18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
XavierX 2021-08-18, 8:00
No i dodał mu skrzydeł. Na koniec odleciał
Zgłoś
Avatar
GranatPL 2021-08-18, 8:01 2
Czego te pojeby na rowerach nie zrobią byle nie jechać ścieżką rowerową...
Zgłoś
Avatar
Rutik 2021-08-18, 8:13 1
Kłykcin_Kończysty napisał/a:

Tacy ryzykanci - idioci, nie powinni podlegać pod możliwość opieki medycznej.



Tacy ryzykanci mają prywatne ubezpieczenia od sportow ekstremalnych.

Halman napisał/a:

mam nadzieję ze połamany w wielu miejscach a urazy wewnętrzne pozwolą mu zdechnąć w bólach


On może się połamał, ale ty za to na bank jesteś kaleką umysłową.
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2021-08-18, 8:16 1
Każdy taki chuj powinien najpierw wykopać dołek na dole a potem zjeżdżać. A nie kurwa jakieś śmigłowce, ratownicy itp.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-08-18, 8:18 1
Przynajmniej na sadisticu nie siedzi...
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-08-18, 8:44
MisDetonator napisał/a:

Gdyby kózka nie zapierdalała po górach rowerkiem...



Gdyby kózka kwiecień plecień to by ślimak chuj mu w dupe... Czy jakoś tak.

ra0mir napisał/a:

Przynajmniej na sadisticu nie siedzi...



Teraz już będzie siedział. Tylko siedział.
Zgłoś
Avatar
panar3 2021-08-18, 8:57
Jak mnie takie cioty wkurwiają! Pomógłby jakimś ludziom jak taki odważny, zerżnąłby parę feministek dla dobra świata albo początkujących pseudopedałów coby się nawrócili... to nie, sam ryzykuje po chuj wi co. Debil i sobek pierdolony. Niech teraz wyje jak pies.
Zgłoś
Avatar
Aleo 2021-08-18, 9:04 5
mazga50 napisał/a:

Ci wszyscy wyczynowcy, deskorolkarze i przygłupy skaczące na rowerze powinni płacić 100% za leczenie. Przez nich składki są wysokie i do specjalistów dopchać się nie można.



baranie oni mają dodatkowe ubezpieczenia, a idąc twoim tokiem myślenia wszyscy którzy palą, chleją, obżerają się niezdrowo itp. powinni płacić z prywatnej kabzy
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2021-08-18, 9:29
W zeszłym tygodniu byłem w Karkonoszach, też jakiś debil skakał po skałkach i się spierdolił , musiał przylecieć helikopter na Szrenicę i go ściągać
Zgłoś
Avatar
A................0 2021-08-18, 9:33 5
Znając życie, przeżył.

mazga50 napisał/a:

Ci wszyscy wyczynowcy, deskorolkarze i przygłupy skaczące na rowerze powinni płacić 100% za leczenie. Przez nich składki są wysokie i do specjalistów dopchać się nie można.



Więcej hajsu rocznie służba zdrowia wydaje na ulanych grubasów, ich choroby i związane z tym powikłania niż na sportowców...
Zgłoś
Avatar
outline 2021-08-18, 10:38
Ale to moment bo coś mi siętu kurwa nie zgadza. To nie dostał skrzydeł od redbula?
Zgłoś
Avatar
cazio 2021-08-18, 11:56
No cóż, ta reklama redbulla nie wyszła
Zgłoś
Avatar
trytodie 2021-08-18, 12:04 1
CzerstWybut napisał/a:


Nie kumam hejtu na ludzi co uprawiaja jakis sport i zdarzy im sie wypadek, a nie czekaj... jak jakiś pedał kopiący skórzany wór na boisku złamie noge to wszyscy sie modlą o jego powrót do zdrowia bo przeca tam kurła wielke piniondze są grane.
(...). Skala tłustych niedołężnych ludzi w kraju jest coraz większa z roku na rok. Dofinansowania na leki typu insulima są pierdolne, ludzie nie zwracają uwagi na to co wpierdalają i później też latają po gastrologach itd.


Statystyki są zatrważające. W 2010 roku z powodu głodu zginąło około miliona ludzi. Tymczasem z powodu otyłości zginęły 3 miliony. I zgadzam się, że nie ma nic głupszego niż wyśmiewanie się z ludzi uprawiających sport. Popularne na tym portalu nazywanie jaranie się piłką pedalastwem (tymczasem gdyby taki internetowy cwaniak powiedziałby to Gdziekolwiek na głos, sam stałby się ciotą i to słusznie).
Jednakże, wracając do samego filmu. Jest takie mądre powiedzenie że sport to zdrowie ale nie zawodowy, a ja dodam do tego i nie ekstremalny. Bo jednak oglądając tego typu wypadki człowiek zastanawia się co ten "sportowiec" chciał osiągnąć - pokonać grawitację? Nie ważne jak bardzo jesteś w tym doświadczony, ryzykujesz życie i zdrowie za każdym razem.
Zgłoś
Avatar
Kacu 2021-08-18, 12:37 3
To jest Gee Atherton, Mistrz Świata, Europy i zdobywca Pucharu Świata. Dzięki takim ludziom sport się rozwija, a nie stoi w miejscu jak kutas waszego starego w waszych dupach.
Zgłoś
Avatar
wojtasbbi 2021-08-18, 13:12
Ludzie to jednak idioci. Nie doceniają, że mają zdrowe ręce lub nogi...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie