18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
PTX 2013-05-01, 10:14 1
tak wygląda ubój halal przejebana sprawa:
wykop.pl/link/1364973/jakby-ktos-sie-zastanawial-jak-wyglada-rytualny-...
+ piękna zemsta wielbłądów na ciapatym
Zgłoś
Avatar
WampirCS 2013-05-01, 11:07
Chodzi o to by polscy rolnicy mogli sprzedawać ubite w ten sposób zwierzęta kozojebcom. W naszym kraju produkuje sie dużo mięcha jednak nie wolno zabijać rytualnie, tak jak w tym linku wykop.pl/link/...lny-uboj-halal/ , kozojebca tego nie zje, musi być koszerne tzn: zarżnięte, umiera przez brak krwi w organizmie. Wiem że to budzi kontrowersje i że zadawanie sie z kozojebcami to nic dobrego, ale żeby nasze rolnictwo się rozwijało to trzeba nam taki ubój w Polsce wprowadzić. W naszych rzeźniach zwierzątka są ubijanie mniej humanitarnie niż te na ww. linku tzn. kopane bite metalowymi rurkami żeby potem dostać prądem. Kozojebca kocha swoje zwierzątka, czasami ta miłość jest tak wielka że dochodzi do stosunków z kózkami, jednak ubijają w sposób jak w ww. linku. Ogólne to pałam niechęcią do kozojebców i ich zwyczajów, ale tu chodzi o rozwój naszej gospodarki, więc to nie jest duże wyrzeczenie żeby taki ubój wprowadzić. Poza tym inne kultury też chcą kupować tylko zwierzęta ubite rytualnie.
Zgłoś
Avatar
iHadToGo 2013-05-01, 11:08
RockyWood napisał/a:

na chuj im jakaś żywność halal w Polsce?! wypierdalać z naszego kraju po te swoje halalchujostwo do siebie a nie pretensje jak zwykle... kurwa jest coraz gorzej!



Niestety, wszystko w naszym kraju kończy się na takich pogróżkach.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-05-01, 11:15
Trzeba kupić łuki bloczkowe i maczać strzały w świńskim tłuszczu i ich ostrzeliwać. Niech się gnoje boją.
Zgłoś
Avatar
dth 2013-05-01, 11:30 7
Cytat:

Chodzi o to by polscy rolnicy mogli sprzedawać ubite w ten sposób zwierzęta kozojebcom. W naszym kraju produkuje sie dużo mięcha jednak nie wolno zabijać rytualnie, tak jak w tym linku wykop.pl/link/...lny-uboj-halal/ , kozojebca tego nie zje, musi być koszerne tzn: zarżnięte, umiera przez brak krwi w organizmie. Wiem że to budzi kontrowersje i że zadawanie sie z kozojebcami to nic dobrego, ale żeby nasze rolnictwo się rozwijało to trzeba nam taki ubój w Polsce wprowadzić. W naszych rzeźniach zwierzątka są ubijanie mniej humanitarnie niż te na ww. linku tzn. kopane bite metalowymi rurkami żeby potem dostać prądem. Kozojebca kocha swoje zwierzątka, czasami ta miłość jest tak wielka że dochodzi do stosunków z kózkami, jednak ubijają w sposób jak w ww. linku. Ogólne to pałam niechęcią do kozojebców i ich zwyczajów, ale tu chodzi o rozwój naszej gospodarki, więc to nie jest duże wyrzeczenie żeby taki ubój wprowadzić. Poza tym inne kultury też chcą kupować tylko zwierzęta ubite rytualnie.


Mi z kolei wydaje się, że nie ważne jakie to ma konsekwencje dla naszej gospodarki. Nie produkujmy żarcia dla ciapaków. Niech sobie sami produkują albo zdechną z głodu. Poza tym wkurwia mnie to, że jakieś jebane ciapaki hackują strony internetowe weterynarzom, bo nie zgadzają się na zarzynanie zwierząt. Jak się nie podoba to niech wypierdalają. Za samą tę akcję powinniśmy im zrobić na złość i zakazać dodatkowo importu takiego żarcia zza granicy. Niech cierpią skurwiele.
Zgłoś
Avatar
Admin_RedTube 2013-05-01, 11:38
To są chuje jedne, że oni się kurwa nie mogą zamknąć na tym swoim zadupiu i nie pchać się tam gdzie ich nie chcą...
Zgłoś
Avatar
aleks2002 2013-05-01, 11:43
Pewnie mnie zjedziecie ale...
@sajmon możesz mi wytłumaczyć skąd wniosek, że szmatgłowi złamali serwer wetów bo ci są przeciwko rytualnemu ubojowi? Nie wpadłeś na taki genialny pomysł, że to po prostu hackerzy którzy manifestują swoją przynależność tak samo jak robią to Polacy włamujący się na serwery zagraniczne? Przeczytaj uważnie co napisali szmotogłowi na stronie...
Jak zwykle, prawda jest zależna od tego kto ją przedstawia. Sadole, dajecie się robić, jak przed ekranem tvnu.
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2013-05-01, 11:51
moze to wkońcu otworzy oczy polaczkom
Zgłoś
Avatar
D................w 2013-05-01, 12:07 9
Cytat:

Płeć Rottensparrow
moze to wkońcu otworzy oczy polaczkom



Za "polaczków" powinieneś dostać kutasem po ryju!
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2013-05-01, 12:11 3
Chuj mnie obchodzi ich Halal, to jest Polska i NIKT nie będzie nam mówił co mamy jeść i robić.
Zgłoś
Avatar
emd 2013-05-01, 14:48
wielkie odkrycie. Żydzi robią dokładnie to samo i jakoś Polski związek weterynarzy się do tego nie przypierdala...
Zgłoś
Avatar
19ahmed22 2013-05-01, 15:14
Tym brudasom jebanym powinno się taki halal zrobić, żeby się kurwa przez najbliższy tysiąc lat do naszych granic nie zbliżali.
Zgłoś
Avatar
lisiujaw 2013-05-01, 18:54
Nie ma co się dziwić. Strona stała na starej Joomli.
Zgłoś
Avatar
p................n 2013-05-01, 19:38 3
Szeryfian napisał/a:

Kiedyś, brzydziłem się rasistami, ale od jakiegoś czasu zaczynam ich rozumieć...


A co ma do rzeczy rasizm i sprzeciw islamizacji? Właśnie padłeś ofiarą ciapatej propagandy: to właśnie oni głoszą hasła w stulu: "Jesteś przeciwko muzułmanom - jesteś rasistą." A tu kolor skóry nie gra roli. Nie ważne czy kozojebca jest biały, czarny, żółty, w kropki czy zielony. Jak jest muzułmaninem to won z Europy do swojego kurwystanu, albo się zasymiluj, naucz języka, przyjmij kulturę, idź do pracy.

Zarammoth napisał/a:

@up: Tu nawet nie chodzi o rasę (bo znam kilka osób arabskiego pochodzenia i są spoko ludzie), a o religię.



Są spoko, bo im koran nakazuje Cię oszukiwać. Mało tego, koran pozwala im wypierać się własnej religii i mówić źle o Allahu jeśli to ma uratować mu życie. Oni mają religijne przyzwolenie na to, żeby Cię okłamywać. Jeden muzułmanin nie powie Ci prawdy, ale tłum tysiąca już tak.
Zgłoś
Avatar
sajmon 2013-05-01, 21:32
@aleks2002
Jeżeli serwis funkcjonuje 3 lata bez zakłóceń na tych samych ustawieniach, a kilkanaście dni po opinii przeciwko ubojowi halal (która to opinia jest tzw. konsultacją społeczną i wpływa na stanowienie prawa, które właśnie zmieniono na niekorzyść islamistów i mięsarzy) serwis jest hakowany przez piszących szlaczkami, to albo ja mam paranoję, albo ktoś inny jest niepełnosprytny nie widząc powiązania.

@emd
Wspólną kwestią uboju halal i kosher jest brak ogłuszenia. Różnic w przebiegu i produkcie końcowym dużo więcej. Niezbyt dawno na sadolu był artykuł tłumaczony z francuskiego na angielski i później polski nt. sanitarnego aspektu uboju halal.
Należy mieć świadomość, że przy syfiastym uboju halal do spożycia przez islamistów idzie tylko część mięcha ze zwierzęcia, a reszta trafia do przeciętnego konsumenta.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie