18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
ramzes12 2014-07-22, 18:12
SPRZEDAM, sprowadzony, bezwypadkowy, do drobnych poprawek lakierniczych
Zgłoś
Avatar
StereoTyp 2014-07-22, 18:31 3
Smutas napisał/a:

Woda na benzynę? czemu mnie to nie dziwi u typowego głupiego amerykanina?



Niech Pan profesor sobie przeczyta opis filmu na YouTube.
Koleś gdy zobaczył że mu motocykl stanął w płomieniach, próbował znaleźć koc aby zadusić ogień, lecz nigdzie w swoim otoczeniu go nie znalazł, a był tam jedynie wąż z dostępem do wody... To miał się patrzyć jak mu się maszyna topi? Według mnie, to byłyby kretyńskie.
Sam bym próbował wszystkiego...

Ale najlepiej sprzed komputerka siać cebule
Zgłoś
Avatar
CahirAepMawr 2014-07-22, 18:38
zuczek33 napisał/a:

tak zapier***ał aż sie motocykl zapalił ;O



zuczek33 napisał/a:

Jak mnie juz wkurw*a takie gadanie.



Kurwa patrze, zalogowany jestem, cenzury włączonej nie mam, a więc co tu kurwa robią te pedalskie gwiazdki?
Zgłoś
Avatar
WinterWolf 2014-07-22, 18:38 6
Bardzo mądrze koleś postąpił. chłodził bak z benzyną i silnik żeby nie rozjebało. Nastepnym razem jak zaczniecie się fachowcy z kooziej dupy wypowiadać, poczytajcie troszkę o gaszeniu pożarów. Bo z podstawowych zasad BH kurwa P wiadomo co trzeba robic w takiej sytuacji jak się nie ma innego wyjścia.
Zgłoś
Avatar
Belweder 2014-07-22, 19:09
Gdyby się odlał coca-colą co wypił do śniadania to by ugasił spokojnie
Zgłoś
Avatar
smyku1012 2014-07-22, 19:37
zuczek33 napisał/a:


Jak mnie juz wkurw*a takie gadanie. Ktoś kiedyś napisał komenta o niepatrzeniu w lusterka, dostał za to sporo browarów to teraz gdziekolwiek nie byłoby filmiku z udziałem moto to ktoś "nie patrzył w lusterka". Gimbazo, bądzcie bardziej kreatywni.


Nie pierdol.
Każdy wypadek motocyklowy skomentowany jest przez pedałów na ścigaczach - Patrzcie w lusterka. Pomijam fakt ze jakiś jebany kretyn jechał 150 km/h w zabudowanym i ma w dupie wszystkich. Normalni motocykliści jeżdżą z normalnymi prędkościami, dostosowanymi do swoich umiejętności i do otoczenia.
Pozdrawiam wszystkich roztropnych na harlejach.
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2014-07-22, 19:42 1
@smyku1012 ale o czym Ty pierdolisz, że tak spytam? Nie zrozumiałeś chyba żuczka
Zgłoś
Avatar
PanGrzanka 2014-07-22, 19:58
@szopenfeldziarz

Haha, dobre. Bawią mnie takie posty. Zwróć tylko uwagę na to, że motocykliści też nie są święci i jeżdżą jak debile wyprzedzając tam, gdzie nie powinni, przekraczają prędkość i zagrażają wszystkim dookoła. Oczywiście nie chcę tu uogólniać, ale przecież sami wiecie, jak jest...
Zgłoś
Avatar
czeladnik 2014-07-22, 20:11
zuczek33 napisał/a:


Jak mnie juz wkurw*a takie gadanie. Ktoś kiedyś napisał komenta o niepatrzeniu w lusterka, dostał za to sporo browarów to teraz gdziekolwiek nie byłoby filmiku z udziałem moto to ktoś "nie patrzył w lusterka". Gimbazo, bądzcie bardziej kreatywni.


Mnie irytują te pedalskie naklejki "Kierowco patrz w lusterka ..." i dopóki będę je widywał na autach będę je wyśmiewał.

PS. Pewnie ktoś grillował i nie patrzył w lusterka i motór się zajął.
Zgłoś
Avatar
Wittia 2014-07-22, 20:15 1
Jak mnie już wkurwia takie gadanie. Ktoś kiedyś napisał komentarz opieprzając powtarzanie się komentarzy o niepatrzeniu w lusterka, dostał za to sporo browarów to teraz gdziekolwiek nie byłoby filmiku z udziałem moto, to ktoś opieprza komentarze piszących "nie patrzył w lusterka". Kurwa hipokryci jebani.
Zgłoś
Avatar
ThunderZ 2014-07-22, 20:18
szkoda ze nic nie wyjebalo
Zgłoś
Avatar
S................o 2014-07-22, 20:29
Zdecydowanie za gorąca woda.
Zgłoś
Avatar
P................7 2014-07-22, 21:37
I chuj mnie to interesuje! Jakaś mechaniczna ukraina u hamburgerów. Na chuj to wrzucać?
Zgłoś
Avatar
rbpp 2014-07-22, 22:14
Ghost Rider, nic tylko wsiąść i jechać.
Zgłoś
Avatar
s................7 2014-07-23, 1:24
zuczek33 napisał/a:


Jak mnie juz wkurw*a takie gadanie. Ktoś kiedyś napisał komenta o niepatrzeniu w lusterka, dostał za to sporo browarów to teraz gdziekolwiek nie byłoby filmiku z udziałem moto to ktoś "nie patrzył w lusterka". Gimbazo, bądzcie bardziej kreatywni.



Jeżdżą pedały na skuterach i pierdolą, żeby w lusterka patrzeć...
Kurwa jak wyrobiłeś karte motorowerową to skończ pierdolić i z jebanego plastikowego gówna piździka przesiądź się na crossa, albo jawke, albo komarka rometa kurwa ludzie!
Jeździcie na jebanych bzykawkach i nie dajecie spać, drudzy natomiast jeżdżą na jebanych szlifierkach 600 ccm jebane potwory i sie rozpierdalają na znakach na pół... Ale tacy idioci muszą żyć.. No krew i narządy są potrzebne, tylko dlaczego mają za debili ginąć uczestnicy ruchu drogowego jak te pedały zapierdalają 200km/h na zakrętach..
Zgłoś