18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
normal 2012-08-15, 2:56
wracam od sąsiadów - poszłam na browara, w międzyczasie wróciła córka babki - chłop ją po raz kolejny pobił, traktuje jak szmatę. a ona mówi że go kocha i się zabije jak on ją rzuci, bo ona wie że on ją zabije, ale i tak od niego odejdzie bo on ją kocha... a że bije - bo tak. eeech, kwejk, tfu - idealny sadistic na dziś.
Zgłoś
Avatar
Elton John 2012-08-15, 11:23 3
Nie wiem z jakich patologii się wywodzicie, że wszyscy tacy zgodni. Widocznie jedyne kobiety, które znacie to ściery z tribalami nad dupą. Wiadomo takiej niewiele trzeba, a właściwie im większy skurwysyn jej się trafi tym lepiej, bo i szacunek na dzielni ma i w mordę też przyjebie jak będzie potrzeba. Podrośniecie, poznacie trochę ogarniętych kobiet i zmienicie zdanie. Ba! Może nawet poruchacie.
Zgłoś
Avatar
szczorq 2012-08-15, 12:35 1
@bloodwar
To się nazywa syndrom sztokholmski
Zgłoś
Avatar
szczur77 2012-08-15, 13:42
@bloowar wszystkie licealne cipki tak mowia bo nie potrafia zakutasic i przykro im ze ich ukochana kolezanka ma chlopaka...
Zgłoś
Avatar
wsmz 2012-08-15, 16:06
Jak będę miał kiedyś żonę to jej połamię kończyny.Może dostanę lepszy prezent na urodziny
Zgłoś