18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
kuba74m 2012-05-26, 14:23 162
Przecież widać że to prawdziwe pedały...
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2012-05-26, 14:37 11
Gay moment to byl wtedy, jak ten filmik tutaj wrzucales
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2012-05-26, 14:55 7
Ja pierdole, tylko pedał by wpadł żeby nakręcić taki filmik, dwa tylko pedał ma fryzure a'la biber, trzy to oni jakoś pasują na pedałów.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-05-26, 14:56 14
Zgłoś
Avatar
Fazer6 2012-05-26, 15:19 1
niewarto ogladac
Zgłoś
Avatar
h................a 2012-05-26, 16:16 3
@up Może jestem małostkowy, ale w jakim celu napisałeś komentarz o treści "nie warto oglądać"? Już tam nie doczepiam się, że nie użyłeś polskich znaków, bo może "alt" masz rozjebany, ani że napisałeś wyrażenie "niewarto" razem, bo być może spacja akurat nie zadziałała. Jednak jaki sens jest informować w piątym komentarzu z kolei, że nie warto oglądać filmiku, który ma długość 1 min. 20 sek.? Zanim ktoś spojrzy na Twój wartościowy komentarz, to już dawno obejrzy ten filmik.
Zgłoś
Avatar
Luis 2012-05-26, 16:53
nie wiem czemu to jest na sadolu, jeszcze gdy większość woli stosunki kobieta+kobieta, mężczyzna+kobieta, itd, byle, żeby to pedały nie były, a tu co?
Zgłoś
Avatar
marna 2012-05-26, 16:55
Luis, ale jesteś nietolerancyjna. jeśli się kochają i nikomu nie szkodzą, to niech se i jest tu ten film
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-05-26, 19:03 3
hiperbolizacja napisał/a:

@up Może jestem małostkowy, ale w jakim celu napisałeś komentarz o treści "nie warto oglądać"? Już tam nie doczepiam się, że nie użyłeś polskich znaków, bo może "alt" masz rozjebany, ani że napisałeś wyrażenie "niewarto" razem, bo być może spacja akurat nie zadziałała. Jednak jaki sens jest informować w piątym komentarzu z kolei, że nie warto oglądać filmiku, który ma długość 1 min. 20 sek.? Zanim ktoś spojrzy na Twój wartościowy komentarz, to już dawno obejrzy ten filmik.



Nie warto czytać

Największym gay momentsem jest fryzura tego kudłatego
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2012-05-26, 19:07
Może mi ktoś wytłumaczyć, w którym momencie to było śmieszne?
Zgłoś
Avatar
Pierre d'Ollony 2012-05-26, 19:32 2
Kurwa, a kojarzycie ten moment jak siedzisz koło kumpla w krótkich spodenkach i przez przypadek zetkniecie się włosami na nodze? Nie ma chyba nic bardziej niezręcznego i zarazem chujowego w odczuciu niż to.
Zgłoś
Avatar
Fazer6 2012-05-26, 20:03
hiperbolizacja napisał/a:

@up Może jestem małostkowy, ale w jakim celu napisałeś komentarz o treści "nie warto oglądać"? Już tam nie doczepiam się, że nie użyłeś polskich znaków, bo może "alt" masz rozjebany, ani że napisałeś wyrażenie "niewarto" razem, bo być może spacja akurat nie zadziałała. Jednak jaki sens jest informować w piątym komentarzu z kolei, że nie warto oglądać filmiku, który ma długość 1 min. 20 sek.? Zanim ktoś spojrzy na Twój wartościowy komentarz, to już dawno obejrzy ten filmik.



Ty sie za to rozpisałes niewiadomo po co , bo i tak kazdy ma to w dupie.
Zgłoś
Avatar
Cruciator 2012-05-26, 21:19
Ja kiedyś rzygałem razem z kumplem do jednego kibla w tym samym momencie, czy to tez "gay moment"?
Zgłoś
Avatar
NomedN 2012-05-26, 21:33
kuba74m napisał/a:

Przecież widać że to prawdziwe pedały...



Swój pozna swego
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie