18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Witkovito 2013-03-17, 20:43 6
js1971 napisał/a:


ojej, az tyle trudu sobie zdałeś, żeby to sprawdzic? jestem pod wrazeniem, skoro taki jestes gorliwy sadysta to wstawmy nasze wspólne fotki, jak ssiesz mi jaja, wtedy na pewno zrobisz tu kariere, bo mnie nie zalezy jak widzisz nawet konto mam krócej niz ty

widze, że rozbudowałes swój post, pozwól ze rozbuduje swój, a propos spermy to twoja mama musi spierac ci ją jeszcze z poscieli i majtek, ja swoja chętnie pompuje w dupeczki w twoim wieku, cóz taki przywilej, podrosniesz to tez ci sie spodoba, uwierz na słowo, a wracając do jak napisałes zdałnionej(kurwa kuriozum, Miodek by jebnął na zawał, a Bralczyk na wylew) poczytaj jesli rozumiesz trudne słowa coś o zespole Downa

widze, że rozbudowałes swój post, pozwól ze rozbuduje swój, a propos spermy to twoja mama musi spierac ci ją jeszcze z poscieli i majtek, ja swoja chętnie pompuje w dupeczki w twoim wieku, cóz taki przywilej, podrosniesz to tez ci sie spodoba, uwierz na słowo, a wracając do jak napisałes zdałnionej(kurwa kuriozum, Miodek by jebnął na zawał, a Bralczyk na wylew) poczytaj jesli rozumiesz trudne słowa coś o zespole Downa


przeczytalem tylko poczatek bo za bardzo sie rozpisales i nie chce mi sie czytac reszty wiec sie nie ustosunkuje do twojej wypowiedzi ;p widac kiedy ktos dolaczyl do sadola pod awatarem, tam jest data pało
Zgłoś
Avatar
js1971 2013-03-17, 21:32
chuj mnie obchodzi kiedy dołaczyłeś do sadistica,a z czytaniem to jak się spodziewałem masz problem, za duzo literek i blok, idz poproś mame niech ci poczyta
Zgłoś
Avatar
Witkovito 2013-03-17, 21:41 10
kurwa ponad 40 lat facet i dalej kurwa problemy zeby ublizyc tylko do mamy sie odwoluje. kurwa zebym tylko ja nie byl taka pizda na starosc
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-03-17, 22:21 26
js1971, Witkovito,
Zgłoś
Avatar
wiewiors 2013-03-18, 2:01 3
A.J.K.S napisał/a:


Będzie warnik



Biorąc pod uwagę treści jakie są tu zamieszczane, dziwi mnie fakt, że za zwykłe "wypierdalaj" zgarnia się warny. I jeszcze te, kurwa, gwiazdki- tak dla niepoznaki, że niby "w*********j" razi przeciętnego odwiedzającego ten portal mniej niż "wypierdalaj". Na co to komu? I do tego jeszcze to:
I co? Bez cenzury bo kolorowy i z nutkami? Uskutecznia się tu wyśmiewanie ze wszystkiego i wszystkich, ale złem największym byłoby kurwa zostawienie wszystkich literek w słowie "wypierdalaj". Po chuju taka moderacja.

A nie, przepraszam, wystarczy wyłączyć toto w profilu.

Co złego to nie ja w takim razie.
Zgłoś
Avatar
siedlik 2013-03-18, 3:28

Ponowie ale ja tu restauracje prowadze a wam sie nawet dupy niechce ruszyc do kibla.
Zgłoś
Avatar
M................i 2013-03-18, 3:37 2
AbesM napisał/a:

Kanibalizm wśród roślin

Obrazek



Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-03-18, 6:57 21
Kurwa to jest sadol 'codzienna dawka czarnego humoru'. Jak zakładałem konto, albo jeszcze jak go nie miałem to ten serwis był zajebisty. Teraz zleciały się pizdy i się o wszystko burzą -.-
Zgłoś
Avatar
Sylyndrill 2013-03-18, 7:12 1
Najśmieszniejszy jest fakt, że warzywka broni "Nygas".
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-03-18, 8:06 9
nygas232 napisał/a:

W imieniu dobrych ludzi mówie, wypierdalaj stąd półmózgu.



Jak Ty się do biednej dałenki odzywasz ?
Zgłoś
Avatar
mieszalniapasz 2013-03-18, 8:15 1
Za materiał własny i dystans do siebie - zawsze piwko!
Zgłoś
Avatar
ocjokrakow 2013-03-18, 10:11 11
W starożytnej sparcie pięknie załatwiano taki problem. I nie było takich komentarzy i pierdolenia później. Obciążania skarbu państwa przez wydawanie fortuny żeby sie debil nauczył łyżke trzymać. Płacimy 200,000zł żeby Piotruś umiał zawiązać buta. I to tylko lewego, prawy jest za trudny. SELEKCJA NATURALNA Kurwa!!
Zgłoś
Avatar
czasowstrzymywywacz 2013-03-18, 10:16 4
Popieram kolegę powyżej! Jebana poprawność, miłosierność i inne pierdoły. Jak by wasz pra pra pra dziadek 5 tysięcy lat temu tak wyglądał to by was nie było. Dawno by go drapieżniki dupą wysrały. Natura eliminuje słabe ogniwa! Na zdjęciu jest "BŁĄD"!!!
Zgłoś
Avatar
PegasiBierzeWDupe 2013-03-18, 10:21
"wapno gaszone"? o co chodzi? tego jeszcze nie słyszałem
Zgłoś
Avatar
mexik 2013-03-18, 11:00 6
nygas232 napisał/a:

W imieniu dobrych ludzi mówie, wypierdalaj stąd półmózgu.



W imieniu tych złych: " Won na kwejka gimnazjalisto"

Ilość piw pod Twoim postem pokazuje jak bardzo, niestety, zeszmacił się sadol... czarny humor to czarny humor, a ten w kolorze tęczy znajdziejcie na kwejku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie