18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Białe Ferrari - teraz popularne
Avatar
Kosmodysk 2013-08-23, 18:54 4
Zamiast karnych kutasów, co najgorsze niszczenie lakieru polecam topnik do lutowania TK 83, jest on w miarę tani, ale już tego kurestwa tak szybko nie zmyje- oczywiście jak zwykle pociągnie to wycieraczką i wycieraczka dodatkowo się upierdoli, rozmaże to na szybie. Kiedyś właśnie nim ujebałem sobie rękę i męczyłem się, by to usunąć. Żadne mydła, płyny domowe, benzyna czy inne w rozcieńczalniki nie dawały rady a dodatkowo jak wziąłem go pod gorącą wodę, to się kutas rozpuścił i rozciągnął na całe dłonie.
Osobiście polecam
[img]
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-08-23, 19:10 36
Kosmodysk napisał/a:

a dodatkowo jak wziąłem go pod gorącą wodę, to się kutas rozpuścił


współczuję ci
Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2013-08-23, 19:15 3
Dla mnie to już nie jest "nauczka" tylko jebany wandalizm.

ps. hejterzy - jak będziecie mieć własny samochód to zrozumiecie.
Zgłoś
Avatar
I................r 2013-08-23, 19:27 4
Dobra, chujowo zaparkował, ale nie dajmy sie zwariowac, zeby zaraz auto rozpierdalać?

To jest przesada. karą powinno byc coś co go upokorzy, albo zajmie mu czas (np odklejanie kutacha karnego), no ale kurwa, komuś sprejem samochód mazać? Popierdolone
Zgłoś
Avatar
sunnychris 2013-08-23, 19:35 5
Miętus12 napisał/a:

zdjecia z Jaworzna osiedle gigant hehe jest filmik odnośnie jego parkowania



Jaworzno to dziwna mieścina musi być
Zgłoś
Avatar
rafcio1300 2013-08-23, 19:51 1
Kosmodysk napisał/a:

Żadne mydła, płyny domowe, benzyna czy inne w rozcieńczalniki nie dawały rady

A trzeba było spróbować etanolem,
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2013-08-23, 21:19
tataPszemka napisał/a:


współczuję ci



za to twoja stara się zachwyca i dławi... .
jak już coś cytujesz to cytuj do końca zdania:
"dodatkowo jak wziąłem go pod gorącą wodę, to się ku*as rozpuścił i rozciągnął na całe dłonie. "
Zgłoś
Avatar
BulaKSSG 2013-08-23, 21:31 4
Kosmodysk napisał/a:



za to twoja stara się zachwyca i dławi... .
jak już coś cytujesz to cytuj do końca zdania:
"dodatkowo jak wziąłem go pod gorącą wodę, to się ku*as rozpuścił i rozciągnął na całe dłonie. "



nie wiem czy to brzmi lepiej
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-08-23, 22:16
Opel. To wszystko wyjaśnia
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2013-08-23, 23:52
myślałem, że od karania za złe parkowanie jest straż miejska lub policja, a nie kurwy, które chcą zabłysnąć przed wirtualną publiką...
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-08-24, 9:18
RagicMabbit napisał/a:

OPowiem wam jak ja oduczyłem się dawać karne kutasy

Pewnego dnia lekko spóźnoiny do pracy wybiegam na parking i moje autko zastawione przez jakiegoś matiza - przed moim krawężnik 35 cm (nie da się), odczekałem z minutkę i niewiele myśląc wyciągnałęm naklejkę A4 z kutachem i naklejam na środek szyby matiza. W połowie "prasowania" ręką widzę parę staruszków, siwiuteńkie gołąbeczki niczym moi dziadkowie, macha dziadek ręką i na tyle ile zdrowie pozwala zmierzają z uśmiechem do mnie... Kówa jaki wstyd - przeszedłem jak burza przez te 35 cm, jeszcze ich często widywałem z niedodrapanym a4 na szybie.


Chętnie bym zobaczył ten twój 35cm krawężnik, bo krawężniki mają 30cm wysokości, z czego zazwyczaj MINIMUM 20 jest osadzone poniżej nawierzchni.
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-08-24, 11:06
Rubaszny napisał/a:

Tępe chuje a może taka była jego historia ? Menelstwo mu zniszczyło samochód i tyle

Obrazek


Kurwa dokładnie. Parkuje między autami, później wracam jak jest pusto i liczę na to że na szybie nie znajdę karnego kutasa.
Zgłoś
Avatar
krzakkk 2013-08-24, 12:24
bisfhcrew napisał/a:


Kurwa dokładnie. Parkuje między autami, później wracam jak jest pusto i liczę na to że na szybie nie znajdę karnego kutasa.



tępaki a widzicie tu taką sytuację jak z tego obrazka?
Zgłoś
Avatar
rew123321 2013-08-25, 1:04 1
Rubaszny napisał/a:

Tępe chuje a może taka była jego historia ? Menelstwo mu zniszczyło samochód i tyle


a kogo to obchodzi? ważne że można kogoś publicznie upokorzyć! dla zasady!
Zgłoś
Avatar
mdxfoto 2023-07-18, 13:08
Kosmodysk napisał/a:

a dodatkowo jak wziąłem go pod gorącą wodę, to się kutas rozpuścił



Jak tera sie żyje? Tak bez kutasa?
Zgłoś