18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Gadatliwa baba
E................n • 2010-10-05, 17:42
Od 0:30 -->


Jakoś później zrobiła się mniej gadatliwa
Zgłoś
Avatar
perun88 2010-10-05, 19:35
Nie miała innego wyjścia i szybko poszła na współpracę
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2010-10-06, 7:32
Niech zgadne, nie chciała wrócić do kuchni Bardzo dobre umiejscowienie krzesełka, ale fajniej by było jakby stała tam np. włączona piła łańcuchowa albo jakiś szpikulec do rozbijania lodu...
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2010-10-06, 8:33
to był bezprzewodowy kontroler do człowieka
Zgłoś
Avatar
Asterot 2010-10-06, 17:47
para prara para ;D Paraaalizator ;D
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2010-10-06, 18:00
Doskonały przykład w jaki sposób pieścić kobiety.
Zgłoś
Avatar
RajConn 2010-10-06, 21:40
Ale cipy z tych amerykańskich smerfów...
Zgłoś
Avatar
Huherko 2010-10-06, 22:07 1
RajConn napisał/a:

Ale cipy z tych amerykańskich smerfów...



Ale cię nie pierdzilą z cwaniakami, nie współpracujesz dostajesz w morde z tasera i od razu miękniesz, a w Polsce policjant boi sę do kogokolwiek podejśc, bo jak za mocno zareaguje to zrobią szum i jeszcze z roboty wyleci ...
Zgłoś
Avatar
raspbery 2010-10-06, 22:34 1
@up

tak się nie pierdolili że kumplowi nerkę odbili bo nie chciał powiedzieć od kogo ma trawę
Zgłoś
Avatar
Twój Stary 2010-10-06, 23:07 1
Huherko nawet jakbym byl takim chudym leszczem ktoremu w podstawowce zabierali kanapki to nie mialbym takiego zdania na ten temat jak ty
Zgłoś
Avatar
Prozac 2010-10-07, 15:00
Huherko pokaz mi psa ktory z roboty wylecial kiedys? no chyba ze media sie uczepia ale jak sprawa przycicha to psa biora za biurko i w psiarni zapierdala przy papierkach, swoja droga to nie wiem po co skoro polowa mendowni nie potrafi czytac a druga pisac..... hahahaha ale tak jest!!! jeden to mi kiedys stara elektryczna maszyne do pisania pokazywal i powiedzial ze to wykrywacz klamstw.... jak zapytalem: czy to wariograf? to ten glosno powtorzyl: Nie, to wykrywacz klamstw! hahaha.... a ja sie zaczalem smiac i nic poza standardowym: "nic nie wiem, nic nie widzialem, nic nie slyszalem" nie odpowiedzialem! a na koniec postraszyl mnie: do zobaczenia w innym charakterze..... takie sa mendy ale ty Huherko to pewnie synio psiarza albo pala jestes wiec takie podejscie mnie nie dziwi!
Zgłoś
Avatar
E................n 2010-10-07, 16:04
Prozac napisał/a:

Huherko pokaz mi psa ktory z roboty wylecial kiedys? no chyba ze media sie uczepia ale jak sprawa przycicha to psa biora za biurko i w psiarni zapierdala przy papierkach, swoja droga to nie wiem po co skoro polowa mendowni nie potrafi czytac a druga pisac..... hahahaha ale tak jest!!! jeden to mi kiedys stara elektryczna maszyne do pisania pokazywal i powiedzial ze to wykrywacz klamstw.... jak zapytalem: czy to wariograf? to ten glosno powtorzyl: Nie, to wykrywacz klamstw! hahaha.... a ja sie zaczalem smiac i nic poza standardowym: "nic nie wiem, nic nie widzialem, nic nie slyszalem" nie odpowiedzialem! a na koniec postraszyl mnie: do zobaczenia w innym charakterze..... takie sa mendy ale ty Huherko to pewnie synio psiarza albo pala jestes wiec takie podejscie mnie nie dziwi!



Dobrze cię wycwelili ?
Zgłoś
Avatar
Mourning Birth 2010-10-08, 1:50
Bierz póki ciepła!!!
Zgłoś
Avatar
Huherko 2010-11-24, 22:38
Prozac napisał/a:

Huherko pokaz mi psa ktory z roboty wylecial kiedys? no chyba ze media sie uczepia ale jak sprawa przycicha to psa biora za biurko i w psiarni zapierdala przy papierkach, swoja droga to nie wiem po co skoro polowa mendowni nie potrafi czytac a druga pisac..... hahahaha ale tak jest!!! jeden to mi kiedys stara elektryczna maszyne do pisania pokazywal i powiedzial ze to wykrywacz klamstw.... jak zapytalem: czy to wariograf? to ten glosno powtorzyl: Nie, to wykrywacz klamstw! hahaha.... a ja sie zaczalem smiac i nic poza standardowym: "nic nie wiem, nic nie widzialem, nic nie slyszalem" nie odpowiedzialem! a na koniec postraszyl mnie: do zobaczenia w innym charakterze..... takie sa mendy ale ty Huherko to pewnie synio psiarza albo pala jestes wiec takie podejscie mnie nie dziwi!



Zastanawiam się gdzie Ty pracujesz, (o ile pracujesz) bo gdybyś pracował z ludźmi to zapewne gdyby ktoś nie chciał z Tobą współpracować dla Ciebie byłby od razu debilem, cwelem i ciotą. I tak samo wygląda praca policjanta, który się musi użerać z takimi cwaniakami.

A skoro koleś pokazując Ci maszynę do pisania pomyślłał, że trafił na debila (jeżeli sprawiasz takie wrażenie, to smutno mi bardzo) ...

PS, ja jestem geodetą, a mój ojciec operatorem sprzętów ciężkich. nie głosowałem na pis i lubię wypić piwo w miejscu publicznym, jakieś jeszcze pytania ?
Zgłoś