18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
zatizdig 2013-03-10, 17:44 1
Fajna maszyna. Pamiętam jak ze starym odpowietrzaliśmy hamulce w naszym Caro hehe...Tak btw to wielka szkoda, że Rumuni mają Dacie, Czesi Skody, a nasz rodzimy przemysł motoryzacyjny został doszczętnie rozpierdolony tak, ze nie został kamień na kamieniu.

Co to za kawałek?
Zgłoś
Avatar
stiw1500 2013-03-10, 17:57 2
Fajna maszyna.Cenię takich ludzi,ludzi z pasją i marzeniami.Zdaję sobie sprawę ile pracy i czasu włożyli w tego poldka(o funduszach nie wspomnę).Naprawdę szacunek.Chciałbym kiedyś zobaczyć jak ktoś buduje replikę tego poldka:
Zgłoś
Avatar
Siwy5 2013-03-10, 19:32
Użyta muzyka to Feist - The Bad In Each Other
Szanuję ludzi z pasją a tym bardziej z pasją do zabytkowych pojazdów.
Wielkie piwo dla każdego który dba o nieliczne już perełki Polskiej motoryzacji a ci panowie na pewno do nich zaliczają
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-03-10, 19:43 1
Replika repliką, ale ja miałem takiego w oryginale. Piwko dla autora za przywołanie wspomnień. Nawet nie zdjacie sobie sprawy ile dupeczek się wyrwało na to auto w tamtych czasach.
Zgłoś
Avatar
G................n 2013-03-10, 21:53
polnische scheise
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-03-10, 21:53 1
Gdybym tylko miał garaż, pieniądze i jakiekolwiek pojęcie o budowie i mechanice pojazdów samochodowych... to i tak bym siedział na sadolu

Nie, żartuję siedziałbym w garażu i spał po 4 godziny na dobę tylko po to żeby coś takiego stworzyć, piękna praca
Zgłoś
Avatar
ChlebowyKról 2013-03-10, 21:55 1
za poldolota zawsze browar!
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-03-10, 21:59 4
Co by nie mówić, przez pewien czas nadążaliśmy za zachodem mimo głębokiej komuny. Dzisiaj niechcący dowiedziałem się, że znów polaczki produkują motocykle pod marką Junak. Kilkadziesiąt lat temu motory te wyprzedzały konkurencję, dlatego stały się legendą. Teraz wchodzę na stronę producenta, oglądam produkty, a tam jakieś gówniane imitacje japońskich ścigaczy, no nic, pomyślałem, sprawdzam dane techniczne: masa 190kg, pojemność 250cm3, moc 23 km, prędkość maksymalna 120km/h...ożesz kurwa ja pierdole. Tacy kurwa jesteśmy dzisiaj do przodu...
Zgłoś
Avatar
masaq 2013-03-10, 21:59 2
wątpię czy kiedykolwiek, ktokolwiek odbuduje stratopoloneza. Skąd teraz wygrzebać silnik od ferrari dino i ramę od lancji stratos do odbudowania poloneza ....
Zgłoś
Avatar
ChlebowyKról 2013-03-10, 22:04 2
@masaq
przecież ten polonez powstał z wraku stratosa...
szkoda było wyjebać dobrą ramę z silnikiem
a po drugie to co ty chcesz odbudowywać....
wystarczy mu silnik odremontować i powróci do pełnej świetności zajebisty twór: stratopoldek
Zgłoś
Avatar
PanNekrofil 2013-03-10, 22:18 1
Naprawde niezłe! nie interesuje się motoryzacją, ale to jest coś interesującego i ciekawego, zazdrosze wam pasji, życze wam jak najwięcej spektakularnych ślizgów: D
Zgłoś
Avatar
seba1415 2013-03-10, 22:32
Moc trochę słaba jak na 2.0, co prawda to starszy silnik zaś samo auto leciutkie pewnie. Ale i tak, wystrojenie na te 120-130km to jak dla mnie troszkę cienko, 170 już by lepiej brzmiało
Zgłoś
Avatar
Realbartu 2013-03-10, 22:43
Wielki szacunek dla takich rzemieślników!
Zgłoś
Avatar
masaq 2013-03-10, 22:52
@quindzal

Wiem z czego powstał i jak. Miałem na myśli sytuacje w której ktoś chciałby prywatnie zbudować takiego poloneza, tylko że nie rally 2000 jak w temacie, a stratopoloneza który był wstawiony na fotce.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie