18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Gadający koń
K................n • 2013-01-12, 10:29
W pewnej stadninie urodziło się źrebię, ale było strasznie nieforemne i kulało, więc właściciel postanowił jak podrośnie oddać go na ubój, kiedy przyszedł dzień wysłania do ubojni, koń przemówił ludzkim głosem:
K: - Proszę nie zabijaj mnie w tak młodym wieku, na pewno mogę się za to odwdzięczyć i zbijesz na mnie fortunę!
F: - o ja pierdole gadający koń, cyrki mi dadzą za niego miliony!
K: - Błagam, tylko nie cyrk, życie zwierzęcia w cyrku jest gorsze niż śmierć, wiem! wygram dla Ciebie Wielką Pardubicką!
F: - Haha! dobre, przecież masz obwisłe mięśnie i kulejesz!
K: - nie bój się Panie, karm mnie najlepszą paszą i rarytasami przez rok, wynajmij najlepszych opiekunów, ja będę trenował i za rok masz złoty puchar.
Jak koń sobie zażyczył tak miał, po roku facet włożył prawie cały majątek na start konia w Wielkiej Pardubickiej, a resztę co mu zostało postawił na zakładach.
Konie ruszyły, a nasz wspomniany dokuśtykał na ostatnim miejscu z taką stratą, że już połowy ludzi na trybunach nie było.
F: - Coś Ty zrobił?! zrujnowałeś mnie, jestem bankrutem!
K: - A masz skurwielu, za to, że chciałeś mnie do rzeźni posłać!
Zgłoś
Avatar
sługaSzatana 2013-01-12, 19:45
Jak wygląda nieforemne źrebię?
Zgłoś
Avatar
chubert 2013-01-12, 19:48 40
@up to takie, które nie ma równych wszystkich kątów lub nie ma równych wszystkich boków. Chociaż nie jestem pewien czy konia można podciągnąć pod wielokąty...
Zgłoś
Avatar
Klamecki92 2013-01-12, 20:02 3
Morał z tego krótki, i nie wszystkim znany, nie zabijaj konia, bo zostaniesz ujebany.
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-01-12, 20:15 1
nieforemne znaczy wygląda niesymetrycznie
Zgłoś
Avatar
maciekawski 2013-01-12, 20:25 1
chubert napisał/a:

@up to takie, które nie ma równych wszystkich kątów lub nie ma równych wszystkich boków. Chociaż nie jestem pewien czy konia można podciągnąć pod wielokąty...


dumad napisał/a:

nieforemne znaczy wygląda niesymetrycznie


Pierdolicie głupoty. Jeśli już macie przyrównywać konia do bryły, to bryła jest symetryczna wtedy, gdy przy określeniu odpowiedniej osi lub płaszczyzny symetrii po jej obu stronach będą takie same bryły albo figury o jednakowych właściwościach typu boki, kąty etc. Jeśli się uprzeć, bryła nieforemna również może być symetryczną.
Dla ciekawych link do wikipedii: pl.wikipedia.org/wiki/Symetria_figury


(powyżej przykłady bez b,d,g)
Zgłoś
Avatar
krisek 2013-01-12, 20:25
@Kasiunia18
pod co pod każdym filmem ten debilny komentarz?
Zgłoś
Avatar
Iganasuk 2013-01-12, 20:39
Sprawa jest jasna, i tak ten zdałniony koń trafi do ubojni.
Zgłoś
Avatar
raper900 2013-01-12, 20:41 1
maciekawski napisał/a:



Pierdolicie głupoty. Jeśli już macie przyrównywać konia do bryły, to bryła jest symetryczna wtedy, gdy przy określeniu odpowiedniej osi lub płaszczyzny symetrii po jej obu stronach będą takie same bryły albo figury o jednakowych właściwościach typu boki, kąty etc. Jeśli się uprzeć, bryła nieforemna również może być symetryczną.
Dla ciekawych link do wikipedii: pl.wikipedia.org/wiki/Symetria_figury

Obrazek
(powyżej przykłady bez b,d,g)
Obrazek


Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Chubertowi nie chodziło o bryłę tylko o figurę, dokładniej wielokąt, jak sam napisał.
Też zaszpanuję linkiem: pl.wikipedia.org/wiki/Wielok%C4%85t_foremny
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2013-01-12, 21:25
@up a nie przyszło Ci do głowy, że on to specjalnie zrobił?
Zgłoś
Avatar
maciekawski 2013-01-12, 22:11
raper900 napisał/a:


Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Chubertowi nie chodziło o bryłę tylko o figurę, dokładniej wielokąt, jak sam napisał.
Też zaszpanuję linkiem: pl.wikipedia.org/wiki/Wielok%C4%85t_foremny


Dobra, tu faktycznie źle zrozumiałem treść postu, mój błąd. Ale dumad napisał takie pierdoły, że nie mogłem się powstrzymać.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-01-13, 1:51 4
JA PIERDOLE, pewnie ponad 20 parę lat macie na karku, a nie wiecie co oznacza nieforemny i nawet nie sprawdziliście czy takie słowo ma tutaj sens.
Nieforemny to niezgrabny, niekształtny slowniki.gazeta.pl/pl/nieforemny. I przestańcie się popisywać swoją mizerną wiedzą z matematyki, matoły i tak was nie zrozumieją, a Ci co spędzili trochę czasu przy matmie śmieją się z was.
Zgłoś
Avatar
wójek 2013-01-13, 12:20 1
konie są złymi ludźmi..
Zgłoś
Avatar
moot 2013-01-13, 14:06 2
Ja to znałem w takiej
Pewien facet miał psa, a był to mały i słaby kundel. Pewnego dnia przemówił on do właściciela ludzkim głosem:
-Panie, weź mnie pan zapisz na wyścigi psów!
-Nie ma mowy! Jesteś za słaby i za wolny. - powiedział właściciel.
-Och proszę, naprawdę dam radę, tylko kupuj mi najlepsze karmy i zatrudnij najlepszych trenerów.
Facet się zgodził i przez 6 miesięcy wyłożył prawie cały swój majątek na trening dla psa, chociaż ten fizycznie nadal prezentował się marnie. Nadszedł dzień zawodów i właściciel postawił resztę pieniędzy na swojego psa.
Psy wystartowały, biegną biegną, po pierwszym okrążeniu kundel jest ostatni.
-Kurwa kundel, co jest?
-Spoko, nie martw się.
Biegną dalej, po kolejnych trzech okrążeniach kundla dubluje najszybszy z psów.
-Kundel, co jest do kurwy nędzy?
-Spoko, dam radę.
Podczas ostatniego okrążenia kundel biegnie już sam, zdublowany przez wszystkich. Kiedy dochodzi w końcu do mety podbiega do niego wkurwiony właściciel, czerwony na twarzy, i mówi:
-Kundel, straciłem na Ciebie całą kasę, nie mam za co żyć! Czemu byłeś ostatni, co się stało?
-Kurwa nie wiem.
Zgłoś
Avatar
K................n 2013-01-13, 14:51
@moot... w jaki sposob ten kawał ma się do tego ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie