18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
P................s 2012-05-03, 21:31
Cóż nawracając do kilku komentarzy u góry sadistic to miejsce dla pojebów jak i intelektualistów, można by powiedzieć ostatni polski bastion gdzie nie ma tylu tępych ludzi co na innych stronach.

Co nie zmienia faktu że główny bohater filmu to idiota
Zgłoś
Avatar
k86rzeszow 2012-05-03, 23:18 1
cieszę się, że jaran gandzie

Edit : jaram
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-05-04, 0:06
Tak się bawi "batalion desantowo-szturmowy", taki napis widnieje na koszulce na końcu:P
Zgłoś
Avatar
t................j 2012-05-04, 8:25
Może jestem zbyt wrażliwy, ale zawsze mi żal takich jełopów. Gość dorosły, a siedzi naćpany w trzysta chujów w jakimś lesie i napierdala cegłówki głową. No patologia na maxa. Kase na ćpanie pewnie kradnie matce z renty, ewentualnie popycha kradzione kołpaki. Metal15, albo nie masz 30 lat, jakby wskazywał na to twój profil tylko 15 (na co wskazuje twój nick), albo korzystasz z neta w radomskim MOPSie, bo jarania się takimi porażkami życiowymi można tylko tłumaczyć niedojrzałością albo upośledzeniem.
Zgłoś
Avatar
gimvar435 2012-05-04, 20:19
trzazaj napisał/a:

Może jestem zbyt wrażliwy, ale zawsze mi żal takich jełopów. Gość dorosły, a siedzi naćpany w trzysta chujów w jakimś lesie i napierdala cegłówki głową. No patologia na maxa. Kase na ćpanie pewnie kradnie matce z renty, ewentualnie popycha kradzione kołpaki. Metal15, albo nie masz 30 lat, jakby wskazywał na to twój profil tylko 15 (na co wskazuje twój nick), albo korzystasz z neta w radomskim MOPSie, bo jarania się takimi porażkami życiowymi można tylko tłumaczyć niedojrzałością albo upośledzeniem.



o patologi to moze jednak z rodzicami porozmawiaj filmik jest mojego autorstwa i nie jest krecony w lesie tylko w ogrodku obok domu... tak czy inaczej to co mowie nie ma nic wspólnego z tym co robie... bylem w stu procentach trzezwy jak juz musisz wiedziec i
Zgłoś
Avatar
EtnieSovskY 2012-05-07, 21:28
nie no coś Ty nic żeś se nie zrobił
Zgłoś