18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
masterwow 2015-11-03, 23:48 2
What does the Fox say? SCANIA version też dobra, była już tu kiedyś.
Zgłoś
Avatar
mamel321 2015-11-04, 8:44
nie zesrajcie sie z tym bezpieczeństwem

widzieliscie zeby ktos ich wyprzedzał albo mijał? odpowiedź jest oczywista - nie robiliby tego gdyby na ulicy był jakiś ruch.

podczas gdy wy sobie słodko śpicie o tej godzinie 2,3,4, niektórzy kierowcy mimo ze wy**bani musza śmigać do celu bo któryś z was nie będzie miał mleczka na śniadanko w swojej ulubionej stonce, tak więc jakos trzeba zająć zmęczenie :

polaczki eksperty jak zawsze
Zgłoś
Avatar
Yellowz 2015-11-04, 13:51 14
Zgłoś
Avatar
BamaBoyGRR 2015-11-04, 20:45
Kurwa lepsze taka zabawa niż oglądanie filmu na laptopie podczas jazdy autostradą... a właśnie to autostrada więc też nie sapcie, że to takie niebezpieczne
Zgłoś
Avatar
k................s 2015-11-04, 20:48
Emilian89 napisał/a:

ohh skurwysiny Pozytywy na maksa oby takich pojebancow wiecej przynajmniej nudno nie jest w nocy @krzysk na pewno zabija na kurwa miliony procent zabija kazdego jak jezdzisz co niedziela tylko autem to prosze Cie jezdzij nim ale sie kurwa nie wypowiadaj dobrze ?



Gdybym jeździł tylko w niedzielę, to pewnie bym się nie wypowiadał, ale z racji tego, że jednak jeżdżę więcej niż ci się wydaje i to już 25 lat.... to mogę cię zapewnić.... nie raz już widziałem wypadek przy głupich zabawach na drodze. Tu może nie ma jakiejś niebezpiecznej zabawy, ale ja odniosłem się raczej ogólnie do podejścia co niektórych do jazdy samochodem...
Cmentarze są usiane ofiarami wypadków spowodowanych przez "bawiących" się na drodze. Tak ... CI panowie są doświadczeni, ale na drodze mogą spotkać właśnie niedzielnego kierowcę, który będzie się sugerował tymi kierunkowskazami....
Zgłoś
Avatar
Emilian89 2015-11-04, 23:07
krzyks napisał/a:



Gdybym jeździł tylko w niedzielę, to pewnie bym się nie wypowiadał, ale z racji tego, że jednak jeżdżę więcej niż ci się wydaje i to już 25 lat.... to mogę cię zapewnić.... nie raz już widziałem wypadek przy głupich zabawach na drodze. Tu może nie ma jakiejś niebezpiecznej zabawy, ale ja odniosłem się raczej ogólnie do podejścia co niektórych do jazdy samochodem...
Cmentarze są usiane ofiarami wypadków spowodowanych przez "bawiących" się na drodze. Tak ... CI panowie są doświadczeni, ale na drodze mogą spotkać właśnie niedzielnego kierowcę, który będzie się sugerował tymi kierunkowskazami....



Ogólnie to Szamotuł i Gorzów to nie potrafia jeździć "jechali za nimi " ? " byl ktos przed nimi " kurwa zachowujesz sie jak Typowy Polak wiecznie Ci w dupsku zle ciagle narzekasz i narzekasz Chuj mnie obchodza inni na drodze wazne aby dostarczyc towar ;]

A jak sie beda sugerowac znakami innych to zapewniam Cie beda soczyste hardy
Zgłoś
Avatar
memphis60raines 2015-11-05, 14:11
krzyks napisał/a:

No tak... nuda zabija. Sęk w tym, że takie zabawy też.



Widzę, że wraz z 15 innymi osobami boicie się wszystkiego.
Zgłoś