18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
farah398 2017-06-25, 14:42 1
A ziomeczki po robocie na lody
Zgłoś
Avatar
AleaIactaEstyo 2017-06-25, 14:47 15
Mój dziadek sporo działał w trójmiejskiej Solidarności. Jak się go zapyta co sądzi o tych kretynach z MW, ONR czy RN to ma do powiedzenia tylko tyle, żeby trzymać to bydło jak najdalej od niego.
Dla niego te osoby plują na wszystkich, którzy walczyli o to aby żyć w wolnym kraju.
To, do czego oni dążą to kolejna wersja totalitaryzmu w którym "Polska cała tylko biała i narodowa" będzie się wzajemnie trzymać za rączki.
Jestem też pewien, że nie taką wizję "patriotyzmu" polegającą na napierdalaniu każdego o odmiennym światopoglądzie mieli ludzie którzy umierali za Polskę podczas wojen światowych. Takie zachowanie to jak plucie im prosto w twarz.
Zgłoś
Avatar
Blochacz 2017-06-25, 16:09 3
Pewnie już leciało na POtvn
Zgłoś
Avatar
RmX 2017-06-25, 21:13 1
Za akuku
<pozdro dla kumatych>
Zgłoś
Avatar
_Gentleman_ 2017-06-25, 21:41
Ciekawe co na to dentysta.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-06-25, 21:55 4
radomiak1989 napisał/a:

up. choćby i było ich 15 na 1 , to nie będzie się kod wybijał na obitych plecach mojego ojca w 76r. za obicie kodowaca zawsze i każdemu piwo



Twój stary na pewno był w ZOMO albo ORMO i plecy mu obili ludzie walczący wtedy z ówczesną władzą. No chyba, że masz biologicznego innego ojca, bo z takim niedojebaniem mózgowym pokrewieństwo genetycznie jest wykluczone.
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2017-06-26, 0:10 6
Mój ojciec też dostał wpierdol, w 81 r. jak rozwieszał ulotki Solidarności. Dzisiaj krzyczy przeciwko PiS'owi, bo widzi co się odpierdala, ale według tych idiotów to on jest komunistą. Wiecie co jest najgorsze? Że faktycznie społeczeństwo przypnie mu nalepkę "KOMUNISTA", bo ludzie wierzą we wszystko co się powie w TV.

Żeby nie było. Nie jestem za żadną opcją polityczną. Idę obok tego wszystkiego, jednakże wkurwia mnie hipokryzja, którą najbardziej teraz wykazuje się PiS.

PS. Największy chuj w dupę temu co wybrał tego raka na władzę za 500 zł miesięcznie na bachora. Ja wiem, że PO było chujowe i też chciałbym ich rozstrzelać, ale to co teraz odpierdala PiS to przechodzi ludzkie pojęcie. Najgorsze jest to, że jakbym chciał otworzyć do nich ogień to poszedłbym siedzieć za ludzi, a tak na prawdę zabijałbym śmieci.
Zgłoś
Avatar
H................o 2017-06-26, 8:10
Będe zawsze na pisiory głosował,lepsza Polska biała jak zkundlona.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-06-26, 8:57 8
KOD jest dla mnie śmieszny. Może co prawda szeregowi kodowicze chcą dobrze ale prowadzi ich zwykły oszust w pogoni z korytem.
Jednak to co odjebało ONR to jest dowód na to jak złe zamiary ma ta organizacja.
Nie tolerują odmiennego zdania i nie szanują prawa ludzi do wyrażania swoich poglądów. To jest łamanie Konstytucji RP.
Skoro ONR zachowuje się w ten sposób i nie uznaje demokratycznych praw i Konstytucji RP to czym są waszym (ludzi cieszących się z pobicia kodowców) zdaniem?

Ogarniacie czym jest demokracja i prawo? Jeśli w państwie pozwala się na takie zachowania to czy my jesteśmy jeszcze cywilizowanym państwem czy jebaną murzyńską republiką bananową gdzie jest prawo dżungli?
Prawo silniejszego głosił Mao Zedong w swojej czerwonej książeczce. "wy macie rację a my karabin". Budujecie nam tu drugą komunę. Z każdym złamaniem prawa robicie krok w kierunku totalitaryzmu. Bo totalitaryzm to brak prawa i brak szacunku dla innych i ich wolności.

PIS, ONR i inne gówna niszczą demokrację budowaną przez tyle lat.
Cała PIS składa się z krypotkomuchów uciekinierów, którzy siedzą tam zakamuflowani i krzyczą przecz z komuną.
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2017-06-26, 11:23 4
Hispo napisał/a:

Będe zawsze na pisiory głosował,lepsza Polska biała jak zkundlona.



Mam nadzieje, że Cie kiedyś rozliczą z tego
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-06-27, 10:57
tvn24.pl/po-bojce-w-radomiu-komendant-policji-odwolany-piec-osob-z-zar...
A jednak Błaszczak stanął na wysokości zadania. Jestem zdumiony.
Zgłoś
Avatar
Gerwazy Waligóra 2017-06-27, 19:27 3
Łatwo wami manipulować bo macie gówno zamiast tkanki mózgowej. Wystarczy wam trochę nacjonalizmu pomieszanego z wyjebaną z szamba dumą narodową do łba zaszczepić i jakimiś tam pseudo legendami o walce z komuną i oporze przeciw reżimowi i generacją matołów gotowa.

Prawda dzieci drogie jest taka, że większość waszej rodziny dostało darmo edukację od komuny, mieszkania, robotę i poźniej was rodzice spłodzili do żłobków, przedszól, szkól etc bo były dostępne za grosze. Może się nie przelewało, ale kurwa jesteście spuścizną reżimu, tak czy siak. Teraz wasza średnia krajowa starczy na wynajem pokoju w stolicy i chuja zostaje wam pod koniec miesiąca.

Teraz macie "wolną" polskę gdzie 95% waszych kaczych pomiotów piSSlamu jest bardziej umoczoną komuną niż sami postkomuniści. Ale wam debilom wystarczy nasrać do głowy bo tam i tak jest mało miejsca i będziecie się napierdalać i zajmować takimi małostkami gdy tymczasem grube karty, milionowe diety i posadki gdzieś indziej się rozdają przy prezesie.

I tak o to prawilni dumni z siebie w koszulkach narodowych robionych w Bangladeszu, zajęci bzdurami, a oni się z was śmieją i ryczą jak wami zapanowali łatwo na tępym bydłem po raz kolejny. I tak od 25 lat.
Zgłoś