18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu


jakis swir ale sie troche usmialem

jak ktos lajkuje taka kurwe to jest taka sama patola jak ta kurwa spod smetnika mozna kogos nie lubic to normlane ale to jest zwylke nawowylanie do nienawisci narodu
Zgłoś
Avatar
Markosz__ 2023-04-28, 11:42 8
Większość Polaków tak myśli tyko poprostu nie chcą krzywdzić słownie tych Ukraińców którzy naprawdę potrzebują i zasługują na pomoc

Zgłoś
Avatar
Jim_Carrey 2023-04-28, 11:45 2
Jebana kurwa ha tfu na ten ryj zjebany
Zgłoś
Avatar
iprone 2023-04-28, 11:49 4
0rion napisał/a:

1) wiekszosc ukraincow w pl pochodzi z terenow nie objetych wojna, skoro sa tak patriotyczni to czemu nie robia nic zebyu pomagac pobratynca?

- pokaż statystyki, później pierdol.
0rion napisał/a:

2) bomba ktora spadla na polske z terenu ukrainy byla rzekomo rosyjska zeby podludzic polaczkow do wojny


to była rakieta a nie bomba idioto - i była to rakieta "manewrująca" która w trakcie lotu potrafi zmienić kierunek lotu - był atak 90cioma rakietami w różne cele i kilka w cel, znajdujący się w 20 km od Polskich granic, wystrzelone PPO goniły taką rakietę, która zmieniła kierunek lotu - czyja wina ? ruscy nie strzeliły, to żadne PPO by nie spracowały, a to że automatycznie coś leci.. kogo winić?

0rion napisał/a:

3) jezeli jakis ukrainiec w polsce odbierdala syf to ta kurwe extradowac i na front, proste na sadolu jest juz gdzies nagranie jak polaczka kroili ukraincy gdzies w wawie i nkit nawet palcem nie kiwnal - gosciu zmarl.


Powinni być karani zgodnie z prawem obowiązującym w danym państwie.. Był tu film, jak pijany Polak zaczął zaczepiać grupę Ukraińców i dostał słusznie wpierdol.

0rion napisał/a:

ogolnie to jebac kacapow nie jestem zwolennikiem ruskich ale polaczki sa tak naiwni i tak sie sraja ta cala ukraina ze najlepiej to by odrazu chwycili za bron i dolaczyli do tej wojny - pojebani ludzie, ta zachlannosc jeszcze sie na was odbije, zreszta jakis tam minister ukrainy twierdzi ze polska juz jest gotowa dolaczyc do wojny wiec mozecie sie powoli szykowac - paranoja. trzeba pomagac ukrainie ale zapytajcie sie sami siebie, gdzie to sie konczy. czy polacy zawsze musza wchodzic komus w dupsko?

- ogólnie mówiąc, zamknij morde kacapie - chcesz na wojne ? to leć do wagnerowców, dadzą ci kałacha i do Bakhmutu - złapiesz granat pizdą i zostaniesz gwiazdą na sadolu.
Zgłoś
Avatar
Ziebaj 2023-04-28, 12:22 10
iprone napisał/a:

- pokaż statystyki, później pierdol.
to była rakieta a nie bomba idioto - i była to rakieta "manewrująca" która w trakcie lotu potrafi zmienić kierunek lotu - był atak 90cioma rakietami w różne cele i kilka w cel, znajdujący się w 20 km od Polskich granic, wystrzelone PPO goniły taką rakietę, która zmieniła kierunek lotu - czyja wina ? ruscy nie strzeliły, to żadne PPO by nie spracowały, a to że automatycznie coś leci.. kogo winić?

Powinni być karani zgodnie z prawem obowiązującym w danym państwie.. Był tu film, jak pijany Polak zaczął zaczepiać grupę Ukraińców i dostał słusznie wpierdol.

- ogólnie mówiąc, zamknij morde kacapie - chcesz na wojne ? to leć do wagnerowców, dadzą ci kałacha i do Bakhmutu - złapiesz granat pizdą i zostaniesz gwiazdą na sadolu.


To wypadałoby aby żydek przeprosił za tą rakiete bo zginęło 2 niewinnych naszych rodaków. A nie podjudzać że to ruska i wciągnąć nas na siłe do wojny.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-04-28, 12:28 5
Żydowska propaganda nie zna granic. Teraz będą robić z prawdziwych Polaków, którzy nienawidzą każdego ruskiego gówna, sprzymierzeńców rosji, wynajmując za kilka szekli upośledzone baby z psychiatryka.
Zgłoś
Avatar
michap 2023-04-28, 13:02 4
Nawoływanie do nienawiści - fakt, podobnie jak w tvpisie jak i czynione przez czołowych pacanów pisiorów tylko że rządzący szczują polaków na siebie samych niestety.
Zgłoś
Avatar
P................l 2023-04-28, 13:03
Anonimowyja napisał/a:

Jakieś info o podstawie prawnej? Czy może zwykły clickbait? Jeszcze nie oceniam, ale warto to zweryfikować.



Niejaki @grzegorzplaczek na tik toku opowiada, że weryfikoalwał w ZUSie. Tyle, że to tik tok a tam jest kolosalny wysryw rosyjskiej maszynki do mielenia mózgów. Ciężko ocenić.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-04-28, 13:08 3
Polak1988 napisał/a:

no widzisz,a ja nie znam nikogo kto by myślał tak jak ty i twoje julki na squacie.Kogo nie spotkam,czy to rolnik czy strażnik graniczny wszyscy mają dość krainy U i jej mieszkańców



Mając dupę w kacapSSkiej propagandzie to się zgadza, spotykasz samych podobnych do siebie, a gówno się znasz, bo Ukraińca widziałeś w Biedronce co najwyżej.

Polak1988 napisał/a:

Może jak się tam na squacie weźmiecie do prawdziwej pracy a nie ćpaniu kleju to zaczniecie rozumieć pewne rzeczy.



Skieruj to do Kuchcińskiego, Terleckiego i innych podobnych

Polak1988 napisał/a:

Także te twoje 10 groszy to takie realne jak jednorożce,ale skąd ty możesz o tym wiedzieć jak twoje IQ jest niższe niż dzisiejsza temperatura na zewnątrz.



I na przygłupa sam wyszedłeś, bo tyle wynosi najniższa emerytura wypłacana w Polsce. Także, bucku, weź się za coś innego niż pisanie w necie, np. za naukę
Zgłoś
Avatar
Raider 2023-04-28, 13:14 3
Precz z ukraińskimi kurwami
Zgłoś
Avatar
Hektor 2023-04-28, 13:35 2
PentagramOdDiabła napisał/a:

Może chodzi jej o sytuację jak młode ukry pobiły i zajebali kosę Polakowi który stanął w obronie półek które to ukry zaczepiały. Byl tu filmik. Z rok temu jakoś ma oko ale.moge się mylić. Głośno raczej o tym nie było. P.s włączyłem tylko początek i ..przeszedłem do komentarzy bo nie chciało mi się jej słuchać także nie wiem nawet o jaką sytuację chodzi xd.. ale może trafiłem.?
Polek*



po co pierdolisz takie glupoty jak nie wiesz o czym piszesz? goscia pobila trojka polskich sebiksow (w tym jakis pseudo zawodnik mma). ukrainiec byl gapiem i nagrywal, do tego gosciowi pierwszej pomocy udzielala jakas ukrainka. tfu na ciebie za szerzenie ruskiej propagandy, kacapie.

Cytat:

Śledczy ustalili tożsamość podejrzanych o zabójstwo oraz wydano nakaz tymczasowego aresztowania Sebastiana W. i Łukasza G.



fakenews.pl/spoleczenstwo/nie-podejrzanymi-o-zabojstwo-na-nowym-swieci...
Zgłoś
Avatar
badrass 2023-04-28, 14:02
lysymisio6969 napisał/a:

nie wiem.. moze bym i wyurchał.. żeby tylko tak ryja nie darła i gęby nie krzywiła.. a chju od tyłu..



Ok, bierzemy na dwa baty. Mnie się po idą. Niech pierdół te kocopoły a ja ją w jeeb w łeb i do dzioba.
Zgłoś
Avatar
maddog77 2023-04-28, 14:02 1
Kolejna kurwa do odjebania.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2023-04-28, 14:23 1
Komentarz w Polskim Radiu...

Zgłoś
Avatar
kokogrom 2023-04-28, 14:45 2
Dobrze gada
Zgłoś
Avatar
jacektede01 2023-04-28, 14:53 5
No ma trochę racji babeczka, jebać UPAdlińców
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie