18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Gdańsk o poranku
Veni_Vidi • 2024-06-29, 16:06
Anglik nie mógł uwierzyć, że polskie miasto o poranku może tak wyglądać.

Zdziwiony, że o 4 rano w Gdańsku jest czyściutko, bez żadnych porozwalanych śmieci. Czyściej niż w jakimkolwiek angielskim mieście.

Zgłoś
Avatar
Pantaran 2024-06-29, 20:45 8
Już nie za długo tak będzie. Kiedyś w Berlinie próżno było szukać peta lub papierka po cukierku teraz dzięki wymianie kulturowej bywa że nie wiadomo jaki kolor ma chodnik. Nie wiem jak u brytoli tam nie dotarłem. W Rzymie sprzątane są głównie ulice turystyczne reszta po macoszemu. Jak skręcisz w jakąś inną ulice to bród smród i kolorowi co zaopiekują się twoim portfelem.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-06-29, 21:44 2
Pantaran napisał/a:

Już nie za długo tak będzie.(...)



Niby dlaczego? pisobolszewicy wydali kilkaset tys wiz dla "inżynierów" i nadal jest porządek. Choćbyś nie wiem jak mocno sie o to modlił, to demokratyczna koalicja sytuacji nie pogorszy.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-06-29, 23:46 3
Geraldinio napisał/a:

Niby dlaczego? pisobolszewicy wydali kilkaset tys wiz dla "inżynierów" i nadal jest porządek. Choćbyś nie wiem jak mocno sie o to modlił, to demokratyczna koalicja sytuacji nie pogorszy.



No tak było rudy potwierdzi.
Zgłoś
Avatar
Centurion 2024-06-30, 0:11 1
W każdym dużym polskim mieście są służby, które latem sprzątają centrum miast i inne miejsca turystyczne o 4-5 rano zanim pójdziecie do pracy.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-06-30, 15:57 3
Kriski napisał/a:

No tak było rudy potwierdzi.



Prokurator potwierdził, i świadkowie, czyli pracownicy ambasad. i są dowody, w postaci mejli, nagrań i zeznań samych "inżynierów". Ale ty i tak wolisz wierzyć pisowskiemu kłamcy/przestępcy.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-06-30, 16:04 2
Geraldinio napisał/a:

Prokurator potwierdził, i świadkowie, czyli pracownicy ambasad. i są dowody, w postaci mejli, nagrań i zeznań samych "inżynierów". Ale ty i tak wolisz wierzyć pisowskiemu kłamcy/przestępcy.



Jak już wcześniej napisałem: tak było rudy potwierdzi.
I od siebie dodam że: lemingi łykną, jak małpa kit.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-06-30, 16:12 4
Kriski napisał/a:

Jak już wcześniej napisałem: tak było rudy potwierdzi.
I od siebie dodam że: lemingi łykną, jak małpa kit.



Zaprzeczanie faktom nie sprawi, że one nie miały miejsca, ale na szczęście mamy demokrację i Ty możesz sobie wierzyć we wszystko, od płaskiej ziemi, po niewinność zorganizowanej grupy przestępczej, jakim było pis.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-06-30, 16:16 1
Geraldinio napisał/a:

Zaprzeczanie faktom nie sprawi, że one nie miały miejsca, ale na szczęście mamy demokrację i Ty możesz sobie wierzyć we wszystko, od płaskiej ziemi, po niewinność zorganizowanej grupy przestępczej, jakim było pis.



I vice versa.

I rozumiem co to syndrom sztokholmski.
Zgłoś
Avatar
Pantaran 2024-06-30, 18:29 3
Geraldinio napisał/a:

Niby dlaczego? pisobolszewicy wydali kilkaset tys wiz dla "inżynierów" i nadal jest porządek. Choćbyś nie wiem jak mocno sie o to modlił, to demokratyczna koalicja sytuacji nie pogorszy.


Nawet jeśli to prawda z tymi wizami że na targu w Somalii to myślisz że jak tu przyjechali to zostali ? Dostali się na zachód dokumenty do pieca i podanie o azyl na zachodzie. Relokacja która nastąpi za kilka miesięcy i posyłani Polsce migranci to nie będą kobiety i dzieci. Będzie to element który jest trudny do opanowania. UE występuje jeszcze łączenie rodzin za jednym idzie średnio 5
Kolejna sprawa to zrównanie socjalu w UE żeby takie kraje jak Polska były atrakcyjne. Nie martw się unia dołoży do socjalu w Polsce dla biednych inżynierów. A twój niemiecki Donald powie że kasy nie ma i musimy wziąć 1000 czy 2000 będzie twierdził że to kropla w morzu. Przez nienawiść do PiSu jesteś gotów być niewolnikiem zachodu. A jeśli myślisz że jesteśmy poza zainteresowaniem europejskich braci to się mylisz. W Polsce nikt nie rzędzie samodzielnie teraz żądzą niemcy. Polska ma być biedna i tanią siłą robocza. Inżynier nie pracuje.
Zgłoś
Avatar
CzesławSchechterKiszczako 2024-06-30, 21:11
Dno - w Polsce się sprząta od czwartej w nocy. Tam po prostu nie było brudno, może to wtorek hehe
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-01, 16:14 1
Na szczęście dzięki nowym, demokratycznym władzom to się szybko zmieni.
Polacy w końcu dołączą do świata, który do tej pory oglądali w TV lub internecie. Likwidacja Polski będzie gratis
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-07-01, 21:30 1
Pantaran napisał/a:

Nawet jeśli to prawda z tymi wizami że na targu w Somalii to myślisz że jak tu przyjechali to zostali ? Dostali się na zachód dokumenty do pieca i podanie o azyl na zachodzie.(...)



Ależ to oczywiste, że tu nie zostali, mimo wydania setek tysięcy wiz przez poprzednią władzę. Rozjebuje mnie logika niedorozwiniętych pisowców, którzy myślą, że Tusk ich wpuści miliony i wszyscy zostaną. Czyli co, drastycznie poprawi się nasza sytuacja ekonomiczna?
Pomijając już sam fakt, że przyjęliśmy miliony Ukraińców (dzięku którym tak nota bene nasza gospodarka jeszcze jakoś dyszy) i rząd KO nigdy na żadnym etapie nie zgadzał się, by nam dołożyć jeszcze murzynków.

ale ciemnota łyka wszystko, co kaczystan powie, nawet największe brednie.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2024-07-02, 9:32 1
Geraldinio napisał/a:

(...) rząd KO nigdy na żadnym etapie nie zgadzał się, by nam dołożyć jeszcze murzynków.
ale ciemnota łyka wszystko, co kaczystan powie, nawet największe brednie.



Uśmiałem sie jak norka. To niby nasz rząd będzie decydował kogo i ilu będą re lokować ( czyli przymusowo przesiedlać) do nas Niemcy ?
Serio ? Rudy się postawi i uwali swoją karierę na jakiejś ciepłej unijnej posadce ?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-04, 1:21 1
Takafura napisał/a:

Uśmiałem sie jak norka. To niby nasz rząd będzie decydował kogo i ilu będą re lokować ( czyli przymusowo przesiedlać) do nas Niemcy ?
Serio ? Rudy się postawi i uwali swoją karierę na jakiejś ciepłej unijnej posadce ?



Wyznawcy sekty tak już mają. Robienie kurwy z logiki to ich sport codzienny
Zgłoś