18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Ogłoszenie zobaczone przed chwilą.
Gdy twój pupilek zdechł i nie masz co z nim zrobić :D

2019-07-24, 19:18
@Proximate
Kolejna płaczliwa cipeczka. Zabijcie się, za słabi jesteście by istnieć na tym świecie :kawa:

2019-07-24, 19:49
ch*j_WIELKI napisał/a:

Przekonaliście mnie.
Zamówiłem sobie taki dywanik:



mogli lepiej wypchać piersi, ale ujdzie
piwko

2019-07-24, 19:49
Hogger napisał/a:

Podludzie są w każdej kulturze (seby napie**alające gościa w różowej koszulce) ale nie zmienia to faktu że jesteśmy tu 1 świecie i właśnie tutaj w cywilizowanym świecie stawianie zwierząt nad ludzi (zakazanie hodowli zwierząt futerkowych przez co 10 tyś osób straci prace i źródło utrzymania bo jakieś zj***ne fretki cierpią jest podludzizmem ) a jeszcze większym zj***niem jest dawanie pieniędzy na zbiórki internetowe na leczenie pieska któremu upie**oliło 4 łapy i który nigdy nie będzie już chodził
A nie wiem czemu uważasz że skoro zwierzęta stawiam niżej od ludzi jestem jakimś turbokatolem nie wiem co religia ma tu do rzeczy



Nadal nie kumam dlaczego sebe który moze ci upie**olić łeb maczetą traktujesz z zasady lepiej niż stworzenie które nie tylko ci w praktyce nie zagraża (nie słyszałem o ofiarach smiertelnych psów w Polsce - ani tym bardziej norek - ale o ofiarach sebiksów słychac raz na kwartał) ale jest jak mówi przysłowie najlepszym przyjaceielem człowieka.

Odnosnie norek - jesli nie widzisz nic zj***nego w fakcie że hoduje sie zwierzaki (w klatkach metr na pół) tylko po to by spełnić czyjeś posrane kaprycho (a nie przeżyc jak ma to miejsce w przypadku hodowli na mieso) to znaczy że ktoś ci wdrukował zj***ne wartosci etyczne - kto ? i tu dochodzimy do ostatniego akapitu - bo jedynym srodowiskiem głoszącym sredniowieczne brednie o tresci 'czyncie sobie zienmie poddaną' czyli 'człowiek jest królem stworzenia wiec moze robić z innymi co mu sie zywnie podoba' są sekty religijne w tym ta która panoszy sie u nas
I predzej wydam kase na pomoc psu bez szkit niż na pomoc dla jakiegos randomowego bachora bo nigdy nie wiem czy nie pomogam brajankowi który jak już zostanie wyleczony i wyrosnie to byc moze bedzie chciał mi łeb upie**olic tylko dlatego ze kibicuje innemu klubowi

PS twierdzac ze 'człowiek jest zawsze wiecej wart od zwierzecia' twierdzisz tym samym ze dżihadysta upie**alajacy łby 'niewiernym' jest wiecej wart niż pies podhalanczyk ratujący w górach ludzi spod śniegu - co jest obraza nie tylko dla etyki ale i dla rozumu - własnie dlatego napisałem to co napisałem o ogarnianiu zagadnienia

Ch...........KI
2019-07-24, 20:54
TB303 napisał/a:

@ch*j_WIELKI
Jakiś ekspert wie, jak się nazywa? Nie mam kolegów, więc ja pytam



Niejaka Darisha Roxx

:-)

2019-07-25, 13:04
SQRW3L_ponury napisał/a:

A prawda jest taka że pies w przeciwienstwie do dajmy na to islamisty nie utnie mi łba ...



No tu już by ktoś k***a srogo przesadził stawiając islamistę na równi z psem, bądź jeszcze wyżej.

2019-07-25, 14:00
M00nSpeLL napisał/a:

Dokładnie. zwierzęta nie są nad ludzmi, tylko są im równe.



to niech Ci twój burek ugotuje zupe albo wyniesie smieci. na wieczór zrobi laske i pomasuje plecki pozniej wstanie rano pojdzie do pracy i przyniesie pare złotych zebyscie mieli za co życ.

2019-07-25, 22:45
@LuzaQ

akurat mój labrador jest mądrzejszy od większości czarnych i ciapaków więc wg mnie jest nad nimi

St...........on
2019-07-26, 03:17
Hogger napisał/a:

Czy ty właśnie porównałeś (na równi )psa i człowieka jak tak to jesteś nienormalny jak większość psiarzy którzy są podludźmi stawiający zwierzęta nad ludźmi.



To raczej ty jesteś tępy.

Wiekszość morderców zaczynała od zwierząt, on tylko popchnął to wyobraźnią do przodu... ja pie**olę...

2019-07-26, 20:14
A gdzie poligon? pewnie idzie z worem do jeziora.

2019-07-29, 05:48
[quote="aaaaaaaaaaaaaa"]Szalom jak już.

Szarom ston

2019-07-29, 09:10
pomysł nie głupi, przynajmniej nie sra i nie trzeba wychodzić a i pogłaskać zawsze można

2020-11-01, 22:35
jebac ludzkie bydlo