18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
Gawiedź gromi gwałciciela
fantastico • 2017-04-20, 11:52
Gawiedź we wzburzeniu daje upust frustracji wyładowując swą złość na gwałcicielu złapanym przez tłum. Bicie go jest karą za niecny postępek potępiany przez większość społeczeństw i piętnowany dosadnością.

Zgłoś
Avatar
janlew 2017-04-20, 12:15 10
Barbarzyństwo trochę, co jak był niewinny? U nas jest lepiej. Aresztowanie, uczciwa rozprawa, wyrok. A dopiero później w więźniu codzienny wpierdol i gwałcenie przez wielkiego spoconego pedała.
Zgłoś
Avatar
s................s 2017-04-20, 12:18
większośćgwałcicieli jest niwinna bo kobiety nie ponosza żadnej odpowiedxzialnosci za fałszywe zeznania zwłąszcza w polsce są bezkare
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2017-04-20, 12:29 2
@janlew
To miał pecha

U nas to od czynu do wyroku mijają lata. Sprawiedliwość ludu, zwłaszcza przy pochwyceniu przy występku jest dużo szybsza i skuteczniejsza.
No i igrzyska ludziom też się należą.
Zgłoś
Avatar
ktociewalil 2017-04-20, 12:58 5
Dawać opone !!!!
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2017-04-20, 14:16 1
A te lewicowe kurwy twierdzą że poza islamem na świecie jest kultura gwałtu...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-04-20, 14:17 4
Cytat:

. A dopiero później w więźniu codzienny wpierdol i gwałcenie przez wielkiego spoconego pedała.



Widzę, że masz ciekawe doświadczenia. A to nie grzech tak seks przed ślubem uprawiać?
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-04-20, 14:53 2
shokobons napisał/a:

większośćgwałcicieli jest niwinna bo kobiety nie ponosza żadnej odpowiedxzialnosci za fałszywe zeznania zwłąszcza w polsce są bezkare


Loaloa napisał/a:



Widzę, że masz ciekawe doświadczenia. A to nie grzech tak seks przed ślubem uprawiać?


No proszę jakie Combo. Już odezwało się dwóch największych sadisticowych specjalistów, od bycia ruchanym w dupsko. Założę o wszystko, że wzajemnie się bolcujecie
Zgłoś
Avatar
dziaad 2017-04-20, 16:45 1
bez cwelenia patykiem się nie liczy.
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2017-04-20, 18:09 1
Czemu jeszcze nikt nie wpadł na pomysł, żeby takiemu uciąć przyrodzenie na żywca?
Zgłoś
Avatar
Essent 2017-04-20, 18:15 1
A mi go szkoda trochę,złapany na gorącym uczynku to chuj w dupę osikowym kołkiem.Trochę takie linczowanie publiczne jest nie na miejscu.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2017-04-20, 19:18
ja tam linczu nie popieram, a wiem, że się liczycie z moim zdaniem i sugerujecie nim w swoim życiu także spoko
Zgłoś
Avatar
Sztrucla 2017-04-21, 1:24
Czekałem aż go tam rozkurwią do odcinki a tu pozwolili mu jeszcze kręcić tym cymbałem że się nie podoba ...
Zgłoś
Avatar
Playboy223 2017-04-21, 6:31
janlew napisał/a:

Barbarzyństwo trochę, co jak był niewinny? U nas jest lepiej. Aresztowanie, uczciwa rozprawa, wyrok. A dopiero później w więźniu codzienny wpierdol i gwałcenie przez wielkiego spoconego pedała.



A w USA przez P O T Ę Ż N E G O G E J A .
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-04-21, 8:40 4
Loaloa napisał/a:

Widzę, że masz ciekawe doświadczenia. A to nie grzech tak seks przed ślubem uprawiać?


To że twoja wiedza na temat gwałtów i wiercenia kutasem w dupie innego mężczyzny pochodzi wyłącznie z praktyki, nie znaczy że nie można jej zdobyć w inny sposób. Pewni jak zobaczysz coś brązowego na bucie, też musisz polizać by zrozumieć że to gówno.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie