18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Matikens 2013-03-18, 12:36
Coś czuje że A.J.K.S podpierdolił typa aby ten zebrał warna. Zresztą sam nick mówi z kim mamy do czynienia
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-03-18, 13:38 1
Dobrzy ludzie, łączmy się - zróbmy tu drugiego kwejka.
Zgłoś
Avatar
kszh19 2013-03-18, 14:13 3
milosciprzyjazn napisał/a:

Dobrzy ludzie, łączmy się - zróbmy tu drugiego kwejka.



dokłądnie kurwa

Dawno dobrej wstawki nie było tylko golonko, bosy, lub inne gówna pokroju kwejków itp. a jak ktoś wrzuci materiał z poziomu na jakim zaczynała ta strona to sporo ilosc ludzi wielce oburzona co to kurwa jest. Rejestrując sie tu godzisz sie na warunki tu panujące i wrzucane materiały
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-03-18, 14:43 3
Taa. Jakby było czarne to wszystko OK, można po niej jechać, jakby była lesbą to też wszystko OK, można po niej jechać, ale że jest upośledzona, to nagle oburzenie jak na co najmniej forum matki polki.
Zgłoś
Avatar
konował 2013-03-18, 14:50 3
Kultura nakazuje mi się nie śmiać z tego zdjęcia, ale ono mnie kurwa najzwyczajniej na świecie rozprawiło. Od zawsze miałem trochę popierdolone poczucie humoru i nic na to nie poradzę. Dzięki kuzynowi który pokazał mi sadola zauważyłem że nie tylko mnie bawią tematy Tabu i reszta tego gówna. Jak dziś pamiętam moje pierwsze chwile na hardzie. Jak brało mnie na rzygi, gdy oglądałem te wszystkie flaki chuje muje. I długie rozkminy potem, jak człowiek uświadomił sobie jaki to świat jest pojebany. Potem człowiek się najzwyczajniej w świecie przyzwyczaił. Ale swego czasu był to duży szok.No ale, dzięki czarnemu humorowi strony, działu Hard nie spotykany nigdzie indziej w polskim necie (Głównie przez ten dział założyłem konto, pewnie tego gimbusy nie pamiętają, ale swego czasu Harda dało się przeglądać bez rejestracji). Do tej pory regularnie tu przebywam.
Niestety tym Sadol stawał się popularny tym więcej kurwa gówna się złaziło. Najlepiej to widać w kawałach. Gdy ktoś wrzuci kawał idealny dla tej strony. Chamski, obrzydliwy, popierdolony. To zaraz pod spodem ,,OOOO HUJOWY KAWAŁ PEDALE LOL!!11" A tymczasem przeglądając jego profil, można zauważyć że dał piwa jakimś kurwa harleszejką, vlogerą i reszcie mało interesującego, mało powiązanego z tematyką stroną gówna. Na szczęście serce Sadola-Hard ciągle jest pojebany jak był. I w większości wolny jest od jebany neo kidów, i innych ciot z przeróżnych portali. Którzy boją się go jak ognia. I dobrze. Nie chce być złym prorokiem, ale jeśli kiedykolwiek Dział Hard zostanie zamknięty. Ten serwis już nigdy nie będzie tym czym był. Oczywiście mam nadzieje że to się nigdy nie stanie. Ale patrząc jak ten świat w chujowo tolerancyjny się zmienia. Mam taką obawę że może nie jutro, nie pojutrze, ale kiedyś Hard zostanie zamknięty.
Zgłoś
Avatar
B................g 2013-03-18, 15:10
Zajebane warzywo takiej to kurwa kula w łeb i do Wisły.
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-03-18, 16:16
Witkovito napisał/a:

ŚMIESZNE to sadol pierdolone kurwy, nie podoba sie? to poszli won na kwejka



Ale jesteś dominujący chyba lubisz być na górze.
Zgłoś
Avatar
mocnosolone 2013-03-18, 16:44
hogg napisał/a:



Ale jesteś dominujący chyba lubisz być na górze.


tak, będziesz jego dziwką tej nocy

ps
zajebista wrzuta
Zgłoś
Avatar
Kurczak Bez Kości 2013-03-18, 17:43
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-03-18, 17:56
mocnosolone napisał/a:


tak, będziesz jego dziwką tej nocy

ps
zajebista wrzuta



Prujecie się wzajemnie, że odpowiadasz za niego ruro?
Zgłoś
Avatar
Dalione 2013-03-18, 18:41 3
Kurwa, dzieci spierdalać stąd jak się prujecie o zdjęcia, tu właśnie mają takie być, a nie kotki i pieski. Nie chcecie to idźcie na joe, kwejka czy inne "normalne" strony bo nie ukrywam że sadistic to popierdolona strona i tak ma właśnie być, tu mają być downy, warzywa, papieże, obrażanie, zdechłe psy, suche koty, sranie, rzyganie.. Na hardzie to już nie trzeba mówić co ma być, bo tam [nie wiem, nie odwiedzam] chyba jeszcze jest okej. Widzę że już z pół roku aktualnie przyszła gimbazjada i się pluje o wszystko co tylko może, albo te pany dorosłe co też ich wszystko obraża. Przeczytajcie regulamin, przeczytajcie o czym jest ta strona, a później idźcie w chuj.

Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-03-18, 19:12
Dalione napisał/a:

Kurwa, dzieci spierdalać stąd jak się prujecie o zdjęcia, tu właśnie mają takie być, a nie kotki i pieski. Nie chcecie to idźcie na joe, kwejka czy inne "normalne" strony bo nie ukrywam że sadistic to popierdolona strona i tak ma właśnie być, tu mają być downy, warzywa, papieże, obrażanie, zdechłe psy, suche koty, sranie, rzyganie.. Na hardzie to już nie trzeba mówić co ma być, bo tam [nie wiem, nie odwiedzam] chyba jeszcze jest okej. Widzę że już z pół roku aktualnie przyszła gimbazjada i się pluje o wszystko co tylko może, albo te pany dorosłe co też ich wszystko obraża. Przeczytajcie regulamin, przeczytajcie o czym jest ta strona, a później idźcie w chuj.

Dziękuję, dobranoc.



To śmiesznie, że akurat ty, nastolatku pierdolisz coś o gimbazjadzie
Po za tym idąc twoim tokiem rozumowania, idź w chuj jak ci się nie podobają komentarze, po co je czytasz, żeby potem takie wsiowe mądrości pełne emocji pisać?
Zgłoś
Avatar
h................9 2013-03-18, 21:28
Sadyzm sadyzmem ale kurwa gdzie kultura osobista i poszanowanie do osób które są chore nie z swojej winy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Dalione 2013-03-18, 22:34
hogg napisał/a:



To śmiesznie, że akurat ty, nastolatku pierdolisz coś o gimbazjadzie
Po za tym idąc twoim tokiem rozumowania, idź w chuj jak ci się nie podobają komentarze, po co je czytasz, żeby potem takie wsiowe mądrości pełne emocji pisać?



Nie no bo już kurwa wypowiedzieć się w komentarzach nie mogę, co?
W aktualnej "fazie" internetu mogę mieć nawet 13 lat i cisnąć ludzi po gimbach, poza tym widzę że najbardziej Ty tutaj bronisz tych dzieci. Udaj się proszę Ciebie na pomoc.pl czy pajacyk.pl, kliknij sobie, przekaż ten 1% podatku na dzieci w afryce i daj temu portalowi święty spokój.
Zgłoś
Avatar
ecowy 2013-03-19, 15:26
piekne sadisticowe zdjecie, a banowanie emo-ciot ktore nie rozumieja idei tej strony to dobry pomysl...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie