18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (12) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Ogłoszenie zobaczone przed chwilą.
Gdy twój pupilek zdechł i nie masz co z nim zrobić :D

2019-07-23, 23:24
M00nSpeLL napisał/a:

Dokładnie. zwierzęta nie są nad ludzmi, tylko są im równe.


Nie k***a, człowiek zawsze będzie wyżej od zwierzęcia. To ludzie rozwijają świat, budują cywilizacje. Widziałeś kiedyś zwierze nauki? No właśnie. Lubię zwierzęta, ale uważam, że zawsze ich życie będzie mniej warte od ludzkiego, bo tak mówi logika.

2019-07-23, 23:30
TB303 napisał/a:

Nie k***a, człowiek zawsze będzie wyżej od zwierzęcia. To ludzie rozwijają świat, budują cywilizacje. Widziałeś kiedyś zwierze nauki? No właśnie. Lubię zwierzęta, ale uważam, że zawsze ich życie będzie mniej warte od ludzkiego, bo tak mówi logika.



Uwaga alarm, kretyn na Sadolu.. Skończyłeś chociaż podstawówkę?

2019-07-23, 23:34
cybinek napisał/a:

Uwaga alarm, kretyn na Sadolu.. Skończyłeś chociaż podstawówkę?


Jako debil bez mózgu, nie jesteś w stanie zrozumieć co napisałem. A może po prostu nie umiesz czytać, bądź chcesz poudawać mądrego? W każdym razie - nie jesteś zbyt mądry.

Ch...........KI
2019-07-23, 23:36
Kapitalny pomysł! Nic się nie zmarnuje. Mięso na smalec, skórę na dywanik!

2019-07-23, 23:39
TB303 napisał/a:

Nie k***a, człowiek zawsze będzie wyżej od zwierzęcia. To ludzie rozwijają świat, budują cywilizacje. Widziałeś kiedyś zwierze nauki? No właśnie. Lubię zwierzęta, ale uważam, że zawsze ich życie będzie mniej warte od ludzkiego, bo tak mówi logika.


Przecież człowiek to też zwierze. Żyjemy w nazwijmy to, komfortowej rzeczywistości, w której zostaliśmy jedynym żyjącym przedstawicielem homo, ale bardzo jestem ciekaw jak by wyglądała sytuacja społeczna, polityczna, religijna gdyby inne gatunki naszego drzewa genealogicznego nie wymarły. Czy neandertalczyka albo homo floresiensis nazwałbyś człowiekiem, czy zwierzęciem? A homo erectusa, albo habilisa? Gdzie postawisz granicę w rozwoju, który płynnie przechodzi na przestrzeni dziejów od tzw. zwierzęcia do tzw. człowieka?



2019-07-23, 23:44
Mi w jakimkolwiek sensie, nie chodziło o kwestie biologiczne, co nie powinno być trudne to zrozumienia. A jeśli użytkownik "M00nSpeLL" miał to na myśli, to oczywiście zwracam honor, gdyż wtedy błędnie zinterpretowałem jego wypowiedz.

Ho...........er
2019-07-24, 00:00
M00nSpeLL napisał/a:

Dokładnie. zwierzęta nie są nad ludzmi, tylko są im równe.


Niech zgadnę jesteś jednym z tych co uważają że gdy psa potrąca ciężarówka i upie**ala mu wszystkie 4 łapy należy go leczyć zamiast uśpić , nie zależnie czy będzie jeszcze chodził
Jak mi brak słów na te internetowe zbiórki na leczenie piesków i na takich ludzi co wpłacają na to pieniądze

2019-07-24, 00:19
Psiak wygląda na zadowolonego :mrgreen:

2019-07-24, 01:13
Hogger napisał/a:

Niech zgadnę jesteś jednym z tych co uważają że gdy psa potrąca ciężarówka i upie**ala mu wszystkie 4 łapy należy go leczyć zamiast uśpić , nie zależnie czy będzie jeszcze chodził
Jak mi brak słów na te internetowe zbiórki na leczenie piesków i na takich ludzi co wpłacają na to pieniądze



To jest przyklad zj***nia mentalnego ludzi w xxi wieku. Ludziom posralo sie w glowach od tej wygody.

2019-07-24, 01:24
ale wy poj***ni jesteście.
Przecież to bait z wykopu. Obczajcie sobie tag #zarzutkadoskonalejjakosci

źeby nie było, że pie**olę
https://www.wykop.pl/wpis/34995635/witam-witam-tym-razem-urzekla-mnie-pasta-o-brunoni/

2019-07-24, 08:36
Jorgen888 napisał/a:

zima się zbliża, bedzie zimno w nogi przed kominkiem, więc
mam pytanie do firmy,
co zrobić gdy pies , ciągle jest w dobrej kondycji



spytaj poligona


2019-07-24, 13:07
Hogger napisał/a:

Czy ty właśnie porównałeś (na równi )psa i człowieka jak tak to jesteś nienormalny jak większość psiarzy którzy są podludźmi stawiający zwierzęta nad ludźmi.



Ewidentnie nie jesteś w stanie ogarnąc całego zagadnienia wiec powtarzasz jakieś brednie wydumane przez katabasów czy innego rodzaju religianckich zjebów. A prawda jest taka że pies w przeciwienstwie do dajmy na to islamisty nie utnie mi łba tylko dlatego że nie wierze w jakieś zj***ne kocopały i w odróznieniu od przecietnego cygana czy innego brazylijczyka nie bedzie chiał mnie okraść (albo wpie**olić za złe barwy na koszulce jak to ma w zwyczaju nasza rodzima patola) - ergo - trzeba być debilem żeby wyżej cenić życie jakiegoś oturbanionego zjeba czy innego brudasa (który zajbie albo sprzeda za miske ryżu) niż najlepszego przyjaciela który nigdy nie zdradzi.

Ho...........er
2019-07-24, 16:05
SQRW3L_ponury napisał/a:

Ewidentnie nie jesteś w stanie ogarnąc całego zagadnienia wiec powtarzasz jakieś brednie wydumane przez katabasów czy innego rodzaju religianckich zjebów. A prawda jest taka że pies w przeciwienstwie do dajmy na to islamisty nie utnie mi łba tylko dlatego że nie wierze w jakieś zj***ne kocopały i w odróznieniu od przecietnego cygana czy innego brazylijczyka nie bedzie chiał mnie okraść (albo wpie**olić za złe barwy na koszulce jak to ma w zwyczaju nasza rodzima patola) - ergo - trzeba być debilem żeby wyżej cenić życie jakiegoś oturbanionego zjeba czy innego brudasa (który zajbie albo sprzeda za miske ryżu) niż najlepszego przyjaciela który nigdy nie zdradzi.



Podludzie są w każdej kulturze (seby napie**alające gościa w różowej koszulce) ale nie zmienia to faktu że jesteśmy tu 1 świecie i właśnie tutaj w cywilizowanym świecie stawianie zwierząt nad ludzi (zakazanie hodowli zwierząt futerkowych przez co 10 tyś osób straci prace i źródło utrzymania bo jakieś zj***ne fretki cierpią jest podludzizmem ) a jeszcze większym zj***niem jest dawanie pieniędzy na zbiórki internetowe na leczenie pieska któremu upie**oliło 4 łapy i który nigdy nie będzie już chodził
A nie wiem czemu uważasz że skoro zwierzęta stawiam niżej od ludzi jestem jakimś turbokatolem nie wiem co religia ma tu do rzeczy

2019-07-24, 16:21
@ch*j_WIELKI
Jakiś ekspert wie, jak się nazywa? Nie mam kolegów, więc ja pytam :amused:

2019-07-24, 18:31
@McQurwa

Człowiek to intruz niszczący planetę. Zwierzęta kierują się instynktem. Jakoś mam większą empatię w stosunku do zwierząt, niż sk***iałych ludzi...