18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Gdy zbyt gorliwie dochodzisz swoich praw...
K................k • 2012-02-22, 21:27
Fragment wiadomości TVP o mężczyźnie, który został zamknięty w zakładzie psychiatrycznym... sami zobaczcie za co.



Dla tych, których to całkowicie nie interesuje: przewińcie do 2:17 i znajdźcie przekaz podprogowy.
Zgłoś
Avatar
gieno1 2012-02-23, 18:31
chory kraj
Zgłoś
Avatar
ssj5gokuuu 2012-02-23, 18:59 1
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Zgłoś
Avatar
HackerAGD 2012-02-23, 19:00
Co za kurwa kretyny nawet nie wiedzieli o co mu chodziło mówiąc ze się podpali, niech ci co niewiedza niech sobie poczytaja pl.wikipedia.org/wiki/Ryszard_Siwiec
Zgłoś
Avatar
biceps 2012-02-23, 20:04
A to polska przecież
Zgłoś
Avatar
goszki 2012-02-23, 20:30
pewnie i tak nikt tego nie przeczyta, a jak przeczyta to zaraz będzie pierdolił że chuj się znam... może i tak... w każdym razie - jakby w podobnej sytuacji nikt nie zareagował, a jakiś debil faktycznie następnego dnia by się podpalił, to zaraz by było larum, że dobrze wiedzieli co zamierza, że nikt nic nie zrobił, żeby mu pomóc. A i pewnie zaraz by się świadkowie znaleźli, którzy widzieli, jak sam Tusk oblał go benzyną a potem poprosił o ogień. I przestańcie pierdolić, że PO kradnie i jebie wszystkich w dupę, bo niestety tak działa demokracja - sami wybieramy sobie osoby które w ten czy inny, w bardziej lub mniej jawny sposób będą nas potem cztery lata jebały w dupę i kradły ile się da. Przykro mi jest tylko z jednego powodu - kiedyś za samo wrzucenie na sadola materiału o charakterze politycznym od razu sypały się hejty - dobre to były czasy. Dziś jak widać nawet sadistic.pl jest narzędziem w rękach (tych czy innych) świń, które chcą się dorwać do koryta.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-23, 20:48 4
goszki, a teraz leć do Donka po wypłatę, btw. ile dają Ci funduszu operacyjnego na internet?
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-02-23, 21:43 1
DonKluseczka napisał/a:

@Ja-ah-qu-ub-el

Raport ten sporządził Macierewicz wraz z ElDżejem. Ten sam Macierewicz, ktory ratowal nasz kraj pajacujac w USA, i ten sam ktory wierzy w sztuczna mgłe.

Plus, oczywiscie nikt nie odczytal orzeczenia sadu: "Uznał (sąd), że pozwany nie wykazał prawdziwości swych słów, ale z odpowiedzialności zwalnia go fakt, że działał jako urzędnik państwowy, mówił o raporcie z weryfikacji WSI i powołał się na oficera służb wojska."

Nie wykazal prawdziwosci słów ale jako urzędas posiada coś takiego jak domniemanie prawdziwości.

wykop.pl/ramka/533715/jest-wyrok-sadu-mozna-mowic-ze-tvn-zalozylo-wsi/

I nie wiem co masz do Bartoszewskiego czy Krzywonos, pajacu. Nie masz prawa komentować poczynań tych osób, gdyż każda z nich przyczyniła się w miliardowo większym stopniu do walki o ten kraj. O, sorry, przeciez ty walczysz o wolność na sadisitcu.. :/ czym jest to przy Auschwitz, czy strajkach na wybrzeżu. RESPECT.

Ale dalej wierzcie w bujdy o marionetkowym rządzie, PRL 2.0 itd. ACTA była wtopą rządu, ale przynajmniej Tusk miał na tyle jaj by przyznać się do porażki. Jarek zwaliłby wine na Rosje, Niemców, kryptoniemców, Żydów, Masonów i - naturalnie - Tuska.

Predzej zgine niż zagłosuje na popoulistyczny, nacjonalistyczny, prokatolicki opętany schizą PiS. Powiedziałem.

Pozdrawiam tych którzy nie wierzą we wszystkie bujdy.

BTW: Ale fakt faktem, co do filmiku, to urzedasy to straszne chuje. Popieram fakt rozwoju kraju, nawet kosztem przesiedlenia mieszkanców, ale powinni być oni raz ze traktowani z szacunkiem, dwa ze informowani na biezaco o tym co sie dziejee, trzy, powinni dostac adekwatne odszkodowanie.


Co do Macierewicza - Chyba nie znasz dokładnie sprawy i cytujesz media. Marionetkowe, jako że tyś jest klakierem.
Nie posunę się tak daleko, by stwierdzić, że ktoś ci płaci za ten bełkot, prędzej masz wyprany przez propagandę mózg.
W tym kraju rządzą bandyci, którym oddajemy blisko 70% zarobionych pieniędzy, w zamian nie otrzymujemy nic.
Nie mam nic do dodania.
Zgłoś
Avatar
EMIO093 2012-02-23, 22:39
Kto za zrobieniu ostrej zadymy pod sejmem. postaw piwko zobaczymy ile nas jest 21.03.2012 zadyma w każdym mieście zjedźmy się z miast do warszawy i zajebiemy tych chuji!
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-23, 22:54 1
EMIO093 napisał/a:

Co do Macierewicza - Chyba nie znasz dokładnie sprawy i cytujesz media. Marionetkowe, jako że tyś jest klakierem.
Nie posunę się tak daleko, by stwierdzić, że ktoś ci płaci za ten bełkot, prędzej masz wyprany przez propagandę mózg.
W tym kraju rządzą bandyci, którym oddajemy blisko 70% zarobionych pieniędzy, w zamian nie otrzymujemy nic.
Nie mam nic do dodania.



Kolego, proszę o argumenty, a nie o uogólnianie, jak nie masz nic do powiedzenia to nie zabieraj głosu w dyskusji.

EMIO093 napisał/a:

Kto za zrobieniu ostrej zadymy pod sejmem. postaw piwko zobaczymy ile nas jest 21.03.2012 zadyma w każdym mieście zjedźmy się z miast do warszawy i zajebiemy tych ch*ji!



Trzeba zacząć grać w wisielca, za każdy przekręt i aferę kawałek szubienicy stawiać przed tym burdelem, a jak już wszystko będzie gotowe po następnej nowej aferze nie pozostanie nic innego jak przynieść ludzika.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-02-24, 0:02
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Kolego, proszę o argumenty, a nie o uogólnianie, jak nie masz nic do powiedzenia to nie zabieraj głosu w dyskusji.


Wybacz, nie pisałem do ciebie. Gość co prawda dyskutował niby z tobą, ale to ja poruszyłem temat ITI plus WSI i odnosiłem się do tego, co on napisał tobie, zamiast mnie.

Twierdzi, że wie tak dużo, ja twierdzę, że jest niedoinformowany, nie zamierzam przygotowywać się do dyskusji za kogoś.
Zgłoś
Avatar
sensilady 2012-02-24, 0:11
02:50 mistrz drugiego planu
Zgłoś
Avatar
regal 2012-02-24, 0:26
Gość bredził coś o tym że się podpali i wy go macie za normalnego zdrowego człowieka który jest ofiarą niezrozumienia albo złośliwości?

Przecież ten chory psychicznie człowiek w oczywisty sposób manifestował myśli samobójcze!

To niesamowite że nie został zabezpieczony w kaftan ani przywiązany do łóżka. Nawet leków mu przymusowo nie wstrzyknięto! Kpina!

Że niby ten rozdrażniony awanturnik nie stanowi zagrożenia? Haaahahh

To że w psychiatrykach siedzą sami niebezpieczni wariaci to mit.

Według kryteriów psychiatrycznych ten czubek powinien przejść kurację przeciwpsychotyczną ale że zrobiła się afera w mediach to psychiatrzy odpuścili by plebs nie nabrał podejrzeń kto tak naprawdę jest najpotężniejszą grupą przestępczą w Polsce.
Zgłoś
Avatar
b................c 2012-02-24, 11:54
Widać że wszyscy są z marsa...
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-02-24, 12:58
Mamy chujowe prawo i już. Gdyby urzędnik odpowiadał za swoje błędy mielibyśmy 80% z nich w pierdlach
Reszta "szlachty" pomyślałaby dwa razy przed podjęciem idiotycznej decyzji.
Zgłoś