowanie do wielu spraw. Dla Ciebie wszystko jest tylko białe albo czarne. Idź być niedorozwinięty umysłowo gdzieś indziej
Zgłoś
Avatar
wiechoss 2018-12-27, 21:20
czy on is dead?
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2018-12-27, 23:05 2
@chlusniembousniem
Zluzuj majty, "Rebeliant_ZPF" to troll jakich tu wielu i tylko czeka na szitsztorm, zacieszając z komentarzy.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-12-27, 23:25 2
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Mogliby tak uczynić wszyscy, którzy urodzili się w Afryce, Am. Płd i Bliskim Wschodzie.....

Kurwa się rozmarzyłem



Zapomniałeś o kacapach i banderowcach...
Zgłoś
Avatar
panta_rhei 2018-12-28, 8:34
Panowie, nie glupota jest szkodliwa a agresja i kurestwo w połączeniu z nią!
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2018-12-30, 21:31
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@chlusniembousniem: Nie szkoda ci czasu na pisanie postów do mnie przy jednoczesnym poglądzie na temat mojej osoby?



No i tutaj mnie nie zaskoczyłeś. Zbyt przewidywalna odpowiedź. Musisz się lepiej postarać, zawiodłeś mnie.
Zgłoś