18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
kub45 2014-12-12, 23:32 1
BongMan napisał/a:

Mój kumpel Angol twierdzi, że Eminem należy od Iluminatów i że w jego tekstach można znaleźć nawiązania do tego. Aż tak dokładnie go nigdy nie słuchałem. Kojarzy ktoś coś?


Zgłoś
Avatar
L................5 2014-12-12, 23:41 3
wiecie co jest białe i robi kuku murzynowi ?
białaczka

he he
Zgłoś
Avatar
solidsnake 2014-12-12, 23:56
Nie dziwie się że by uciekał bo jednak nie znaczy tak wiele w branży hip-hopowej nie mówie że jest słabym raperem choć nie bardzo mi podchodzi jego muzyka a Eminema jak lubiłem kiedyś tak nie lubie go teraz bo sie zaczął sprzedawać i robić chujową muze tak samo jak snoop dogg i wiele innych owszem dalej słucham ich muzyki i staram sie nie myśleć o tym co sie z nimi tera dzieje tylko to jacy byli kiedyś
Prawdziwy hip-hop umarł razem z 2paciem BigL czy Notoriousem

a co do metalu to nie zaczynajcie bezsensownej kłótni bo oba gatunki są tak samo zajebiste
Zgłoś
Avatar
nidmord 2014-12-13, 0:06 3
szczerze? sto razy bardziej wole dobry (zaznaczam dobry,w pl trzeci wymiar, tede, quebonafide, sokół daje rady, ostry też) rap niż 'dobry' (to co brudasy uważają za dobre) rock czy jakiś metal, gdzie nawijają mega proste teksty z rymami po czasownikach do całkiem spoko gitary. Dobry rap to metafory, podwójne, potrójne, a nawet poczwórne multisylabiczne rymy, zabawa słowem, te rzeczy ciężko spotkać w innych gatunkach, a wiem stąd bo nie słucham tylko murzynów gibających się w rytm werbla, jestem dosyć otwarty na różne gatunki.
Zgłoś
Avatar
BercikSKM 2014-12-13, 0:21 1
nidmord, na codzien slucham rapu ale raczej nie warto zamykac sie w jednym schemacie bo praktycznie kazda muzyka ma cos innego do zaoferowania. prawda, ze rap jest najbardziej rozbudowany pod wzgledem techniki (skladania rymow, porownan itd) ale ciezko jest dorwac zywe instrumenty bo tego jest po prostu malo. osobiscie bardzo lubie posluchac np metalu czy innego gantunku bo mozna znalezc bardzo duzo perelek (np. Avanged Sevenfold - M.I.A. - wiem, kwestia gustu ale dla mnie numer swietny po calosci)
Zgłoś
Avatar
T0T 2014-12-13, 0:24
Policeman ty jestes naprawde ograniczony taki 50 cent byl w Polsce promowac swoje sluchawki itd wiec wie gdzie jest Polska a Game dostal 15 tys funciakow za nagranie z Polakiem naszym zwariowanym Popkiem zwrotki wiec oni znaja Polske i Polakow wiec przestan pluc gownem
Zgłoś
Avatar
bartnik1 2014-12-13, 1:54 1
o kurwa - wszedłem na sadistic a wylądowałem w gimnazjum.
Zgłoś