18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
tysonic 2012-08-13, 22:13 2
Mogłeś ją bić a teraz bijesz konia...
Zgłoś
Avatar
Quaswerty 2012-08-13, 22:28 1
No kurwa coś w tym jest...
Zgłoś
Avatar
mloodzian 2012-08-13, 22:33 31
Popieram jest w tym cos. Baba sie pierdoli w glowie w tym XXI wieku. Jak sa przecietne albo ladne to mysla ze im wszystko wolno bo zaraz jakis napalony internetowy Don Juan grajacy w V lidze pilki noznej napisze do nich na Facebooku i odrazu kisiel w majtkach. Napierdalac tak zeby nie bylo widac innej rady nie ma.
Zgłoś
Avatar
Buszownik 2012-08-13, 23:01 1
jakie krótkie
a jakie prawdziwe.
Zgłoś
Avatar
Dzichader 2012-08-14, 0:57
jeszcze nie jest dla mnie za późno!
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-08-14, 6:49
napierdalać chujem po oczach żeby nie zaczęła patrzeć na kogoś innego

kocham rysunki tego typu zwykłe robione w paint a nie jakieś gówna typu pinata
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-08-14, 8:10 64
Cała prawda o kobietach - im gorzej je traktujesz, tym bardziej są zakochane... Znam z piździliard przykładów z zycia, że facet który bije, zdradza, pensję przepija i nigdy nie powiedział że kocha, jest wręcz ubóstwiany przez kobiety i kolejny piździliard takich, że jak facet kobietę szanuje, traktuje jak partnera i kocha, to kobitka go traktuje jak ostatnią szmatę. Zasłużone piwko!
Zgłoś
Avatar
wormarder 2012-08-14, 20:35 1
nie, nie dam ci 15 piwa

geniusz złaaaaa
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-08-14, 20:36 4
Cytat:

nie, nie dam ci 15 piwa

geniusz złaaaaa


hehe, ja dałem
Zgłoś
Avatar
skunks 2012-08-14, 20:40 1
mloodzian napisał/a:

Popieram jest w tym cos. Baba sie pierdoli w glowie w tym XXI wieku. Jak sa przecietne albo ladne to mysla ze im wszystko wolno bo zaraz jakis napalony internetowy Don Juan grajacy w V lidze pilki noznej napisze do nich na Facebooku i odrazu kisiel w majtkach. Napierdalac tak zeby nie bylo widac innej rady nie ma.


Bić po piętach, nie będzie widać
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2012-08-14, 22:40 12
Potwierdzam o.O Mojej ex dałem raj na ziemi, przynajmniej się starałem. Zostawiła mnie dla dealera narkotyków ;o Teraz mam nową dziewczynę. Chodzę z nią chyba 1.5 tygodnia, jakoś tak. Widziałem ją 2x, obrażam ją, ignoruję i ogólnie zachowuję się jak cham. Ale jeden mój telefon i w ciągu 15 minut jest u mnie i robi co zechcę Tępe szmaty. Chcę widzieć moją ex którą naprawdę kochałem jak podjadę pod jej blok na motocyklu, a ten jej kochany dealerek będzie śćpany gdzieś leżał.
Zgłoś
Avatar
elda1987 2012-08-14, 23:43 3
bloodwar - nie generalizuj. Znam pierdylion dziewczyn, które kochają i szanują tych normalnych facetów, ale do tego trzeba dorosnąć a nie poprzestać na rozwoju gimnazjalnym
Zgłoś
Avatar
Filiżanka 2012-08-14, 23:47
A te wnioski to z autopsji czy z monitora?
Zgłoś
Avatar
Jamka 2012-08-15, 0:19 6
Co kto lubi, przecież są kobiety które lubią być poniżane. Wiadomo, że takie damy nie będą szukały rycerza na białym koniu. Znajdzie sobie taka drugą połówkę w jakimś psycholu i będą tworzyli piękny, toksyczny sado-masochistyczny związek Jesteśmy na sadisticu ludzie, każdy pan i pani za generalizowanie dostaje tu ode mnie na wejściu penisem w policzek
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie