18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
s................r 2013-01-07, 1:01 2
Cytat:

Chłpoaki poszli służyć do wojska i chuj, większość z nich nie miała zbytnio wyjścia i mało kto chętnie naraża życie. Prawda jest taka że to biedni walczą w wojnach "grubasów"

Tu sie zgodze w zupelnosci. Ale zawsze jest alternatywa. Polskim chlopcom też w Nangar Khel puściły nerwy. Tylko że oni nie są na wojnie. Są wojskami okupacyjnymi. Afganistan został najechany z pogwałceniem wszelkich praw, tak jakby naród afgański zorganizował kolektywnie 9/11.
Czas by ludzie sie otrząsneli i przestali ślepo wierzyć w ten pojebany system. Tyczy sie to głównie żołnierzy bo to oni są siłą wykonawczą.
Zgłoś
Avatar
chybeck 2013-01-07, 2:18 2
stalowyszczur napisał/a:

Jakie "misje pokojowe" czy "stabilizacyjne", nie rozśmieszaj mnie, za dużo telewizji sie chyba naoglądałeś bo tylko w mediach sie używa takiej nomenklatury co by nie nazwać rzeczy po imieniu.

A żołnierze są szkoleni do zabijania, nie do ratowania ludzi podczas klęsk żywiołowych.



Napisałem "misje pokojowe" i "stabilizacyjne" w cudzysłowie, bo myślałem, że większość ludzi zrozumie, że napisałem to z przekąsem. Utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że ironizując lub używając sarkazmu należy tutaj dodawać jakieś didaskalia.

Żołnierze są szkoleniu do zabijania, to fakt. Jednak taki strażak jest szkolony do gaszenia pożarów i raczej nie ma szkoleń odnośnie ratowania kotów z drzewa. Czy to oznacza, że straż nie zajmuje się zwierzętami uwięzionymi w niedostępnych dla innych ludzi miejscach? Raczej nie.

Jeśli mówisz, że media stosują takie słownictwo jakiego ja użyłem, to ciekaw jestem skąd Ty czerpiesz swoje informacje, skoro, jak sam na to wskazujesz, gardzisz mediami. Przecież media to prasa, telewizja, radio, internet. Cholera, jak masz informacje ze źródeł, to dziel się tym czasami. Miło byłoby coś się dowiedzieć bez pośredników z mediów.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-01-07, 20:22
przynajmniej maja wojsko a my mamy niewielkie wojsko z marnym sprzetem. idz pan w chuj. piwko

daje wam wszystkim piwko zebyscie pili i byli jeszcze glupsi
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-01-07, 20:25
o juz najazd na ameryke. kurwa nie podoba wam sie to co robia to idzcie protestowac
Zgłoś
Avatar
arkadoss 2013-01-07, 20:51
Japierdole !! to jest WOJSKO ! może za kare to było bo świeży zapomniał rano kawe wszystkim zrobić . zlitujcie sie
Zgłoś
Avatar
n................a 2013-01-07, 20:54
To jest cegła, czy ładunek C4 ?
Zgłoś
Avatar
konrad09 2013-01-07, 20:55
cciekawe co na to jego zona..
Zgłoś
Avatar
mrkler 2013-01-07, 21:18
@chybeck z pewnymi osobnikami wchodzenie w dyskusje nie ma większego sensu... zaraz powie ze jesteś od żydów/żydem czy chuj wie kim jeszcze albo zmanipulowany przez media tylko dla tego ze nie podzielasz jego zdania.... bo internet to jedyne źródło nie "skażone" wszechobecną propagandą haa... Jebać JUESEJ i brudasów co się chowają po górach ( do normalnych Afganczyków nic nie mam) no i przede wszystkim tych "wszechwiedzących".
Zgłoś
Avatar
Morthaliar 2013-01-07, 21:27
Przynajmniej wadliwych genów nie przekaże.
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2013-01-08, 1:42
Odezwali się znawcy... ,,Nie mieli wyjścia, taka ich praca, musieli wyjechać",,żołnierze są szkoleni do zabijania",
,,To bardzo ambitnie z Twojej strony. Znaczy że życzysz tak samo naszym żołnierzom z Polski, bo są w tych samych krajach na misjach i kurwa co?"

Po prostu przypierdolić głową w mur jak takie posty gimbopoziomu czytam. Jakbyście nie wiedzieli to żeby wyjechać na taką misję ,,pokojową" to musisz podpisać tonę papierów. Wtedy dostajesz $$$ za samą zgodę(plus dodatkowa kasa do comiesięcznego żołdu liczona w tysiącach,ale wierzcie. Opłaca się jechać) .
A tak apropos, po pierwsze, wszyscy którzy wyjechali na misje to są zwykli najemnicy nie żołnierze. Żołnierze walczą w trakcie wojny o swój kraj.
Drugie: polscy ,,żołnierze"( i jacykolwiek inni) wiedzą gdzie jadą. Zdają sobie sprawę z ryzyka jakie podejmują wyjeżdżając na taką misję. No i skoro o nanghar-khel mowa: nieoficjalnie myślę że szkoda tych ludzi. Mają swoje rodziny, walczą o swoją religię i są cywilami. Ale oficjalnie, każdy kto bierze kurwa do łapska broń z cywila staje się pierdolonym przeciwnikiem. Poza tym nie lubię tej ciapatej filozofii islamu więc mówię niech giną. Chłopaki mieli rozrywkę.
Trzecie: sam chciałem pojechać bo kasa jest przednia, siedzieć w bazie i mieć wyjebane, ale z drugiej strony jestem dzieckiem internetu, bez kabla i zimnej wody nie żyję więc pierdolę taką robotę

Ostatnia rzecz: czy czasem pod mundurem nie ma ochraniacza na jaja? Bo cosik mnie się zdaje że zbyt szybko po takim ciosie się podniósł.
Zgłoś
Avatar
szymon_g 2013-01-08, 1:52
@chybeck
no, jasne. w afganistanie ropy jest od chuja

@Di_ReDD
tak, musieli wyjechac. bo im tak kazali ich zwierzchnicy. jesli nie chca? to niech wypierdalaja z wojska.
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2013-01-08, 2:00
@szymon_g

Chuja musieli jeżeli są na umowach. Mogliby siedzieć cały czas w jednostce. Sąsiad próbował jechać, jak zobaczył ile jest papierów i obostrzeń to pozostał w koszarach.
Zgłoś
Avatar
PanBrowar 2013-01-08, 16:37
A najbardziej pierdolący o wyrafinowaniu tej "zabawy" i "niedobrych hamerykanach" są osoby których pasją i dotychczasowym celem życiowym (w gimnazjum rzecz jasna) jest rysowanie kolegom kutasów po zeszytach i przelewanie swoich myśli cyrklem na ławkę Weźcie wy czasem się pierdolnijcie z całej siły w łeb zanim usiądziecie do internetu i coś napiszecie bo chuj strzela W jednym temacie napiszę "zajebać ciapatych" żeby być modnym a w kolejnym są żołnierze USA to napiszę jacy oni są chujowi oraz bezwzględni i że tylko kurwa ropy albo opium szukają. Tacy z was kurwa pacyfiści? Jakoś po "bójkach" za szkołą tego nie widać Zresztą jak to wcześniej było mówione, mimo wszystko to tylko ludzie i jakoś tam muszą żyć bo nie jeżdżą tam kurwa placków smażyć i widoczków podziwiać tylko zarabiać hajs...
Zgłoś
Avatar
Hrehor 2013-01-08, 19:44
JAk sam chcesz jechać to masz pierdyliard papierów do podpisania do wyjazdu, ale jak sami Ci zaproponują, to albo wypierdalasz do afganu, albo wypierdalasz z woja jak nie podpiszesz, bo na Twoje miejsce jest w chuj osób, które będą chciały. Więc z tymi papierami to tak pół na pół.

PS - ochraniacze na jaja są, ale albo do kamizelki (taki wystający dzyndzor u dołu), i jest jeszcze stara metoda powsadzania karimaty.
Zgłoś