18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
donplicco 2013-05-02, 16:01
WampirCS napisał/a:

Chodzi o to by polscy rolnicy mogli sprzedawać ubite w ten sposób zwierzęta kozojebcom. W naszym kraju produkuje sie dużo mięcha jednak nie wolno zabijać rytualnie, tak jak w tym linku wykop.pl/link/...lny-uboj-halal/ , kozojebca tego nie zje, musi być koszerne tzn: zarżnięte, umiera przez brak krwi w organizmie. Wiem że to budzi kontrowersje i że zadawanie sie z kozojebcami to nic dobrego, ale żeby nasze rolnictwo się rozwijało to trzeba nam taki ubój w Polsce wprowadzić. W naszych rzeźniach zwierzątka są ubijanie mniej humanitarnie niż te na ww. linku tzn. kopane bite metalowymi rurkami żeby potem dostać prądem. Kozojebca kocha swoje zwierzątka, czasami ta miłość jest tak wielka że dochodzi do stosunków z kózkami, jednak ubijają w sposób jak w ww. linku. Ogólne to pałam niechęcią do kozojebców i ich zwyczajów, ale tu chodzi o rozwój naszej gospodarki, więc to nie jest duże wyrzeczenie żeby taki ubój wprowadzić. Poza tym inne kultury też chcą kupować tylko zwierzęta ubite rytualnie.



Jak Ci każą wyrzec się rodziny i żony, to się wyrzekniesz? Skończ pierdolić. Tego trzeba wszędzie zakazać, a nie iść na ugodę z ludźmi pozbawionymi wszelkich cech człowieka.
Zgłoś
Avatar
aleks2002 2013-05-02, 19:41
@sajmon haha no faktycznie bo ten wasz serwis jest tak popularny (szczególnie u szmotogłowych), że w reakcji na ten wpis (którego coś nie mogę znaleźć na stronie, czyżby admin się wystraszył szmatogłowych?) jebnęli wam joomlę
Gdzie miejsce kozojebców to jedna sprawa, Ty widzę próbujesz podciągnąć atak na wasz serwis pod wojnę kozojebców z "nieczystymi" i chyba oczyścić chujowego admina z winy za gównianą robotę. I zdobyć piwa na sadisticu znając owczy pęd tutejszych użytkowników w walce z ciapatymi. Jakby chodziło o wpis o którym mówisz to zapewniam Cię, że znając kozojebców miałbyś informację na całą stronę za co położono serwis. A masz "You 're not a scholar" czyli (tłumaczenie specjalnie dla Ciebie bo widzę nie zrozumiałeś sugestii z mojego poprzedniego posta) wróć do jebanych podstaw zarządzania stronami.
PS czyżbyś był tym gównianym adminem?
Zgłoś
Avatar
WampirCS 2013-05-03, 0:01
no kurwa, czy was aż tak boli ze Polski rolnik moze sie oblowic na kozojebcach, to nie jest zadne wyrzeczenie, ani podporzadkowanie się, czysty kurwa biznes. Jak nie my to inny kraj sie na nich wzbogaci. I jeszcze ponarzekajcie na unie, ktora w przeciwienstwie do panstwa wspiera jako tako rolników, jedyną gałąź gospodarki ktora slynie na Europe ... Unia to banda biurokratów, ale przynajmniej jakas kase daja dzieki czemu pare tys. ludzi nie musi robic za minimalna.
Zgłoś