18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
santaxl 2014-12-12, 16:20 3
A ostatnio J. Cole zdissował Eminema, ciekawe czy go oleje ciepłym moczem czy odpowie.

Jebać metal.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2014-12-12, 17:44 9
Kto w ogóle słucha ich chujowej muzyki...muzyki? Ja rozumiem, że ktoś słucha hip hopu, urzekają go mocne polskie teksty o tym jak tu jest, spoko, nie wnikam, nie robię gównoburzy na temat gatunków, ale jak ktoś mi wyjeżdża z jakimś 50 cent czy game czy coś tam...kto to kurwa jest? Te ćwierćinteligenty nawet nie wiedzą, że istnieje coś takiego jak Polska.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-12-12, 18:40
Mój kumpel Angol twierdzi, że Eminem należy od Iluminatów i że w jego tekstach można znaleźć nawiązania do tego. Aż tak dokładnie go nigdy nie słuchałem. Kojarzy ktoś coś?
Zgłoś
Avatar
Raikiri73 2014-12-12, 19:05 77
Policeman napisał/a:

Kto w ogóle słucha ich chujowej muzyki...muzyki? Ja rozumiem, że ktoś słucha hip hopu, urzekają go mocne polskie teksty o tym jak tu jest, spoko, nie wnikam, nie robię gównoburzy na temat gatunków, ale jak ktoś mi wyjeżdża z jakimś 50 cent czy game czy coś tam...kto to kurwa jest? Te ćwierćinteligenty nawet nie wiedzą, że istnieje coś takiego jak Polska.



Kurwa jebana ale Ty jesteś ograniczony
Oni np. nawijają o swoim 'świecie' a to że się różni od Polski to co? Ich wina?
Robisz gównoburze, bo chuja się znasz a chcesz zaistnieć w komentarzach.

PS. Ja np. nie wiem gdzie są Chojnice i co kurwa z tego?
Zgłoś
Avatar
Stranuh 2014-12-12, 19:55 5
Raikiri73 napisał/a:



Kurwa jebana ale Ty jesteś ograniczony
Oni np. nawijają o swoim 'świecie' a to że się różni od Polski to co? Ich wina?
Robisz gównoburze, bo chuja się znasz a chcesz zaistnieć w komentarzach.

PS. Ja np. nie wiem gdzie są Chojnice i co kurwa z tego?



To teraz chojniczanie będą robić "gównoburze" pod twoim postem
Zgłoś
Avatar
Cormacze 2014-12-12, 19:58 6
To że istnieje taki kraj jak Polska napewno wiedzą pewnie za to nie wiedza gdzie ale co to ma do rzeczy. A co do muzyki to jak dla mnie wspolny kawałek game i 50 centa "hate it or love it" jest wart więcej niż 99% polskiego hiphopu.
Zgłoś
Avatar
reynevvan 2014-12-12, 23:04 2
Mozna zrozumiec czarnego, ktory chce byc biały. Niestety nie rozumiem białego(eminema), ktory wolałby być czarnym... Jebana spierdolina białej rasy.
Zgłoś
Avatar
paffko 2014-12-12, 23:05 16
Policeman napisał/a:

Kto w ogóle słucha ich chujowej muzyki...muzyki? Ja rozumiem, że ktoś słucha hip hopu, urzekają go mocne polskie teksty o tym jak tu jest, spoko, nie wnikam, nie robię gównoburzy na temat gatunków, ale jak ktoś mi wyjeżdża z jakimś 50 cent czy game czy coś tam...kto to kurwa jest? Te ćwierćinteligenty nawet nie wiedzą, że istnieje coś takiego jak Polska.


A czego ty kurwa oczekujesz? Że 50 Cent przyleci do Sosnowca i nagrał kawałek jako to w Polsce jest chujowo?
Zgłoś
Avatar
Kazio666 2014-12-12, 23:11 2
Tu już chuj z tym, że nie wiedzą gdzie Polska leży, kto by się dziwił skoro przeciętny hamerykanin ma wiedzę na poziomie 12 latka z Polski. Mnie bardziej boli to, że ludzie jarają się tą ich "muzyką" którą sobie tam stworzyli gdzieś w piwnicach a ludzie to podchwycili. No do chuja, kiedy my (nasza cywilizacja) kilka tysięcy lat temu budowaliśmy metropolie, wielkie imperia, to oni żyli w jebanych szałasach w gówna i trawy. Gdyby nie kolonizacja nadal by tam siedzieli i gnili. Przypłynęli sobie do nowego świata i siedzą w większości na socjalu. Posłuchajcie normalnej muzyki, a nie "my niga, my nigga" I jak jeszcze usłyszałem że tam jakiś raper (chuj wie jak go zwą w jego plemieniu) powiedział, że rap to nowy rock'n roll to mnie kurwica strzeliła. Jak można coś takiego porównywać. Nie żebym miał coś do polskiej sceny tego hiphopu, ale te czarnuchy mnie irytują. Tego się nie powinno słuchać, moje zdanie, kropka. Mimo iż murzyni są ludźmi, to mimo wszystko są nieco niżej na poziomie rozwoju.
Zgłoś
Avatar
Twin 2014-12-12, 23:15 3
A tu Harry Shotta, angielski eminem, w wydaniu drum'n'bass:
Zgłoś
Avatar
zielak300 2014-12-12, 23:17
Nic w tym dziwnego, eminem jest dużo lepszym raperem. Game to gangster z murzyńskiego getta.
Zgłoś
Avatar
kermicik 2014-12-12, 23:20
...liryczny konflikt, dissy... trzeba was gimbazo do Donbasu wysłać albo do Syrii!
Zgłoś
Avatar
Blablo 2014-12-12, 23:26 4
The Game nagrał ostatnio kawałek z popkiem, więc chyba wie co to jest polska
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-12-12, 23:30 1
W Polskich dissach to Tedzik wpierdala absolutnie każdego, jednak hiphopu już ze 2 lata nie słucham, wyrosłem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie