18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
mygyry 2020-02-08, 20:12 13
Dwa pedały i kilka sierścichów, dlaczego mnie to nie dziwi...
Zgłoś
Avatar
_arci 2020-02-08, 20:17 30
mygyry napisał/a:

Dwa pedały i kilka sierścichów, dlaczego mnie to nie dziwi...



W sensie też tak masz?
Zgłoś
Avatar
darex99 2020-02-08, 22:39 4
@mygyry

jakoś zawsze pozytywnie podchodziłem do Twojej osoby, jako że podobnie jak ja, jesteś tu w cholerę lat. Ale ostatnio zdrowo Ci odjebało..pierdolenie na każdym kroku o kwestiach zwierzęcych, popieranie Poligola i wiele innych, no nic. Pozdro chłopie i zastanów się nad Sobą..
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2020-02-08, 22:46
mygyry napisał/a:

Dwa pedały i kilka sierścichów, dlaczego mnie to nie dziwi...



Też pomyślałem dwa pedały wchodzę... ale już jest.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2020-02-08, 23:42
Czy to aby nie dwa pedały? Poligon proszę o komentarz do sytuacji.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-02-09, 0:36 2
darex99 napisał/a:

@mygyry
jakoś zawsze pozytywnie podchodziłem do Twojej osoby, jako że podobnie jak ja, jesteś tu w cholerę lat. Ale ostatnio zdrowo Ci odjebało..pierdolenie na każdym kroku o kwestiach zwierzęcych, popieranie Poligola i wiele innych, no nic. Pozdro chłopie i zastanów się nad Sobą..



Nie dziwi cię 2 facetów i 4 pupilów? Do tego kamerka we własnym domu? Albo to jacyś fetyszyści albo ustawka a ty u mnie doszukujesz się jakie problemów? Dlaczego nie mogę mieć negatywnego zdania na temat trzymania zwierząt w domu?
Mogę odpowiedzieć od razu na kilka pytań:
Czy lubię zwierzęta? Tak jak najbardziej, potrafią być sympatyczne i sprawiać radość.
Czy zrobił bym jakiemuś krzywdę: Nie, agresja nieuzasadniona wobec czegokolwiek co żyje jest dla mnie jakimś ekstremum.
Czy trzymanie w domu zwierząt jest ok? Dla mnie nie, uważam trzymanie zwierząt w swoim najbliższym otoczeniu za absurd i aberacje rozwojową, przy czym niczego nikomu nie zabraniam i nie widzę prawa u nikogo do zabrania mi mojego poglądu.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2020-02-09, 3:09 5
Cytat:

Nie dziwi cię 2 facetów i 4 pupilów? Do tego kamerka we własnym domu? Albo to jacyś fetyszyści albo ustawka a ty u mnie doszukujesz się jakie problemów? Dlaczego nie mogę mieć negatywnego zdania na temat trzymania zwierząt w domu?
Mogę odpowiedzieć od razu na kilka pytań:
Czy lubię zwierzęta? Tak jak najbardziej, potrafią być sympatyczne i sprawiać radość.
Czy zrobił bym jakiemuś krzywdę: Nie, agresja nieuzasadniona wobec czegokolwiek co żyje jest dla mnie jakimś ekstremum.
Czy trzymanie w domu zwierząt jest ok? Dla mnie nie, uważam trzymanie zwierząt w swoim najbliższym otoczeniu za absurd i aberacje rozwojową, przy czym niczego nikomu nie zabraniam i nie widzę prawa u nikogo do zabrania mi mojego poglądu.



Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-02-09, 7:54
Nie dość że pedały to jeszcze obora w domu.

Dewiacje jeszcze zrozumię, ludzie mają różne upodobania, ale mieszkać w smrodzie i brudzie z bezrozumnym bydłem? Pchlarze mozna załatwić breszką a reszta na reedukacje.
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-02-09, 20:27 2
poligon6 napisał/a:

Nie dość że pedały to jeszcze obora w domu.
Dewiacje jeszcze zrozumię, ludzie mają różne upodobania, ale mieszkać w smrodzie i brudzie z bezrozumnym bydłem? Pchlarze mozna załatwić breszką a reszta na reedukacje.



O! jest i drugi pedał
Zgłoś