18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Cswolf738 2023-03-10, 1:44 108
Ci co w niego rzucali kubkami to chyba jakieś cuckoldy jebane,tfu
Zgłoś
Jak ten zachód jest spierdolony.Tam wartości ludzkie wyginęły
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2023-03-10, 8:15 12
Wszystko to naturanle i prawdziwe jak pysk i cyce Natalii Śiwiec.
Przecież tam nawet sutek Janet Jackson i lepa na ryj Chrisa Rocka wykonana przez Willa Smitcha jest ustawiana. Już nie wspomnę o pocałunkach jebanej żydówy, Madonny i upadłej ćpunicy Britney Spears. Tam takie "wypadki" zdarzają w godzinach najlepszej oglądalności. A później stado pawianów skowycze do telewizora "Wowww", "Dżizaz", "Jusidat, jusidat?" Później całymi dniami po pokazują sobie "materiały grozy" na komórkach.

Są igrzyska. Jest spokój. A teraz, do roboty czarnuchy...
Już za 2-3 lata, u nas będzie to samo.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-03-10, 8:17 4
Następna niedopieszczona....

Ten śwniopas najpierw niech o siebie zadba, porządnie przerżnie żonę, to będzie miał porządek na chacie. Widać tajna laska, ma swoje potrzeby, a ten impotent i frustrat w domu jest tylko zakałą... Mam mnóstwo koleżanek, które mają taką sytuację w domu, więc nie marnują czasu, tylko dają na boku. Bez rozwodów, bez scen, bez cienia litości...
Zgłoś
Avatar
Supel86 2023-03-10, 8:43 14
smc napisał/a:

Następna niedopieszczona....
Ten śwniopas najpierw niech o siebie zadba, porządnie przerżnie żonę, to będzie miał porządek na chacie. Widać tajna laska, ma swoje potrzeby, a ten impotent i frustrat w domu jest tylko zakałą... Mam mnóstwo koleżanek, które mają taką sytuację w domu, więc nie marnują czasu, tylko dają na boku. Bez rozwodów, bez scen, bez cienia litości...



Komu dają? bo chyba nie Tobie
Zgłoś
Avatar
Alonso 2023-03-10, 8:52 1
Z tego filmu jest nauka - panowie, nie upijajcie się. Laski lubią trzeźwych, a nie najebanych tłuściochów siedzących z kolegami zamiast dogadzać swoim żonom.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-03-10, 9:17 6
Cswolf738 napisał/a:

Ci co w niego rzucali kubkami to chyba jakieś cuckoldy



Nie, to niedorżnięte pedały - wołali: (cienkim głosem) O mnie tak walcz, rycerzu, o mnie, będę ci ssać, aż ci będzie stać!
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2023-03-10, 9:33 1
SkoPio1 napisał/a:

Nie, to niedorżnięte pedały - wołali: (cienkim głosem) O mnie tak walcz, rycerzu, o mnie, będę ci ssać, aż ci będzie stać!



No i namówiłaś, gdzie mieszkasz?
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-03-10, 9:50 2
smc napisał/a:

Następna niedopieszczona....
Ten śwniopas najpierw niech o siebie zadba, porządnie przerżnie żonę, to będzie miał porządek na chacie. Widać tajna laska, ma swoje potrzeby, a ten impotent i frustrat w domu jest tylko zakałą... Mam mnóstwo koleżanek, które mają taką sytuację w domu, więc nie marnują czasu, tylko dają na boku. Bez rozwodów, bez scen, bez cienia litości...



Tia. Raz się spotkałem z przypadkiem że baba się chciała jebać non stop a chłop nie. Zazwyczaj to te pizdy przez jakieś swoje widzi mi się nie popuszcza szpary. A później że zaniedbane.
Zgłoś
Avatar
luka5598 2023-03-10, 9:51 2
smc napisał/a:

Następna niedopieszczona....
Ten śwniopas najpierw niech o siebie zadba, porządnie przerżnie żonę, to będzie miał porządek na chacie. Widać tajna laska, ma swoje potrzeby, a ten impotent i frustrat w domu jest tylko zakałą... Mam mnóstwo koleżanek, które mają taką sytuację w domu, więc nie marnują czasu, tylko dają na boku. Bez rozwodów, bez scen, bez cienia litości...



xD

Bo kurwa ta umalowana, jąkająca się, małpa w białej plandece to pretendent do tegorocznego mr. Olympia...

Równie najebany, co ten zbulwersowany Janusz. Że się z nią na głupi ryj nie wypierdolił to cud jakiś.

No w chuj wysokie standardy ma ta "t(f)ajna laska".

Z pizdy jej cieknie - ot co.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-03-10, 10:20 1
Supel86 napisał/a:

Komu dają? bo chyba nie Tobie



Zdaję sobie sprawę, że nie tylko mi dają

Wystarczt być odrobinę bardziej zadbanym, niż wszyscy koledzy w pracy, a wtedy każda marzy o tym żeby się dymać w kantorku na ksero.

Zgłoś
Avatar
ziu 2023-03-10, 11:11 6
@smc
Że faceci mają na własne żony wyjebane, to fakt i ich wina jak baba szuka potem bolca (ale i tak baby chca tylko więcej i więcej i wiecznie im mało), ale nie broń jebanych kurwiszonów, czyli w dzisiejszych czasach większości kobiet. Naoglądają się głupie pizdy jakichś 50 twarzy greja i innych gówien i im odpierdala. Księcia szukają co będzie za nich zapierdalał podczas gdy one będa "leżeć i pięknie pachnieć"... a no i rozpierdalać majątek, bo ona musi czuć się dowartościowana. Jebane szony.
HA TFU!

PS na filmie typowy jebany szlauf bez godności i szacunku do samej siebie.
Zgłoś
Avatar
demasoni 2023-03-10, 11:31
Taka sytuacja jest w wielu małżeństwach, w domu przed facetem ma być wyuzdaną suką, nie mówię że codziennie, ale raz na jakiś czas.Czy ustawka czy nie wcale się gościowi nie dziwię, zazwyczaj tak jest że laska wyjdzie raz na jakiś czas na imprezę i wtedy jej puszczają hamulce i kokietuje jak tylko się da, w domu dla męża jest oschła jak suchar.
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2023-03-10, 13:08 5
Szmata się skurwiła z jakimś czarnym gównem na scenie i to jeszcze na oczach córki dorosłej, ale to oczywiście facet został wyprowadzony i dwie kurwy zostały jeszcze na pewno wielce poszkodowane. Jestem pewien, że ojebały czarnemu i jego stadu jeszcze ser spod napletów za sceną później.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie