18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
maksymilian45 2014-12-04, 17:38 25
ja pierdole, wy to musicie nie mieć życia żeby kampić na jego fb czy youtubie miesiącami aż coś doda.... i przechwytywać sygnał w trakcie wysyłania żeby już uploadować na sadola.
Zgłoś
Avatar
Bugini 2014-12-04, 17:45 8
@wirtualne piwo piechotą nie chodzi, co do filmiku to nie wiem czemu nie spierdalał a jeżeli już musiał to mógł chociaż dodać przebieg zatrzymania
Zgłoś
Avatar
ofens14 2014-12-04, 17:45 1
Powinno być SRAK the police
Zgłoś
Avatar
LisekChytrusek 2014-12-04, 17:51 6
widzę że Remi już sie wypalił, nie ma pomysłow na siebie w ogóle. Co to za orginalność "huj nie mogę nic wymyślic ha to żeby oglądalność nie spadła zaczepie złom i głupiom Policje" zarobie trochę na tym a ten temat się sprzeda...
Możecie mnie zlinczować ale wolę już Wardege bo ma jakiś pomysł na siebie; A ten francuski klaun im starszy tym bardziej głupi a jego powiedzenie „Robiąc byle co, stajesz się byle kim!" idealnie do niego pasuję
Zgłoś
Avatar
Swka 2014-12-04, 18:35 106
@up

Natomiast ja Remiemu piwo bym postawił, gdyż to on robił "pranki,sranki" zanim to było modne i multum jego pomysłów zostało podłapanych i na nowo odtworzonych przez innych. Wardęga robił DOSŁOWNIE to samo, a jak nie od francuza to od kogoś innego (np. ten mega oryginalny srank z zombie, przed nim już setki takich powstało), wiec nie pierdol że wardega ma jakies pomysły non stop... nie, on kurwa nie ma pomysłow, jego oryginalność zliczyłem na palcach jednej dłoni.

No chuj, Remi wypalił się zdeczka, ale nikt od początku własnego pajacowania w internetach nie wpadł na pomysły, które mogłyby mu dorównać.
Zgłoś
Avatar
zonk 2014-12-04, 19:18 1
A no właśnie, Remi pewnie odbije się i znowu zajebie filmem co innych zaskoczy. A wardęga co najwyżej skopiuje.
Zgłoś
Avatar
Manowarrior 2014-12-04, 20:07 17
hujdręga zaraz zerżnie
Zgłoś
Avatar
Bittone 2014-12-04, 20:21 1
ten filmik jest identyczny do filmiku o gołębiu, liczylem na coś lepszego ale jestem pewien że zrobi kolejny film i zrobi furorę jeszcze nie raz
Zgłoś
Avatar
g................d 2014-12-04, 20:26 3
Głupi chuj tylko robi syf... Jakby mi tak upierdolił samochód, to wiecie, co bym kurwa zrobił?

Nic, bo jestem polaczkiem-cebulaczkiem, który tylko na internetach jest chojrakiem, a w świecie nie :'(
Zgłoś
Avatar
krawcuLatawcu 2014-12-04, 20:46 1
maksymilian45 napisał/a:

ja pierdole, wy to musicie nie mieć życia żeby kampić na jego fb czy youtubie miesiącami aż coś doda.... i przechwytywać sygnał w trakcie wysyłania żeby już uploadować na sadola.



odezwał się ten co ma życie i wrzuca 5 postów na dzień.
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-12-04, 20:51
Dosłowny przykład sranku.
Zgłoś